تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 39 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 387

نام تاپيک: مشکلات و سوالات درباره لپ تاپ Dell XPS M1530

آخر فروم باز devil_ff2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    زیر سایه ی دیکتاتور

پيش فرض

منم همچین مشکلی دارم اما با یکمی تفاوت که خیلی خیلی نگرانم کرده حقیقتا جایی جز اینجا ندیدم که مشکلمو بگم

این موردی که می خوام بگم مثلا بعد از 2.3 روز که لپ تاپ روشن میکنم اتفاق می افته

این حالت به صورت نادر انجام میشه شک منم اینجاست شاید برای مدت طولانی روشن نمیکنم اینجوری میشه اما قانع نمیشم

مشکل: وقتی لپتاپ روشن میکنم لپتاپ یه حالتی مانند sleep هست یعنی فن و همون صدای هارد میاد بازم میگم حالت sleep همچین حالتی و چراغ آبی باتری هم روشنه اما!! اون صفحه اول Dell نمیاد مشکیه مانیتور عملا حالت sleep .این مورد با نگه داشتن دستم روی پاور لپتاپ و دوباره روشن کردنش درست میشه و مشکلی نداره تا وقتی که باز 3.4 روز بعد مثلا لپتاپ روشن کنم! که این مورد شانسیه بعضی وقتها اینجوری میشه حالت راندوم
    این مشکلی که گفتی چند بار برای منم پیش اومده،اینم از ضعفای این مدله.البته در مواقعی که مثلا Cd یا Dvd توی درایو باشه و لپتاپو خاموش کرده باشیم موقع روشن کردن این مورد بیشتر دیده میشه.(البته در مواقع عادیم پیش میاد ولی کمتر).به هر حال زیاد جای نگرانی نداره چون با 1 بار خاموش و روشن کردن مجدد مشکل حل میشه.
    من فکر میکردم بخاطر نصب Xp این مشکل بوجود اومده.
    راستی از وقتی BIOS مادربرد رو آپدیت کردم گمان میکنم این مشکل دیگه پیش نیومده،تا حالا درست دقت نکردم.بررسی میکنم نتیجه رو بتون میگم.(البته من احتمال میدم مشکل از هارد باشه).
    ولی مشکل 50-60 ثانیه تاخیر، بعد از آپدیت BIOS هم 1 بار اتفاق افتاد
    من فکر میکنم این بخاطر اینه که شما لپ تاپ تون رو زود میبندین
    من هر وقت زود میبندمش اینجوری میشه
    باید بزارین پیغام "Shuting Down" بیاد و بعد لپ تاپتون رو ببندین
    اون بنده خدا هنوز داره پردازش میکنه شما میبندی Sleep میشه بعد بلافاصله هم باز کنیش روشن نمیشه و خاموش هم نمیشه و شما مجبور میشی اون دکمه پاور رو نگه داری تا خاموش شه

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

باید بزارین پیغام "Shuting Down" بیاد و بعد لپ تاپتون رو ببندین
    اون بنده خدا هنوز داره پردازش میکنه شما میبندی Sleep میشه بعد بلافاصله هم باز کنیش روشن نمیشه و خاموش هم نمیشه و شما مجبور میشی اون دکمه پاور رو نگه داری تا خاموش شه
    خیر دوست عزیز دیگه اینقدر ناوارد نیستیم که در حالتی که Shut Down نشده ببندیمش اما یکم وقت میخواد که تستش کنیم شاید مال این باشه که دیر به دیر میریم سمت لپ تاپ و شارژش میکنیم ...

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    زیر سایه ی دیکتاتور

پيش فرض

والا من قصد توهین نداشتم
    ببخشید
    ولی من دقیقا هر وقت زود میبندمشاین مشکل پیش میاد
    و تا حالا جور دیگه ای این اتفاق واسم نیفتاده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

devil_ff2008 خیالت راحت باشه،من تا سیستم کاملا خاموش نشه لپتاپو نمیبندم،تا الانم پیش نیومده اینجوری ببندم.
    البته مشکل منم فعلا رفع شده.
    ولی مشکل تاخیر 1 دقیقه ای که قبلا اشاره کردم 2 بار دیگه هم پیش اومد
    خدارو شکر تاپیک داره راه میوفته

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

از دوستان کسی Service Tag لپتاپ رو توی سایت DELL چک کرده ؟ من چک کردم گفت همچین سرویس تگی وجود نداره !!!!
    فکر میکنم این آدرسش هست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by soroush1362; 04-12-2008 at 14:10. دليل: تصحیح لینک

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

هیچی جای دیگه مطرح میکنم سوال رو
    Last edited by mpeg; 16-11-2008 at 17:13.

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوستان میخوام ایسر بگیرم 600 تومان حداکثر پول دارم موندم الان بین این دوتا cpu های کدوم قوی تره با وتجه به اینکه باس و کش هردو cpu یکی هست کدام رو انتخاب کنم
    ACER Aspire AS4710 : CPU: INTEL Dual-Core 2.0GHz () / CACHE: 1.0 MB / FSB: 533
    و ایسر دیگه cpu 2GHZ celeron داره با همون کش و باس cpu بالایی
    من فقط میخوام ویندوز ویتا رو نصب کنم و ادیت فلیم انجام بدم و فتوشاپ استفاده کنم
    راستی 1 سوال دیگه
    از این دوتا کرفیک کدوم قوی تره 1 کیش Intel X3100 - 358 MB VGA هست و اون 1 کی VGA: INTEL 251MB
    کدام سی پی یو و گرافیک برای من بهتره در ضمن Ram هز دو دستگاه 1 گیگ هست
    بعد سوال بعدی اینکه در آخر اسم بعضی از گرافیک کاهی نوت بوک میزنه مثلا 358 shared mb منظور از این shared چیه کامل توضیح بدین
    دوست عزیز سوال شما ربطی به این تاپیک نداره بهتر نیست جای مورد نظرش پرسیده بشه تا راحت تر جواب بگیرید!

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اول سلام.
    من ویندوزم رو عوض کردم. یعنی می خواستم پارتیشن رو تغییر بدم مجبور شدم ویندوز رو دوباره نصب کنم.
    1- درایور میکروفون لپ تاپ رو پیدا نمی کنم . که بخوام دوباره نصبش کنم. به فروشنده هم که میگم. آقا اینقدر پرته که میگه : مگه میکروفون داره؟؟!!! لطفا کمکم کنید.
    2- یه کابل s-video دارم که وقتی وصل میکنم به لپ تاپ اصلا تصویر به تی وی انتقال پیدا نمی کنه. باز هم لطف کنید و راهنماییم کنید.
    مرسی

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

اول سلام.
    من ویندوزم رو عوض کردم. یعنی می خواستم پارتیشن رو تغییر بدم مجبور شدم ویندوز رو دوباره نصب کنم.
    1- درایور میکروفون لپ تاپ رو پیدا نمی کنم . که بخوام دوباره نصبش کنم. به فروشنده هم که میگم. آقا اینقدر پرته که میگه : مگه میکروفون داره؟؟!!! لطفا کمکم کنید.
    2- یه کابل s-video دارم که وقتی وصل میکنم به لپ تاپ اصلا تصویر به تی وی انتقال پیدا نمی کنه. باز هم لطف کنید و راهنماییم کنید.
    مرسی
    سلام دوست عزیز.
    1) برای تغییر پارتیشن نیازی به عوض کردن ویندوز نبود. می تونستی ظرف چند دقیقه با Acronis Disk Director Suit بدون از بین رفتن ویندوز ارجینال انجامش بدی.
    2) میکروفن نیازی به درایور نداره.(با 1 برنامه ضبط صدا تست کن)
    3) من خودم هنوز به TV وصل نکردم ولی از طریق NVIDIA Control Panel میتونی انجام بدی (اگه اشتباه نکنم)

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    زیر سایه ی دیکتاتور

پيش فرض

3) من خودم هنوز به TV وصل نکردم ولی از طریق NVIDIA Control Panel میتونی انجام بدی (اگه اشتباه نکنم)
    آره دقیقا
    مراحلش :
    1 - روی دسکتاپ کلیک راست میکنی و میری به قسمت NVIDIA Control Panel
    2 - به قسمت Set Up Multiple Displays میری
    3 - در قسمت دوم TV رو انتخاب میکنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •