تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 39 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 387

نام تاپيک: مشکلات و سوالات درباره لپ تاپ Dell XPS M1530

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

smoking جان نگران نباش.موردی نداره اگه 1 سره به برق باشه.من خودم روزی 7-8 ساعت با آداپتور باش کار میکنم هیچ مشکلی برای باتری ایجاد نشده چون از مدار خارج میشه.
    جدا کردن باتری اصلا توصیه نمیشه به 2 دلیل:
    1) در موارد خاص اینکار به باتری و لپتاپ صدمه میزنه(بیشتر به خود باتری)
    2) اگه برق دچار نوسان یا قطعی بشه باتری از صدمه خوردن به دستگاه جلوگیری میکنه.(اینو زیاد مطمئن نیستم ولی ارزش ریسک داره)
    دوستان اگه نظر دیگه ای دارن بگن تا دوستان استفاده کنن.

2. این کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

راستی منم 1 مشکل دارم.وقتی لپتاپو روشن میکنم اولین صفحه که Dell آبی توش نوشته شده و 1 نوار پایینش پر میشه در شرایط عادی 3-4 ثانیه طول میکشه تا رد بشه ولی تا الان 3 بار پیش اومده که 50-60!!!! ثانیه طول کشیده.از دوستان کسی تا حالا این مشکل براش پیش اومده؟

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

راستی منم 1 مشکل دارم.وقتی لپتاپو روشن میکنم اولین صفحه که Dell آبی توش نوشته شده و 1 نوار پایینش پر میشه در شرایط عادی 3-4 ثانیه طول میکشه تا رد بشه ولی تا الان 3 بار پیش اومده که 50-60!!!! ثانیه طول کشیده.از دوستان کسی تا حالا این مشکل براش پیش اومده؟
    منم همچین مشکلی دارم اما با یکمی تفاوت که خیلی خیلی نگرانم کرده حقیقتا جایی جز اینجا ندیدم که مشکلمو بگم

این موردی که می خوام بگم مثلا بعد از 2.3 روز که لپ تاپ روشن میکنم اتفاق می افته

این حالت به صورت نادر انجام میشه شک منم اینجاست شاید برای مدت طولانی روشن نمیکنم اینجوری میشه اما قانع نمیشم

مشکل: وقتی لپتاپ روشن میکنم لپتاپ یه حالتی مانند sleep هست یعنی فن و همون صدای هارد میاد بازم میگم حالت sleep همچین حالتی و چراغ آبی باتری هم روشنه اما!! اون صفحه اول Dell نمیاد مشکیه مانیتور عملا حالت sleep .این مورد با نگه داشتن دستم روی پاور لپتاپ و دوباره روشن کردنش درست میشه و مشکلی نداره تا وقتی که باز 3.4 روز بعد مثلا لپتاپ روشن کنم! که این مورد شانسیه بعضی وقتها اینجوری میشه حالت راندوم
    Last edited by Re Z a; 09-11-2008 at 00:44.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

این مشکلی که گفتی چند بار برای منم پیش اومده،اینم از ضعفای این مدله.البته در مواقعی که مثلا Cd یا Dvd توی درایو باشه و لپتاپو خاموش کرده باشیم موقع روشن کردن این مورد بیشتر دیده میشه.(البته در مواقع عادیم پیش میاد ولی کمتر).به هر حال زیاد جای نگرانی نداره چون با 1 بار خاموش و روشن کردن مجدد مشکل حل میشه.
    من فکر میکردم بخاطر نصب Xp این مشکل بوجود اومده.
    راستی از وقتی BIOS مادربرد رو آپدیت کردم گمان میکنم این مشکل دیگه پیش نیومده،تا حالا درست دقت نکردم.بررسی میکنم نتیجه رو بتون میگم.(البته من احتمال میدم مشکل از هارد باشه).
    ولی مشکل 50-60 ثانیه تاخیر، بعد از آپدیت BIOS هم 1 بار اتفاق افتاد
    Last edited by soroush1362; 09-11-2008 at 13:34.

6. این کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

منم خیلی دوست دارم دلیلشو بدونم.همیشه فکر میکردم سری XPS کیفیت ساخت بالایی داره ولی با این کانفیگ نسبتا بالا و فیمت نسبتا متوسط حسابی مایوس شدم.(یعنی XPS هم ردیف Vostro هست؟!!!)

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوستان عزیزم و اعضای محترم لطف کنید بحس تاپیک به سمت خودش ادامه بدید میبینین که پست های نامربوط پاک میکنن و خلاف قوانین انجمن هستش

با تشکر فراوان از همه دوستان عزیزم

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

13

راستی اون مورد که گفتم بعضی وقتها که میخواستم روشن کنم یه حالت sleep میشد لپ تاپ , موقتا رفع شده تا بعد ببینیم چی میشه ...

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

xps m1530 ندارم ولی 1330 xps دارم

این موضوع طبیعی هست من بعد 3 هفته که اومدم سر لپ تاپ همین انفاق افتاد و یا موقعی که از نداشتن charge لپ تاپ خاموش شد و من تا 2 روز charge نکردم و بعد 2 روز دوباره طول کشید تا .... یا یه بار که لپ تاپ شدیدا هنگ کرد و مجبور شدم در حالت روشن باطریش رو در بیارم .

اگه دقت کرده باشین دفعه ی اولی که لپ تاپ رو خریدین هم همین قدر باید طول کشیده باشه تا سیستم بیاد بالا این سیستم قبلا تست شده و اورجینال خود کارخانه هست و ایرادی نداره و تازه تازه پس تنها دلیل همون .... هست .
    Last edited by ravani_13; 13-11-2008 at 21:38.

11. این کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

کی گفته کیفیت ساخت وسترو 1510 به 1530 نزدیک هست ؟

100 % 1530 کیفیت ساخت بسیار بهتری داره و این اختلاف زیاد و محسوس هم هست .
    Last edited by ravani_13; 13-11-2008 at 21:39.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام

کی گفته کیفیت ساخت وسارو 1510 به 1530 نزدیک هست ؟

100 % 1530 کیفیت ساخت بسیار بهتری داره و این اختلاف زیاد و محسوس هم هست .
    این موضوع طبیعی هست من بعد 3 هفته که اومدم سر لپ تاپ همین انفاق افتاد و یا موقعی که از نداشتن charge لپ تاپ خاموش شد و من تا 2 روز charge نکردم و بعد 2 روز دوباره طول کشید تا .... یا یه بار که لپ تاپ شدیدا هنگ کر و مجبور شدم در حالت روشن باطریش رو در بیارم .

اگه دقت کرده باشین دفعه ی اولی که لپ تاپ رو خریدین هم همین قدر باید طول کشیده باشه تا سیستم بیاد بالا این سیستم قبلا تست شده و اورجینال خود کارخانه هست و ایرادی نداره و تازه تازه پس تنها دلیل همون .... هست .

ممنون واقعا ارزش پست تشکر جدا داشت یه ملتی از نگرانی در آوردی Ravani جان آره همین جوریه که شما گفتین هستش پس جای نگرانی نباید باشه در مورد اوایل خرید که گفتین دیر میاد بالا درسته یک امر طبیعیه اما این مورد دومی یکم دوستان و از جمله خودمو نگران کرده بود

xps m1530 ندارم ولی 1330 دارم
    شما هم اگه افتخار بدی اینجا حالا درسته به اشتباه زدیم 1530 فقط اما برای کل این رده استفاده میشه و خشحال میشیم دوستان بیان و مشکلات مورد برسی قرار بدن
    Last edited by Re Z a; 13-11-2008 at 15:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •