تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 39 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 387

نام تاپيک: مشکلات و سوالات درباره لپ تاپ Dell XPS M1530

اگه نباشه جاش خالی می مونه panteaaa55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض عرض معذرت

اینجا تاپیک مشکلات و سوالات درباره لپ تاپ dell xps m1530 هستش فکر کنم آدرس 2 کوچه بالاتر اومدی

لطفا قبل از پرسیدن سوال یکم توجه هتون بیشتر کنید و لطفا سوالتون توی تاپیک خودش بپرسید از دادن پست اسپم هم بپرهیزید

با تشکر

معذرت میخوام . خطای دید بود .

میرم تو محل خودمون

شاد باشید

فقط جهت اطلاع به عرضتون برسونم شارژره من هم داغ میکنه 1000تا و فکر کنم این امر در اکثر شارژرها و لپ تاب ها طبیعی است
    Last edited by panteaaa55; 05-12-2008 at 05:29.

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

والا شارژر ما که زیاد داغ می کنه بعد از 2 ساعت می ترسم از گرما ذوب بشه
    یعنی این عادیه؟
    بینشان جان من خیلی روی این بحسی که شما فرمودید حساس بودم و هستم و حتی زنگ هم زدم به گارانتی (زیگرات) کارشناسش گفت این یه امر طبیعی هستش و نگران نباشید حالا نمیدونم بازم دوستان نظرشون بگن ممنون میشیم در این رابطه شارژر

اگه نباشه جاش خالی می مونه amanofnoname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

وقتی لپ تاپ رو به برق میزنم اگه شارژ باتری صددرصد هم باشه بازم نور صفحه زیاد میشه! کسی میدونه دلیلش چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

وقتی لپ تاپ رو به برق میزنم اگه شارژ باتری صددرصد هم باشه بازم نور صفحه زیاد میشه! کسی میدونه دلیلش چیه؟
    دلیلشو من نمیدونم اما برای منم همینجوریه. خوب شما میتونین کمش کنید فکر نکنم مشکل ساز باشه به اون صورت

5. این کاربر از Re Z a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    ђiя@z$

پيش فرض

دوست عزیز این مورد به میزان شارژ باتری مربوط نیست.بلکه به تنظیمات DELL QuickSet مربوط میشه. در کل دو مورد تنظیمات برای مدیریت توان وجود داره.یکی زمانیه که آداپتور به لپتاپ وصل نیست(Running on Batteries) که طبیعتا برای صرفه جویی در مصرف باتری بهتره برایتنس صفحه،زمان خاموش شدن صفحه،زمان خاموش شدن هارددیسک و ... پایینتر باشه.دومی زمانیه که آداپتور به لپتاپ وصله(Plugged in) ،در این حالت نیاز نیست برایتنس صفحه پایین باشه و میتونید از حداکثر روشنایی استفاده کنید. تمام موارد فوق هم در DELL QuickSet/Power Management Wizard و هم در Control Panel/Power Options قابل تغییره.

7. 3 کاربر از soroush1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان ممنونم

این دیویدی ریکاوری رو چجوری باید درست کنم؟ الان که من یکی دوتا برنامه نصب کردم بازم میشه ریکاوری گرفت؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

فقط یه نکته هم بگم که احتمالا همتون میدونین:

هروقت میخواین با لپ تاپ کار کنین، اگه اون اطراف پریز برق بود، لپ تاپ رو بزنید به برق چون وقتی شارژ صددرصد باشه، باتری از مدار خارج میشه و کار نمیکنه و به

اصطلاح Idle میشه و در نتیجه عمرش بیشتر میشه. حتما میدونین که در این حالت باید هر 1 ماه یه بار از خود باتری هم استفاده کنید تا باتری صدمه نبینه.

نکته ی بعد هم اینه که اول شارژر رو به برق بزنید بعد به لپ تاپ وصل کنید، چون من چند باری که وصل کردم، هر دفعه جرقه زد! احتمالا عجله میکنم اینجوری میشه.
    Last edited by amanofnoname; 05-12-2008 at 18:56.

10. این کاربر از amanofnoname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bineshan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تويه كلبه لب دريا

پيش فرض

بینشان جان من خیلی روی این بحسی که شما فرمودید حساس بودم و هستم و حتی زنگ هم زدم به گارانتی (زیگرات) کارشناسش گفت این یه امر طبیعی هستش و نگران نباشید حالا نمیدونم بازم دوستان نظرشون بگن ممنون میشیم در این رابطه شارژر
    ممنون smoking جان اتفاقا من هم3 ماه پیش با گارانتی زیگورات گرفتم
    ولی بقیه مثل اینکه از گفتن اینکه شارژرشون در حد انفجار داغ میشه ترس دارن و هیچ کس وقتی این صحبت پیش میاد چیزی نمی گه ولی نباید این همه داغ بشه

آخر فروم باز bineshan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تويه كلبه لب دريا

پيش فرض

دوست عزیز این مورد به میزان شارژ باتری مربوط نیست.بلکه به تنظیمات dell quickset مربوط میشه. در کل دو مورد تنظیمات برای مدیریت توان وجود داره.یکی زمانیه که آداپتور به لپتاپ وصل نیست(running on batteries) که طبیعتا برای صرفه جویی در مصرف باتری بهتره برایتنس صفحه،زمان خاموش شدن صفحه،زمان خاموش شدن هارددیسک و ... پایینتر باشه.دومی زمانیه که آداپتور به لپتاپ وصله(plugged in) ،در این حالت نیاز نیست برایتنس صفحه پایین باشه و میتونید از حداکثر روشنایی استفاده کنید. تمام موارد فوق هم در dell quickset/power management wizard و هم در control panel/power options قابل تغییره.
    تایید میشه

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ممنون smoking جان اتفاقا من هم3 ماه پیش با گارانتی زیگورات گرفتم
    ولی بقیه مثل اینکه از گفتن اینکه شارژرشون در حد انفجار داغ میشه ترس دارن و هیچ کس وقتی این صحبت پیش میاد چیزی نمی گه ولی نباید این همه داغ بشه
    درسته . اما میدونی چون این شارژرا چینی هستش احساس میکنم کیفیت کافی نداشته باشه البته خاطر نشانتون عرض کنم که جنس درجه 1 چینه ولی چون من از لحاظ استاندارد خیلی سرم میشه استاندارد این شارژرهارو پایین میدونم

من یکی از دوستام Mac داره کیف کردم وقتی دیدم شارژر لپتاپش مثل شارژر گوشیه نوکیاست یعنی براحتی شارژ میشد و لازم نبود یه وسیله سنگینی مثل یکیه من توی کیفش بذاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •