تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 22 از 22

نام تاپيک: مقابله با استرس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.ممنون بابت راهنمایی های سازندتون .من یه سوال داشتم که آیا مصرف دیازپام 10 ml به قلب و بدن شوک وارد می کنه؟؟و اینکه این قرص جزو قرصهای آرامش بخش خیلی قوی حساب میشه؟؟قرصهای جایگزین با عوارض کمتر و اثرات مشابه کدامند؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.ممنون بابت راهنمایی های سازندتون .من یه سوال داشتم که آیا مصرف دیازپام 10 ml به قلب و بدن شوک وارد می کنه؟؟و اینکه این قرص جزو قرصهای آرامش بخش خیلی قوی حساب میشه؟؟قرصهای جایگزین با عوارض کمتر و اثرات مشابه کدامند؟؟؟
    شما مشکلتون اظطرابه؟ به نظر من اینجوری فایده نداره من خودم نابود شدم اینقدر اظطراب داشتم...

ولی اگر می خواهید یه روز که اظطراب دارید دیازپام بخورید ...دیازپام مثل بقیه هم خانواده هاش اعتیاد داره...و اعصاب خوردی و شاید پرخاشگری روزهای فردا و پس فردای روز مصرف

برات پی بیاد...

به نظر من برو روانپزشک که یه جور دیگه مشکلت رو حل کنه..از طریق سرتونین مغزت ( ناقل عصبی) اظطرابت درمان بشه خیلی مونده گارتره و خودش افسردگی رو هم درمان میکنه..

بنزودیازپینها باعث تسهیل عبور و افزایش یه ماده شیمایی به نام گابا در cns مغز میشه که فقط آرامش میده و عضلات رو شل میکنه که کاربرد مخصوص خودش رو داره مثل کلونازپام..ولی اگر صرفا برای اظطراب مصرف بشه بدن تحملش بالا میره و خیلی بده ...

ولی اگر می خوای بهتر درمان بشی برو روانپزشک یا کلینیک اعصاب و روان خوب بعد مشکلتو براش بازگو کن شاید اصلا بدون دارو مشکلت حل میشه با رواندرمانی

اگر نشد میاد یه داروی میده که روی سروتونین مغز اثر میزاره و از این طریق هم بهت آرامش میده و هم ضد افسردگی عمل میکنه..

هر قرصی هم عوارض داره...این قرصهایی که روی ناقل سروتونین مغزت اثر میزاه یه مقدار عکس العملت رو کند میکنه ومثلا اگر بری بازی کامپیوتری بازی کنی خودت قشنگ حس میکنی ..و روی میل جنسی تاثیر میزاره و مدت زمان خواب و کیفیت خواب...

واسه همین قرص اعصاب و روان خوردن خیلی حساسه واسه همینه که همه مردم میگن برید روانپزشک ....سر خود خوردن قرص خیلی خطرناکه..

یک خانواده از قرصهای ضد افسردگی و اظطراب هستند به نام مهار کنندهای بازجذب منو آمینو اکسیداز...اینا اینقدر تداخلشون با بعضی مواد غذایی خطرناکه ..که اگر قرص رو بخوری

و بعدش پنیر بخوری بخاطر وجود تیرامین داخل پنیر چنان فشار خونت پایین میاد که خطر سکته مغزی و مرگ داره...

داروهای گیاهی هم به نظر من نخوری بهتره...مثل جوشونده برگ به لیمو که خودش چون عوارضش از نظر علمی شناخته شده نیست ...خوب نیست من اینو امتحان کردم حالم بد شد...

خلاصه مواظب خودت باش ..قرص سرخود نخور.روانپزشک متخصص اعصاب و روان برو .

موفق باشی.
    Last edited by Saeed System; 09-06-2012 at 10:51.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •