تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکلات بازی Company Of Heros و Oppsing Fronts بصورت Multiplayer

در آغاز فعالیت dr_bijan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض مشکلات بازی Company Of Heros و Oppsing Fronts بصورت Multiplayer

ظاهرا بهترین بازی استراتژیک سال 2005 (COH) در قسمت بازیهای Online جاش خالیه.
    من و دوستام چندین سال بود که COH رو بصورت LAN بازی میکردیم و حتی هاب هم گرفته بودیم و چند نفری بازی میکریدم. ولی هیچوقت نتونسته بودیم اون رو Online بازی کنیم. تا اینکه قسمت دوم یعنی Opposing Fronts رسید و این امکان رو میداد که با 4 نیرو (به جای 2 نیرو) بازی کنی، ولی مشکل این بود که با همون تنظیمات قبلی ما حتی نتونستیم این رو LAN بازی کنیم، چه برسه به Online.

حالا سوال من اینه و امیدوارم بتونید به ما دیوانگان Company کمک کنید !!
    1
    . آیا کسی این 2 بازی رو Online بازی کرده و اگه کرده ممنون میشم اینجا کمک کنه
    2. آیا کسی Opposing Fronts رو Lan یا Online بازی کرده ؟ من با همون تنظیماتی که COH رو بازی کردم (قسمت اول) نتونستم قسمت دوم (OF) رو بازی کنم و پیغام میده: Could Not Join to All Players in game.

منتظرتون هستم. ضمن اینکه دعوت میکنم بعد از حا این موضوع COH رو بصورت Online با هم تجربه کنیم.

در آغاز فعالیت dr_bijan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

واقعا انتظار دارم یه حرفه ای اینجا باشه و کمک کنه

داره خودمونی میشه neo_345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ایول منم companey of heroes رو پایم
    البته زیاد حرفه ای نیستم
    یادش بخیر واقعا حسی می داد
    اگه آنلاینش رو کسی بلده یاد بده لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

ظاهرا بهترین بازی استراتژیک سال 2005 (COH) در قسمت بازیهای Online جاش خالیه.
    من و دوستام چندین سال بود که COH رو بصورت LAN بازی میکردیم و حتی هاب هم گرفته بودیم و چند نفری بازی میکریدم. ولی هیچوقت نتونسته بودیم اون رو Online بازی کنیم. تا اینکه قسمت دوم یعنی Opposing Fronts رسید و این امکان رو میداد که با 4 نیرو (به جای 2 نیرو) بازی کنی، ولی مشکل این بود که با همون تنظیمات قبلی ما حتی نتونستیم این رو LAN بازی کنیم، چه برسه به Online.

حالا سوال من اینه و امیدوارم بتونید به ما دیوانگان Company کمک کنید !!
    1
    . آیا کسی این 2 بازی رو Online بازی کرده و اگه کرده ممنون میشم اینجا کمک کنه
    2. آیا کسی Opposing Fronts رو Lan یا Online بازی کرده ؟ من با همون تنظیماتی که COH رو بازی کردم (قسمت اول) نتونستم قسمت دوم (OF) رو بازی کنم و پیغام میده: Could Not Join to All Players in game.

منتظرتون هستم. ضمن اینکه دعوت میکنم بعد از حا این موضوع COH رو بصورت Online با هم تجربه کنیم.
    سلام....شما بلدید که چطوری میشه xp و rank رو باز کرد من steam رو هم نصب کردم اما نمیزاره xp و rank بگیرم....لطفا راهنماییم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •