تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 19 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 188

نام تاپيک: تاپيك ويژه برنامه براي افزايش سرعت internet(dial up

Banned Kolubive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Dangerzoneِ

پيش فرض

ممنون مستر جان

شرمنده چون من این نسخه رو خیلی وقت بود که دانلود کرده بودم گفتم دیگه برای چی دیگه دانلود کنم

با هم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه KING ESFANDIYAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    IN THE BEAUTIFUL WORLD...IN PERSIA...IN YOUR MIND

14

نقل قول نوشته شده توسط Kolubive
    اسفندیار جان یعنی اینکه اگه اینترنت توربو فعال باشه , و ما هم در عین حال از فلش گت استفاده کنیم , نتیجه ی عکس می گیریم ؟

از مستر جان هم تقاضا دارم راجع به این قسمت از نرم افزار اینترنت توربو توضیح بدن چون این نسخه با نسخه ای که شما مد نظرتون بود متفاوت و در اون من جایی برای پینگ کردن آی اس پی نمی بینم

با تشکر
    عزيز من منظورم cproxy است نه flashget !!!!!

در مورد فرموده اخرتون هم درست مي فرماييد من هم تو برنامه internet turbo چيزي از پينگ نديدم.

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط KING ESFANDIYAR
    عزيز من منظورم cproxy است نه flashget !!!!!

در مورد فرموده اخرتون هم درست مي فرماييد من هم تو برنامه internet turbo چيزي از پينگ نديدم.

کینگ عزیز و klub جان شما لطف کنید یه نگاهی به صفحه ی قبل بکنید می بینید که گفتم کجا باید برین و چیکار باید بکنید : اینم عین متن صفحه ی قبل . ولی قبل از اون باز می گم . internet turbo با cproxy اصلا اختلال با هم ندارن . اصلا کار این دوتا دو چیز متفاوته . رویه دو روش متفاوت کار می کنن و نتیجه این که cproxy در باز کردن صفحات وب موثر تره ولی عمده کار internet turbo روی بایت گیری هنگامه دنلوده علاوه بر اون این امکان رو هم به شما می ده که اگه مثلا دارین از acount شبانه اینتر نت استفاده می کنید و این acount ساعت مثلا 7 صبح اعتبارشو از دست میده و شما دیس میشید . این باعث می شه که دیس نشید یعنی ISP شما نتونه اعتبار اینو از بین ببره . بدیهی است که اگه شما خودتون دیس کنید مثلا ساعت 8 (همون acount شبانه رو می گم که بر طبق معمول می بایستی ساعت 7 تمام می شد ولی نشد) دیگه نمی تونید با اون on بشید . پس تا مو قعی این کارو واستون انجام می ده که به اینتر نت متصل باشید . خودم همین امروز با این قابلیتش تونستم تا ساعت 8:30 دنلودمو تموم کنم . اینم متنی که صفحه ی قبل بود و شما تو جه نکردید .بنده عرض کردم خدمتتتون که شما سعیتون بر این باشه تا internet turbo 2001 رو بگیرید لینکشم گذاشتم . حالا اگه ندارید اشکال نداره. من گفتم که تو همین قسمت Forever Connected در internet turbo 2003 شما اول روی Manual Mode کلیک کنید و تیکشو بزنید . بعد توقسمت URL : ادرس سایت ISP خودتونو بنویسید . بعد در قسمت Simulate Activity Interval شما مشخص می کنید هر چند دقیقه برنامه ISP شما رو پینگ کنه . د ضمن در جواب شما که گفته بودید ایا استفاده هم زمان از این دو تا نتیجه ی عکس می ده یا نه ؟ چواب منفیه و نه تنها سرعت رو کم نمی کنه بلکه بیشترش هم می کنه. البته مسلمه که سرعت باز شدن صفحات وب رو تحت تاثیر قرار می ده و دیر تر باز می کنه اما تو دنلود کم نمی اره . مخصوصا که از flashget استفاده می کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

Master جان عزيز اي هلو اي جيگر

اين شماره سريال برنامه Internet Turbo رو اگه ميشه تو سايت قرار بديد. شماره سريال قبلي درست نبود.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

کینگ جان . اول بگو خوب بالا رو خوندی ؟ باید بگم که من هر چی گشتم سریال درست و حسابی که کار کنه گیر نیاوردم ولی یه کرک هست که 100 % کار می کنه (البته برای بعضی از internet turbo ها . دلیلشو نمی دونم ) یه حجمی در حدود 45 کیلو بایت داره . سعی می کنم براتون اپلود کنم . برای ما که کار کرد انشا الله واسه شما هم کار می کنه
    اینم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Master; 08-01-2006 at 10:44.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

Master عزيز

دستت درد نكنه.......................... كار كرد..........................بابا تو ديگه كي هستي ....بابا تو ديگه كي هستي

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

اقا دوستان عزيز لطفا اين تاپيك رو ادامه بديد داره جالب ميشه

يه خبر عجيب :دارن يه نوع ,modem ميسازن كه به جاي استفاده از خط تلفن از لوله گاز استفاده مي كنه و Dial Up رو به Broad Band تبديل ميكنه .يعني مي تركونه!!!(البته اگه تو ايران بياد نصف ملت واقعا ميتركه! چون لوله ها ي گاز غيز استانداردن!!!)

راستي يه نوع مودم هست كه تو تهران هم پيدا ميشه كه به جاي خط تلفن از برق استفاده ميكنه.من اطلاعات زيادي در موردش ندارم
    يكي از همكارام كه استاد سخت افزاره ميگفت حتي باها شون كار كرده. تو امركا هست خوبشم هست چون يادمه مهندس مترجمي Itn در موردش صحبت كرده بود.

اگه اطلاعاتي بفرماييد

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط KING ESFANDIYAR
    اقا دوستان عزيز لطفا اين تاپيك رو ادامه بديد داره جالب ميشه

يه خبر عجيب :دارن يه نوع ,modem ميسازن كه به جاي استفاده از خط تلفن از لوله گاز استفاده مي كنه و Dial Up رو به Broad Band تبديل ميكنه .يعني مي تركونه!!!(البته اگه تو ايران بياد نصف ملت واقعا ميتركه! چون لوله ها ي گاز غيز استانداردن!!!)
    عيب نداره.عوضش تا دلت بخواد گاز داريم.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

اگه يكي از دوستان امورش Internet Turbo رو به صورت Pdf هم قرار بده ديگه End عاليه!!!

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

کینگ عزیز در رابطه با این لو له گاز بازی که می گفتی . من فکر کنم حدود 3 یا 4 ماه پیش شنیدم . و حق با شماست . و لی هنوز در دست بررسی می باشه !! و خیلی کار داره تا بخواد عر ضه شه . فعلا بهتره ما یه فکری به حال این خطهای فکستنی خودمون بکنیم . من یه نرم افزار دیگه گیر اوردم . براتون اپلودش می کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •