تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 188

نام تاپيک: تاپيك ويژه برنامه براي افزايش سرعت internet(dial up

اگه نباشه جاش خالی می مونه FX64 Dual Core's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام

من اجازه تذكر دادن رو ندارم پس پيشنهاد ميكنم كه پستهاي متوالي رو با ويرايش پست قبلي بفرستين كه تاپيك خيلي شلوغ نشه.(فقط يه پيشنهاد دوستانه بود و قصد ناراحت كردن شما رو نداشتم)
    و براي راهنمايي هم بهترين جواب ممكن اين بود
    نقل قول نوشته شده توسط Master
    این افزایش سرعت می تونه از دو جهت بحث بشه و یکی افزایش سرعت دنلود . دیگری هم سریع تر باز شدن صفحه های وب سایت های مختلف.اگه شما می خوای با این خطهای زنگ زدهی در پیت فکستنی تلفن سر عت دنلودت بالا تر بره و باید از ping Tools استفاده کنی (flash get. internet download manager , ....خو دشون هنگام ونلود این کار رو می کنن. اما برای باز شدن سریع تر صفحات وب شما یه Firefox Mozila))یا اپرا نیاز داری که در حالت عادی سرعت بسیار خوبی دارن . اما باز برای سریع تر شدن از نرم افزار چند منظوره Tuneup Utility استفاده کنید که سرعت باز شدن صفحهای وب را مثل Adsl بالا می برد.
    لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال :NAME: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] COMPANY: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    SERIAL:6AAD61LKAEFCXETG3YVWGU5Y7MTSKU

اینم یه سریال دیگه:NAME:Q8fox cOMPANY: Q8fox Online
    serials:VMT83L6QPWG3D7B1NMMEM46KWAJAKU
    من هم با DAP7 & DAP7.1 كار ميكردم كه برنامه بدي نبودن و دوستام Flashget رو پيشنهاد كردن
    موفق باشيد

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط FX64 Dual Core
    با سلام

من اجازه تذكر دادن رو ندارم پس پيشنهاد ميكنم كه پستهاي متوالي رو با ويرايش پست قبلي بفرستين كه تاپيك خيلي شلوغ نشه.(فقط يه پيشنهاد دوستانه بود و قصد ناراحت كردن شما رو نداشتم)
    و براي راهنمايي هم بهترين جواب ممكن اين بود من هم با DAP7 & DAP7.1 كار ميكردم كه برنامه بدي نبودن و دوستام Flashget رو پيشنهاد كردن
    موفق باشيد

باشه عزیزم فر مایش شما هم روی دو تا تخم چشام . حق با شماست ولی flashget یه چیز دیگه است

اگه نباشه جاش خالی می مونه KING ESFANDIYAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    IN THE BEAUTIFUL WORLD...IN PERSIA...IN YOUR MIND

پيش فرض

MASTER عزيز اي جيگر اي هلو

دستت گل شما درد نكنه بابت زحمتي كه كشيدي......ممنون. اقا تاپيك خوبي داره ميشه ..من كه به محض به دست اوردن اطلاعات جديدتر اونا رو تو تاپيك قرار ميدم تا دوستان استفاده كنند.

راستي من تو سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطلبي رو در مورد اقزايش سرعت اينترنت ديدم.........يه نرم اقزار اما پولي بود ......من كه الان دلار ندارم!!!.......اما فكر كنم اينم همون ONSPEED خودمونه كه ----- ميشكونه و با تنظيمات درونش باعث افزايش سرعت ميشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

راستي يه برنامه ديگه رو معرفي ميكنم و اون برنامه CPROXY است كه تو سرعت من كه بي تاثير نبوده.

من قبلا با ONSPEED كار كردم ولي اين CPROXY يه چيز ديگه ست. هم ----- ها رو بين ميبره هم مي تونه خودش اينترنت رو ----- كنه!
    تازه از امكانات ديگه اين برنامه اينه كه تصاوير رو COMPRESS ميكنه تا صفحات وب سريعتر ظاهر بشن. همچنين در ابزار خود OPTIMIZE HTML داره كه هم ايرادهاي وب رو از بين مي بره و هم در سرعت باز شدن وب موثره.
    حتي BANNERها رو مي تونه ----- كنه و شما مي تونيد حتي سايز BANNER ها رو براي -------- انتخاب كنيد.
    اگه خواستيد مي تونيد اون رو دانلود كنيد(رايگانه.بشتابيد.):

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط اميدوارم كه مخابرات به خاطر داشتن امكان انتي ----- پورتهاي اون رو نبنده و مثل ON SPEED نشه كه در بعضي كانكشنها كار نميكنه!

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

13

ا
    تو جه کنید که و قتی رو ی لینک کلیک می کنید اول download manager رو سیستمتون نصب می کنه و بعد بصورت اتو ماتیک با دنلود منجر شروع به دنلود internet turbo 2001 v5.1 می کنه

ینم لینک internet turbo 5.1 که گفته بودم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید این سر یال برا تون کار می کنه یا نه :Name: Mr Ruku+ Email: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tel: 03497420212 s/n: 581V14q15
    مستر عزيز اين سريال كار نمي كنه!

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط KING ESFANDIYAR
    راستي يه برنامه ديگه رو معرفي ميكنم و اون برنامه CPROXY است كه تو سرعت من كه بي تاثير نبوده.

من قبلا با ONSPEED كار كردم ولي اين CPROXY يه چيز ديگه ست. هم ----- ها رو بين ميبره هم مي تونه خودش اينترنت رو ----- كنه!
    تازه از امكانات ديگه اين برنامه اينه كه تصاوير رو COMPRESS ميكنه تا صفحات وب سريعتر ظاهر بشن. همچنين در ابزار خود OPTIMIZE HTML داره كه هم ايرادهاي وب رو از بين مي بره و هم در سرعت باز شدن وب موثره.
    حتي BANNERها رو مي تونه ----- كنه و شما مي تونيد حتي سايز BANNER ها رو براي -------- انتخاب كنيد.

فقط اميدوارم كه مخابرات به خاطر داشتن امكان انتي ----- پورتهاي اون رو نبنده و مثل ON SPEED نشه كه در بعضي كانكشنها كار نميكنه!
    درسته کینگ جان . onspeed به خاطر اینکه اطلاعات رو از روی سرور خودش load می کنه بنابر این سزعت شما رو هم تا حدودی بالا می بره و در مورد سریال . حدس میزدم کار نکنه یه کرکی براش گیر می ارم و براتون می ذارم

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

4

درسته کینگ جان . onspeed به خاطر اینکه اطلاعات رو از روی سرور خودش load می کنه بنابر این سزعت شما رو هم تا حدودی بالا می بره و در مورد سریال . حدس میزدم کار نکنه یه کرکی براش گیر می ارم و براتون می ذارم. cproxy هم چیز خیلی خوبیه اما بعضی وقتا تو باز کردن صفحات error می ده . البته بیشتر ز این از چکی ها انتظار نداریم

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

12

درسته کینگ جان . onspeed به خاطر اینکه اطلاعات رو از روی سرور خودش load می کنه بنابر این سزعت شما رو هم تا حدودی بالا می بره و در مورد سریال . حدس میزدم کار نکنه یه کرکی براش گیر می ارم و براتون می ذارم. cproxy هم چیز خیلی خوبیه اما بعضی وقتا تو باز کردن صفحات error می ده . البته بیشتر ز این از چکی ها انتظار نداریم
    MASTER جان

ممكنه به خاطر ISP تون باشه چون من كه هر وقت باهاش كار كردم مشكلي نديدم و حتي بدون اون يه كم مشكل هم داشتم. واقعا سرعت منو برده بالا.

من ديشب داشتم امتحان ميكردم كه اگه هم CPROXY و هم INTERNET TURBO(TRIAL) هر دو فعال باشن بازم سرعت ميره بالا. اما نتيجه جالبي نگرفتم و ديدم كه حتي نتيجه عكس هم داد.

هر كدوم از برنامه هاي فوق به تنهايي عالي اند.اما با هم زياد همجوشي ندارند.

Banned Kolubive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Dangerzoneِ

پيش فرض

MASTER جان

ممكنه به خاطر ISP تون باشه چون من كه هر وقت باهاش كار كردم مشكلي نديدم و حتي بدون اون يه كم مشكل هم داشتم. واقعا سرعت منو برده بالا.

من ديشب داشتم امتحان ميكردم كه اگه هم CPROXY و هم INTERNET TURBO(TRIAL) هر دو فعال باشن بازم سرعت ميره بالا. اما نتيجه جالبي نگرفتم و ديدم كه حتي نتيجه عكس هم داد.

هر كدوم از برنامه هاي فوق به تنهايي عالي اند.اما با هم زياد همجوشي ندارند.

اسفندیار جان یعنی اینکه اگه اینترنت توربو فعال باشه , و ما هم در عین حال از فلش گت استفاده کنیم , نتیجه ی عکس می گیریم ؟

از مستر جان هم تقاضا دارم راجع به این قسمت از نرم افزار اینترنت توربو توضیح بدن چون این نسخه با نسخه ای که شما مد نظرتون بود متفاوت و در اون من جایی برای پینگ کردن آی اس پی نمی بینم

با تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

بنده عرض کردم خدمتتتون که شما سعیتون بر این باشه تا internet turbo 2001 رو بگیرید لینکشم گذاشتم . حالا اگه ندارید اشکال نداره. من گفتم که تو همین قسمت Forever Connected در internet turbo 2003 شما اول روی Manual Mode کلیک کنید و تیکشو بزنید . بعد توقسمت URL : ادرس سایت ISP خودتونو بنویسید . بعد در قسمت Simulate Activity Interval شما مشخص می کنید هر چند دقیقه برنامه ISP شما رو پینگ کنه . د ضمن در جواب شما که گفته بودید ایا استفاده هم زمان از این دو تا نتیجه ی عکس می ده یا نه ؟ چواب منفیه و نه تنها سرعت رو کم نمی کنه بلکه بیشترش هم می کنه. البته مسلمه که سرعت باز شدن صفحات وب رو تحت تاثیر قرار می ده و دیر تر باز می کنه اما تو دنلود کم نمی اره . مخصوصا که از flashget استفاده می کنید
    Last edited by Master; 08-01-2006 at 04:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •