تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 501 از 1135 اولاول ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

2 3 بار دیسکانک کانکت میکنم مشکل ماتریکس بر طرف میشه.پینگشم خوبه

ایول پینگت خوبه
    اینم برای 256 وایمکس ایرانسل

2. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

4. 2 کاربر از behnambb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

زنگ زدم ارم نت. میگفت کندی اینترنت سراسریه در ضمن گفت: فعلا هیچ شرکتی نمیتونه رانژه رو جمع آوری کنه. حالا نمیدونم چقد صحت داره؟؟؟

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

زنگ زدم ارم نت. میگفت کندی اینترنت سراسریه در ضمن گفت: فعلا هیچ شرکتی نمیتونه رانژه رو جمع آوری کنه. حالا نمیدونم چقد صحت داره؟؟؟
    اره منم چند هفته پیش از ارم نت و چند تا isp دیگه پرسیدم گفتند رانژه را فعلا بخوای جمع کنی 3ماه طول میکشه فکر کنم از مرکز مخابراتمون هم پرسیدم همینو گفتن

7. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

الان زنگ زدم ارم نت گفتم رانژه خط را جمع اوری میکنید گفتند نه؟ گفتم چرا گفتند تجهیزات نداره مخابرات؟! به حرف چیزهای نشنیده مگه برای قطع رانژه هم تجهیزات میخواد؟!

9. 3 کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دروغ میگن.رانژه من 3 روز پیش برداشته شد.من مرکز دستغیبم.الان دیگه از پارس آنلاین اومدم بیرون.حالا باید منتظر ماتریکس باشم.کم کم دیگه داره میشه یه ماه که اینترنت ندارم.
    امروز عصر تماس میگیرم پیگیری میکنم.

11. 2 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gla021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من امروز رفتم واسه پسرخالم از ارم نت سرویس گرفتم تعرفه جشنوارشون خوب بود:

4 ماه
    8 گیگ
    30 هزار تومان
    5 هزار تومان هزینه رانژه
    جمع: 35000
    Last edited by gla021; 05-01-2012 at 16:14.

13. این کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من امروز رفتم واسه پسرخالم از ارم نت سرویس گرفتم تعرفه جشنوارشون خوب بود:

4 ماه
    8 گیگ
    30 هزار تومان
    5 هزار تومان هزینه رانژه
    جمع: 35000
    سلام
    کدوم مرکزه؟
    کافو هست؟
    هر وقت رانژه شد خبر بدید!

15. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    کدوم مرکزه؟
    کافو هست؟
    هر وقت رانژه شد خبر بدید!
    اره فکر کنم کافو باشه چون خونشون گلستان هست
    رانژه شد خبر میدم

17. این کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

فراگیرترین کم فروشی و گرانفروشی در کشور؛ این پول ها خوردن دارد؟!
    اگر کاربران از سر ناچاری به چنین وضعیتی تن در می دهند و از شکایت خود می گذرد و با زن بابای نا مهربان خود ( شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی) در غیاب مادر حق ستانشان از در سازش در می آیند ، یعنی مسوولان هم باید این رضایت اجباری را رسمی کنند؟!...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دور جدید اختلالات شبکه اینترنت کشور از سه هفته گذشت و با ورود به هفته چهارم ،در آستانه یک ماهگی این اتفاق نا مبارک قرار گرفته ایم.
    با این حال ، هیچ کس جوابگوی میلیون ها کاربر اینترنت در کشور نیست و "جواب ندادن"‌ ، "‌به گردن دیگران انداختن"‌ و " پاک کردن صورت مساله" اصلی ترین واکنش هایی است که مردم از مسوولان فضای اینترنت کشور دیده و تجربه کرده اند.
    به این گفت و گو که چند شب قبل از سیما پخش شد و در آن یکی از مسوولان پاسخگو(!)ی مرتبط ، مهمان برنامه بود توجه فرمایید:
    مجری: کاربران اینترنت برای جبران نقص های بوجود آمده در سرویس های دریافتی خود به کجا مراجعه کنند؟
    مسئول: برای این کار باید به شرکتی که از آن اشتراک اینترنت خریده اند مراجعه و خسارت خود را مطالبه نمایند.
    مجری : در پیامک هایی که برای ما ارسال شده عموم بینندگان از پاسخگو نبودن شرکت های ارائه دهنده اینترنت شکایت و عنوان کرده اند که اپراتور پاسخگو به آنها، جواب های سر بالا داده است و یا مشکل را به مرجع بالاتر نظیر" ارتباطات زیر ساخت "پاس کاری کرده است.
    مسئول: مردم باید به شرکتی که سرویس کم کیفیت ارائه کرده است بگویند:"این مشکل شماست! و طبق قوانین سازمان تنظیم مقررات رادیویی شما باید خسارت ما را تامین نمایید و این وظیفه شرکت ارائه کننده خدمات است که از مرجع بالاتر از خود طلب خسارت کنند".
    مجری: ممنونم!(در این حد که ممنون؛ دیگه از این به بعد مشکل کم فروشی اینترنت و پهنای باند نداریم!)
    این مسئول عزیز نگفت که از این میلیون ها کاربر ایرانی تا به حال چند نفر از این شیوه ای که عنوان کردند توانسته است حق خود را باز بستاند؟ و اساسا این سئوال مطرح است که آیا سازمان تنظیم و یا هر نهاد نظارتی دیگری قادر به نصب تجهیزات و نرم افزارهای پایش مستمر کیفیت شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت نیست؟ اصلاً کاربر معمولی که در اغلب موارد نیز سر رشته ای از فنون شبکه ندارد چگونه بایدبار گران این نظارت را بر عهده گیرد و هر لحظه بررسی نماید که انچه خریده دقیقاً‌مطابق آنچه دریافت می کند هست یا خیر؟ و در این میان نهاد های نظارت کننده بر کیفیت خدمات ارائه شده برای چه حقوق می گیرند و دفتر و دستک برای خودشان جور کرده اند؟
    وانگهی وقتی مشکلی در سطح ملی فراگیر می شود که نباید حل آن را به فرد فرد افراد جامعه سپرد ؛ بلکه دستگاه های حاکمیتی باید به عنوان نمایندگان مردم وارد گود شوند و حق مردم را بستانند نه این که بگویند بروید شکایت کنید و حق خودتان را بگیرید و بدین ترتیب عهده خود را از مسوولیت مبرا کنند.
    فرض کنیم که همین فردا همه کاربران اینترنت به خاطر جرم کم فروشی ارائه دهندگان خدمات اینترنتی راهی محاکم شوند! آیا رسیدگی به این همه پرونده میسر است؟
    به عنوان کسی که سال هاست در عرصه علوم شبکه فعالیت می کنم از طرف بعضی از این اپراتور های نه چندان پاسخگو و در بعضی مواقع بی ادب ، در کمال نا باوری با جملاتی نظیر:"فیبر نوری به لنگر گیر کرده" ،" مخابرات داره اینجا را رو کابل برگردون می کنه" ، " شما اشتباه می کنید سرعت خوبه !(همه چی آرومه)"،" داریم سرور ها رو به روز رسانی می کنیم" و... ،رسما سنگ قلاب شده ام. حال تصور کنید یک کاربر معمولی که اطلاعاتی در این باره ندارد چگونه می تواند حقوق پایمال شده خود را احیا نماید؟
    اگر یک حساب سر انگشتی داشته باشیم و در حداقل وضعیت فرض کنیم که حق 10 میلیون کاربر اینترنتی فقط در حد ماهی 2000 تومان حق بصورت کم فروشی ، قطع سرویس، افت کیفیت و... ضایع شود این رقم ماهیانه 20000000000(بیست میلیارد تومان) می باشد که مردم پرداخت می کنند و مابه ازایش را نمی گیرند.
    آیا این وجوه که در سطح ملی از میلیون ها ایرانی به صورت ماهیانه گرفته می شود شرعی و قانونی است؟ آیا باید کسی از دیوار خانه مردم بالا برود تا عناوین مجرمانه بر او بار شود؟!
    اگر کاربران از سر ناچاری به چنین وضعیتی تن در می دهند و از شکایت خود می گذرد و با زن بابای نا مهربان خود ( شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی) در غیاب مادر حق ستانشان از در سازش در می آیند ، یعنی مسوولان هم باید این رضایت اجباری را رسمی کنند؟!
    راستی چگونه است که اگر کاظم آقا بقال ، نخود را 200 تومان گران تر بفروشد ، تعزیرات حکومتی سراغش می آید و جریمه اش می کند ولی کسی از مسوولان متعرض فراگیرترین کم فروشی و گرانفروشی در سطح کشور نمی شود؟ شاید باور دارند که این پول ها خوردن دارد!

منبع خبر: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19. 2 کاربر از gla021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •