تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 500 از 1135 اولاول ... 4004504904964974984995005015025035045105506001000 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,991 به 5,000 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با تشکر از شما سعید جان خوبی عزیزم مرسی که جواب دادی .... من والا خونه قبلی که بودم سرعت ماتریکس بد نبود ولی از وقتی تو این خونه اومدم سرعتم خیلی بد شده مخصوصا شبها که افتزا هست تازه تو این خونه که اومدیم سریع خطم را رانژه کردن و 4 تا 5 روز بهم سرویس دادن ولی تو خونه قبلیه 4 روز طول کشید ..تازه آقای رحیمی رییس ماتریکس هم آشنامون هست که اینجوری سرعتش پایینه هر وقت هم بهشون تماس میگیرم یک بهونه ای میارن یا اشکال از خط هست یا میگه تلفن بی سیم رو بکشین یا خط رو ببرین تو حیاط و مودم رو بهش وصل کنید از این بهونه ها ...حالا من دنبال یک شرکت هستم که واقعا سرعتشون چه روز و چه شب یکی باشه و پشتیبانی عالی داشته باشه .میخواستم برم همیار که متاسفانه مخابرات ما رو ساپورت نمیکنه ..حالا شما په شرکتی رو پیشنهاد میدین ؟؟؟؟ اینم سرعت دانلود ماتریکس در شب نگاه کنید سرعت 1 مگ چقدر بهم دانلود میده سرعتش نوسان داره از 3 کی تا 35 متغیر هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by behnambb; 04-01-2012 at 01:06.

2. 2 کاربر از behnambb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

منم ماتریکس دارم سرعتش یه خورده بد شده
    راستی تو همه سایتها پیچیده اینترنت ملی 22 بهمن راه میندازن و اینترنت جهانی رو قطع میخوان بکنن و ایندفه خیلی جدیه و داریم میشیم کره شمالی 2

4. 2 کاربر از nob2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یعنی خاک بر سر ارم نت خطم را فرستادن مخابرات مخابرات گفته کافو هست به من میگن خطت pcm هست عجب!

6. 2 کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم ماتریکس دارم سرعتش یه خورده بد شده
    راستی تو همه سایتها پیچیده اینترنت ملی 22 بهمن راه میندازن و اینترنت جهانی رو قطع میخوان بکنن و ایندفه خیلی جدیه و داریم میشیم کره شمالی 2
    با دروود
    از نظر امکان پذیر بودن که امکان قطع اینترنت میسر است اما اینکه آیا این خطر پذیری بالا را انجام دهند و چه در جهان و چه در ایران سبب خواری و کوچک شمرده شدن و مورد موج شدید خورده گیری ها قرار گیرند را دور از اندیشه می دانم!اما ممکن است با راه اندازی اینترانت ملی،همه ترافیک ها از Gateway های اینترانت رد شوند و در نتیجه نیز امکان دیدن و استفاده از اینترنت بر اساس لیست سفید وجود خواهد داشت...اما همه اینها تنها حدس و گمان هایی است که هیچگاه از زبان مسئولان بیان نشده است.
    در مورد اینکه کدام شرکت ها هستند که کیفیت خوب در شبانه روز دارند من تنها همیار را می شناسم که چه در شب و چه در روز یک سرعت را به شما می دهد،البته آسیاتک هم اگر دوستان که دارند تایید کنند گزینه بدی نیست.
    صبانت هم که میزان قطعی شبکه شان بسیار زیاد است از شبانه شان آگاهی ندارم

8. 4 کاربر از saeed258s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

با سلام
    دوستان من الان در حال حاضر سرویس 1 مگ از شرکت ماتریکس میگیرم ولی الان خیلی سرعتش افتزا شده تو دانلود بهم 120 کی دانلود مییده و شبها هم که مجانیه سرعتش میشه 20 تا 30 کی که خیلی خیلی پایینه ..حالا میخوام برم شرکت اسیا تک قبلش هم میخواستم برم شرکت همیارنت که متاسفانه بنده زیر نظر مخابرات وصال هست که ساپورت نمیکنه ..حالا میخوام برم آسیا تک ولی نمیدونم پهنای باندش خوبه یا نه اصلا فرقی داره نسبت به شرکت ماتریکس که دارم سرویس میگیرم ؟؟؟لطفا همه بهم کمک و راهنمایی کنند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اره ماتریکس تخماتیک شده.البته من چند بار دیس کانکت کانک میشم درست میشه. این روزا برعکس ارم نت بهتر شده.من که فعلا همش دارم از ارم نت استفاده میکنم.

10. 2 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان ساعت شبانه همیار چه ساعت هایی هست؟

برای (831 مرکز سلمان) سرویس adsl ارایه میده؟
    merC

دوستان اگر اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

12. این کاربر از qubit99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوستان کسی اطلاع داره اگه ISP خطم را قطع رانژه نکنه و لفتش بده برم مرکز مخابرات یا مخابرات قصردشت برام نامه جمع اوری میفرستن؟یا میدن دست خودم ببرم مرکز مخابراتمون!یا تماس میگیرن با ISP?
    با دوتا از ISP ها تماس گرفتم یکیش میگفت خودمون نامه میفرستیم مخابرات شما هم میتونی بری مرکز مخابرات درخواست بدی یکی دیگه میگفت برو مخابرات قصردشت طبقه سوم قسمت دیتا خانم حیدری

14. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

الان بهترین مرکز adsl کدومشه من اخر متوجه نشدم

16. 2 کاربر از behnambb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

2 3 بار دیسکانک کانکت میکنم مشکل ماتریکس بر طرف میشه.پینگشم خوبه

18. 2 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

11

الان بهترین مرکز adsl کدومشه من اخر متوجه نشدم
    سلام
    اگه دقیقا بخواید متوجه بشید یا باید کسی از دوستان که در محدوده مرکز مخابراتی شما هست از ISP های مختلفی سرویس گرفته باشه که آمار دستش باشه یا خودتون بر اساس تجربه دیگران که در مرکز های دیگه هستند استفاده کنید
    چون مطمئنا تعداد مشترکین و پهنای باند هر مرکز با هم فرق داره و وضعیت به یک صورت نیست

من تجربیاتم را از اسیاتک و شاتل ( علیه العنه ) اعلام کردم دوستان دیگر هم که از شرکت های دیگه اطلاع دارن بیان اطلاع رسانی کنند!

همیارنت وایرلس هم میده ولی کسی نمیدونه شبانه اش به چه صورته؟!
    1024 3گیگ ماهی 20تومن
    2048 5گیگ ماهی 30تومن

نانواستیشن ام 5 150
    راه اندازی 25
    کابل هم 10 15 تومن

20. 2 کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •