تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1002 از 1135 اولاول ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

داره خودمونی میشه mohammad_reza0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان اینترنت 2020 من امروز سرعت افتضاح پایین هست قطع زیاد میشه این مشکل من هست یا دوستان دیگری دارند

2. این کاربر از mohammad_reza0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام،به یه مشکله بدجور برخوردم،من دوماه پیش درخواست جمع آوری خط دادم و چند روز بعد تماس گرفتم با 2020 اپراتورش گفت که خطتون جمع آوری شده،امروز تماس گرفتم واسه وصل مجدد که اپراتور گفت که خطت فعاله و دو ماه پیش جمع اوری نشده بوده(طرح نامحدود بوده) ....ضمنا تو همون دوره و حتی همین الان وقتی میرم تو سامانه کاربران فقط اطلاعات دوره قبلیش رو که اینترنت از بیست بیست گرفته بودم رو نشون میده و وضعیت خط رو میزنه "جمع آوری شده" و دوره قبل واسه هر کاری(مثه تغییر تعرفه) باید به اپراتور زنگ میزدم و وقتی هم میگفتم که چرا اطلاعات این دورمو نشون نمیده اونا میگفتن اطلاعات دوره فعلیت هم تو سیستمون هست و توصیه های الکی میکردن(مثه تغییر مرورگر)......اطلاع دارین که مکالمه هایی که با اپراتورها میشه ظبط میشن یا نه؟؟؟حالا چیکار میتونم بکنم؟؟؟کجا و چجوری پیگیرش شم؟؟؟چون تو این دو ماه اصلا کانکت نشدم
    یکی منو راهنمایی نمیکنه؟

4. این کاربر از faith1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

یکی منو راهنمایی نمیکنه؟
    یعنی نامردا 2 ماه برات افتاده وباید پرداخت کنی ؟! ای نامردا ... خوب بگو برید توی لاگ نگاه کنید من اصلا کانکت نشدم.فکر کنم راهی باشه.

6. این کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

درووذ
    گرامی،به سبب نا محدود نبودن منابع شرکت ه و دلایلی که در بالا گفتم،یک شرکت برای ماندگاری،ناگزیر به تغییر سرویس های ارزان بهای پرمصرف می باشد!
    شما اگر به راستی نیاز به اینترنتی با کیفیت خوب و نا محدود را دارید،بهتر است خط اختصاصی را از شرکت درخواست و دریافت نمایید!در اینصورت تمام پهنای باند مصرفی شما بستگی به میزان پهنای باند شما دارد و تا بالاترین حدی که پهنای باند شما اجازه می دهد را می توانید از شبکه دریافت نمایید.
    ضمن اینکه با احترام به شما یادآوری می نمایم که حتا مراکز داده ،در هیچ کشوری نا محدود را به این آسانی و ارزانی نمی فروشند!حال در ایرانی که دچار تحریم ها؛گرانی های درونی،پیچ و تاب های بیخوی اداری،رقابت های نا هم وزن مخابرات با شرکت های دیگر خصوصی و کاربران بدون ملاحضه ،می باشد،شما درخواست چنین سرویس هایی را دارید؟!شگفتا که درخواست های ما گاه گاهی از راستی ها فاصله بسیار دارد و به رؤیا می ماند!
    روزهایی نخستی که شرکت ها وادار به ارائه اینترنت نا محدود شده بودند را به یاد دارم که تمام شرکت ها از تضمین نشدن و پایدار نبودن کیفیت این سرویس ها سخن به میان آورده بودند اما آیا شما هم آن روز ها را به یاد دارید و یا تنها "آمال" خود را می شناسید که نیاز به دریافت روزانه حجمی بالاتر با کیفیت بالاتر را از اینتترنت پرسرعت ایران دارید؟!
    همچنان بیشتر مراکز بزرگ اینترنت نیز بیان می دارند که اینترنت نا محدود با ضریب اشتراک 1 به 10 ارائه می گردد که پایینترین کیفیت موجود را دارد!
    اینا همین خط زپرتی رو نمیتونن تامین کنن بعد ما بریم چی رو اختصاصی کنیم و همین خط زپرتی حداقل من میدونم تا 8 مگ میکشه و اینم که میگم 8 مگ میکشه برای اینکه از داتک که داشتم یه شب 8 مگ شده بود و بیشتر هم قطعا جا داره و یارو تو امریکا xbox one جدید اتفاقی زودتر رسیده دستش بعد تو توضیحات در مورد اپدیت گفته با سرعت 65 مگ معمولی که داره تونسته اپدیت 950 مگی دستگاه رو تو دو دقیقه دانلود کنه و اونایی که با کنسول نسل قدیم مثل ps3 یا ایکس باکس 360 سرکار دارن میدونن اپدیت از طریق خود کنسول اونم بدون قابلیت رزیوم چقدر طول میکشه تازه اونم 150 مگ اپدیت و حالا ما با هزارجور فیلت.تررررررررر و بستن سایت و هزار جور کلک دارن ان ترررنتی که 16 دلار میخرن رو 260 هزارتومن به ما میندازن (فورم شکایت کاربران ایرانی از شرکت زیرساخت که هست تو همین فورم برین ببینین ) و حالا شما رو چه حسابی میای میگی از همه جا ارزونتره و حتما پول دستگاه فیل.ترینگ و پارازیت و برادران شنود کننده و حق ساخت زریح مطحر هم کشیدن روش و صدهزارتا اپلود سنتر رایگان و غیر رایگان رو روی ما بستن و ما مجبوریم پول بدیم سایت مستقیم کننده که البته اینا هم از خودشونن تا ما رو سر کیسه کنن و له و لورده ترین ان ترررنت جهان رو ما داریم و تو اماره جهانی اخر کره شمالی هست بعدش هم ما و بعد یکی ما رو احمق فرض میکنه میاد میگه مال ما از جهان بهتره
    Last edited by nob2003; 16-11-2013 at 18:49.

8. 6 کاربر از nob2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    متأسفانه ما تلفن نداریم و اگر هم بهمون بدن pcm هست
    کدوم شرکت بهترین سرویس وایرلس رو میده ؟
    کدوم مرکز هستید و پیش شمارتون و رقم چهارم چند هست بگید شاید تونستیم براتون از PCM در بیاریم!

10. 2 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یکی منو راهنمایی نمیکنه؟
    6463007 و 6463008 زنگ بزنید تنظیم مقررات /مسئول شکایات : سرکار خانم رحیمی

12. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب همین الان یک چیزی به نام "اینترنت پرسرعت نامحدود" دارن میفروشن که تعریفش با تعریف "خط اختصاصی" شما دقیقن یکیه

یعنی کسی که "اینترنت پرسرعت نامحدود" با سرعت 2 مگابیت بر ثانیه میگیره میتونه ماهیانه (30 روز) 663 گیگابایت ترافیک (دانلود + آپلود) داشته باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما الان توی ایران اینترنت محدود رنگ میکنن به این اسم میفروشن
    با دروود بر شما و آروزی زمانی خوش
    دوست گرامی،بارها گفته شده که سرویس های نا محدود با ضریب اشتراک 1 به 10 و گاهی هم بالاتر بر اساس سرعت پهنای باند اشتراک گذاری شده شرکت ،به اشتراک گذاشته می شوند،پس این سرعت هایی که شما برای بنده لیست فرموده اید ،تنها تعریفی کلی از سرویس را ارائه می دهند و نه اینکه تعریفی دقیق!
    فراموش نکنیم که هیچ شرکتی مایل به ارائه سرویس های نامحدود نبوده و نیست،و تنها به سبب فشار های ناروا و بی نتیجه سازمان تنظیم مقرارات ناگزیر به ارائه همچین سرویس هایی شده اند.

مثل اینه که شما بری موز بخری بیاری بزاری جلوی مهمون بعد پوست بکنی ببینی خیاره (خیارشم داخلش کرم داره ) تازه بعد وقتی ببری پسش بدی مغازه دار میگه:" همینه که هست."
    دوست من،در هر کشوری ،قانون و نظمی برپا است و ایران هم جدا نیست!شما می توانید شکایت خود را به نهاد های مربوط ببرید و بی تردید رسیدگی خواهد شد.

همه ی اینا رو آدم میتونه بزاره یه گوشه دلش! و بگه اینجا ایرانه، اما اینکه شما (در نقش اکبر بیکار یا رئیس یکی از آی اس پی ها ) میای مردم رو مقصر بی کیفیتی و ذغالی بودن اینترنت کشور میدونی، من یکی که نمیتونم هضمش کنم
    بنده خوشبختانه دارای سمت هایی که شما فرمودید نیستم و زمان کمی را هم به اینجا سر میزنم که نماییه کوشندگی های من،گویای این مورد است،اما ندید بددیدی ما ایرانی ها و روش های نادرست استفاده از فناوری ،در کنار خیلی دیگر از دشواری های روزمره ،بار افزوده ای را بر ما برای استفاده از اینترنت تحمیل کرده است.
    بدبختانه من هم به مانند شما برای باز استفاده از اینترنت پرسرعت چانه می زنم،شکایت می برم و پیگیری می کنم،اما باید راست بین بود و نه ایده آل گرا!

اگر منظورتون از مراکز داده DATA CENTERS هست باید عرض کنم که تا چند وقت پیش که بنده از انگلستان(RED STATION) سرور میگرفتم پهنای باند کاملن و دقیقن نا محدود بود با سرعت 1 تا 10 گیگابیت برثانیه
    با احترام بایستی به شما یادآوری نمایم که هنوز هم هستند شرکت هایی که با کیفیت های مختلف ،پهنای باند نامحدود را ارئه می نمایند؛اما تقریبا مراکز داده بزرگ،معتبر ،برای نگاهداری کیفیت،این کار را انجام نمی دهند،ضمن آنکه redstation در رمزه سرویس های ارزان می باشد ،و نیز گمان نکنم شما مدام پورت سرور خود را پایش(مونیتور)می کرده اید!
    همچنین در صورت خواهان بودن،می توانم رزومه کاری خودم رو در این زمینه به شما پیشکش نمایم تا به این باور برسید که بنده شناخت بهتری نسبت به مراکز داده دارم!

اگر منابع شرکتی نامحدود نیست خدماتش رو هم با توجه به منابعش نا محدود نکنه
    نه اینکه از روی حرص و طمع و از دست ندادن مشتری دست به دزدی و کلاه برداری بزنه
    قطعا این کار انجام شده است اما زمانیکه قانونی در کشور تصویب می گردد و بدون برنامه ریزی لازم الاجرا می گردد،بدون کارشناسی تصویب می گردد،راهی جز تخلف و قانون شکنی برای پایبند نبودن به این هست؟!اما آیا همه شرکت ها می توانند تا این اندازه قانون شکنی کنند؟
    بنده هم زمانی که همه روزنامه ها تیتر زدند که "اینترنت را کیلویی نفروشید" بسیار خوشحال شدم،اما خیلی زود خوشحای من جایش را به ناراحتی داد که سرویس بی کیفیت را به عنوان نامحدود به کاربر می دهند تا "قانون"را اجرا کرده باشند!

14. 2 کاربر از saeed258s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ali-ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جهـــــــرم

پيش فرض

از امروز صبح گوگل برا ما بیست نتی ها باز نمی کنه؟! جاهای دیگم این مشل رو دارن؟

16. این کاربر از Ali-ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

از امروز صبح گوگل برا ما بیست نتی ها باز نمی کنه؟! جاهای دیگم این مشل رو دارن؟
    گوگل یا جیمیل؟!
    آسیاتک مشکلی نداره!

18. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    لطفا شرکتهای ارائه دهنده سرویس وایرلس در شیراز معرفی کنید.

20. این کاربر از saze بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •