تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1001 از 1135 اولاول ... 501901951991997998999100010011002100310041005101110511101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,001 به 10,010 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اقا لیلی زنه یا مرد؟مگه بیست نت شبانه رایگان داره؟ تو سایتش که هیچی نزده
    لیلی مرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اره عزیز داره

2. 2 کاربر از hosein95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام،به یه مشکله بدجور برخوردم،من دوماه پیش درخواست جمع آوری خط دادم و چند روز بعد تماس گرفتم با 2020 اپراتورش گفت که خطتون جمع آوری شده،امروز تماس گرفتم واسه وصل مجدد که اپراتور گفت که خطت فعاله و دو ماه پیش جمع اوری نشده بوده(طرح نامحدود بوده) ....
    ضمنا تو همون دوره و حتی همین الان وقتی میرم تو سامانه کاربران فقط اطلاعات دوره قبلیش رو که اینترنت از بیست بیست گرفته بودم رو نشون میده و وضعیت خط رو میزنه "جمع آوری شده" و دوره قبل واسه هر کاری(مثه تغییر تعرفه) باید به اپراتور زنگ میزدم و وقتی هم میگفتم که چرا اطلاعات این دورمو نشون نمیده اونا میگفتن اطلاعات دوره فعلیت هم تو سیستمون هست و توصیه های الکی میکردن(مثه تغییر مرورگر)......
    اطلاع دارین که مکالمه هایی که با اپراتورها میشه ظبط میشن یا نه؟؟؟حالا چیکار میتونم بکنم؟؟؟کجا و چجوری پیگیرش شم؟؟؟چون تو این دو ماه اصلا کانکت نشدم

4. این کاربر از faith1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اقا لیلی زنه یا مرد؟
    مگه بیست نت شبانه رایگان داره؟ تو سایتش که هیچی نزده
    سرویس های 6ماهه و یکساله شبانه رایگان داره

6. 2 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آره.‌ یک مگ حجمی

Sent from my LT30p using Tapatalk
    کدوم مرکز مخابراتی؟ تلفن ما جز مخابرات وصال هستش سرعتم از 260 بیشتر نمیشه

8. این کاربر از mehdi987ma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سرعت شبانه وپینگش چنده
    اینترنتم حجمی ماهانه هستش شبانه رایگان نداره- پینگ هم 32 بایت-TTL=52 ---زمان 59 ثانیه - سایت reiran.com تست کردم

10. 2 کاربر از mehdi987ma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

حدف بشود......
    Last edited by saurron; 15-11-2013 at 22:53.

12. این کاربر از saurron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض اینترنت استان فارس

سلام وقت بخیر
    دوستان ی سوال
    من مدت ها بود از همیار نت اشتراک داشتم و تصیمیم به قطع و دریافت اشترات پارس آنلاین رو دارم،سرویس همیارنت تا به امروز از تمام قندشکنهای که روی گوشیم و تبلت استفاده میکردم(L2.tp , open v,,nn) .
    بخوبی کار میکردن،سوال من اینه که آیا این قندشکنها روی شبکه ی پارس آنلاین هم جواب میده؟
    کسی از دوستان که اشتراک پارس آنلاین هستند ممنون میشم جواب بدن.
    و سرعت سرویس ۲مگ دانلودش در مرکز مخابرات دستغیب چقدره ؟
    با تشکر

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از Masoud 206-16v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

شما اگر به راستی نیاز به اینترنتی با کیفیت خوب و نا محدود را دارید،بهتر است خط اختصاصی را از شرکت درخواست و دریافت نمایید!در اینصورت تمام پهنای باند مصرفی شما بستگی به میزان پهنای باند شما دارد و تا بالاترین حدی که پهنای باند شما اجازه می دهد را می توانید از شبکه دریافت نمایید.
    خوب همین الان یک چیزی به نام "اینترنت پرسرعت نامحدود" دارن میفروشن که تعریفش با تعریف "خط اختصاصی" شما دقیقن یکیه

یعنی کسی که "اینترنت پرسرعت نامحدود" با سرعت 2 مگابیت بر ثانیه میگیره میتونه ماهیانه (30 روز) 663 گیگابایت ترافیک (دانلود + آپلود) داشته باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما الان توی ایران اینترنت محدود رنگ میکنن به این اسم میفروشن
    مثل اینه که شما بری موز بخری بیاری بزاری جلوی مهمون بعد پوست بکنی ببینی خیاره (خیارشم داخلش کرم داره ) تازه بعد وقتی ببری پسش بدی مغازه دار میگه:" همینه که هست."

همه ی اینا رو آدم میتونه بزاره یه گوشه دلش! و بگه اینجا ایرانه، اما اینکه شما (در نقش اکبر بیکار یا رئیس یکی از آی اس پی ها ) میای مردم رو مقصر بی کیفیتی و ذغالی بودن اینترنت کشور میدونی، من یکی که نمیتونم هضمش کنم

ضمن اینکه با احترام به شما یادآوری می نمایم که حتا مراکز داده ،در هیچ کشوری نا محدود را به این آسانی و ارزانی نمی فروشند!حال در ایرانی که دچار تحریم ها؛گرانی های درونی،پیچ و تاب های بیخوی اداری،رقابت های نا هم وزن مخابرات با شرکت های دیگر خصوصی و کاربران بدون ملاحضه ،می باشد،شما درخواست چنین سرویس هایی را دارید؟!شگفتا که درخواست های ما گاه گاهی از راستی ها فاصله بسیار دارد و به رؤیا می ماند!
    اگر منظورتون از مراکز داده DATA CENTERS هست باید عرض کنم که تا چند وقت پیش که بنده از انگلستان(RED STATION) سرور میگرفتم پهنای باند کاملن و دقیقن نا محدود بود با سرعت 1 تا 10 گیگابیت برثانیه

اما اگر منظورتون ISP هست، از آنجایی که اینترنت ایران از لحاظ کیفیت، سرعت و قیمت در رتبه نخست جهان قرار داره کاملا حق با شماست.
    ()
    نامردا کره جنوبی و ژاپن و افغانستان و ترکیه و اوکراین و سویس و ... اینترنت با سرعت خیلی پایین و قطعی های پیاپی و پینگ چند ده هزار میلی ثانیه ای رو با ترافیک محدود به قیمت ماهی 2-3 میلیارد به پول خودمون میفروشن.
    ()
    گرامی،به سبب نا محدود نبودن منابع شرکت ه و دلایلی که در بالا گفتم،یک شرکت برای ماندگاری،ناگزیر به تغییر سرویس های ارزان بهای پرمصرف می باشد!
    اگر منابع شرکتی نامحدود نیست خدماتش رو هم با توجه به منابعش نا محدود نکنه
    نه اینکه از روی حرص و طمع و از دست ندادن مشتری دست به دزدی و کلاه برداری بزنه
    Last edited by h_mirgh20; 16-11-2013 at 03:11.

16. 9 کاربر از h_mirgh20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    متأسفانه ما تلفن نداریم و اگر هم بهمون بدن pcm هست
    کدوم شرکت بهترین سرویس وایرلس رو میده ؟

18. این کاربر از kaveh1589 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان .من میخواستم اینترنت نامحدود مخابرات بگیرم(شهرستان هستم) سرعت سرویس های نامحدودی که پایین سایت هست که گرون تره مثلا برا 256k چنده؟
    ممنون

20. این کاربر از sadegho22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •