تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 62

نام تاپيک: "علي كريمي" ‌از تيم ملي فوتبال ايــران خداحافظي كرد

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض "علي كريمي" ‌از تيم ملي فوتبال ايــران خداحافظي كرد

در نامه‌اي سرگشاده به رييس فدراسيون فوتبال
    "علي كريمي" ‌از تيم ملي فوتبال ايــران خداحافظي كرد
    مصطفوي: او تصميم خودش را گرفته است
    كفاشيان: تصميم مي‌گيريم

علي كريمي‌ روز پنج‌شنبه - امروز - از تيم ملي فوتبال ايران رسما خداحافظي كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي كريمي ‌روز پنج‌شنبه با ارسال نامه‌اي به علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال تصميم خود را براي خداحافظي از تيم ملي فوتبال ايران اعلام كرد.

داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران با تاييد اين خبر به ايسنا گفت: علي كريمي‌تصميم خود را براي خداحافظي از تيم ملي گرفته و متن نامه‌ي خداحافظي او در اختيار فدراسيون فوتبال قرار مي‌گيرد.

در همين حال "مهدي تاج" نايب رييس فدراسيون فوتبال نيز با اعلام اين موضوع كه در جريان خبر خداحافظي "علي كريمي‌" قرار گرفته است به ايسنا گفت: هنوز نامه‌ي مبني بر اين تصميم علي كريمي‌ دريافت نكرده‌ايم .

علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال نيز با تاكيد بر اين كه هنوز نامه‌اي مبني بر خداحافظي علي كريمي‌از سوي فدراسيون فوتبال دريافت نشده است به ايسنا گفت: پس از وصول اين نامه به سرعت آن را بررسي كرده و درباره‌اش تصميم گيري مي‌كنيم.

علي كريمي ‌پس از انجام سه بازي در تركيب تيم پرسپوليس و به ثمر رساندن چهار گل چهارشنبه به تيم ملي فوتبال دعوت شد.

به گزارش ايسنا، متن كامل نامه علي كريمي‌به فدراسيون فوتبال به شرح زير است:
    "جناب آقاي علي كفاشيان، رياست محترم فدراسيون فوتبال به اطلاع جناب‌عالي مي رساند با آنكه بيش از صدبار افتخار پوشيدن پيراهن تيم ملي را داشتم همچنان اين پيراهن برايم عزيز و مقدس است. اتفاقات چندماه اخير و موانعي كه در راه من در تيم ملي به وجود آمد، دور از مهر و محبت و خلوص نيت بوده. امروز احساس مي كنم تيم ملي و گردانندگان آن با نبود اين حقير آرامش و تمركز بهتري براي رساندن تيم ملي به سرمنزل مقصود خواهند داشت. از اين رو با تمام علاقه و عطش كه در راه رسيدن به تيم ملي دارم نوعي احساس تحميلي مرا رنج مي دهد، فشار رسانه ها و مردم انتخاب واقعي را از انتخاب كننده بازيكنان سلب نموده از اين رو باتوجه به جو فعلي ضمن عذرخواهي از مردم خوب و فهيم و تمامي آنهايي كه با محبت و مهر صادقانه مرا پذيرا شده‌اند به خاطر مصلحت تيم ملي و با آرزوي توفيق براي دوستان ملي پوش دعاگوي آنان در راه پرفراز و نشيب تا جام جهاني هستم.
    اميدوارم جنابعالي و مردم خوب شرايط مرا درك كرده باشند و بدانند كه اين تصميم سخت و مشكل را صرفا به خاطر مصالح تيم ملي گرفته‌ام. زماني با حضورم به تيم ملي خدمت مي كردم و امروز با خداحافظي از تيم ملي خدمت بيشتري انجام داده ام. به اميد صعود تيم ملي به جام جهاني و خوشحالي تمام ملت عزيز ايران".
    علي كريمي، بازيكن اسبق تيم ملي و باشگاه پرسپوليس.

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

درپي خداحافظي علي كريمي از تيم ملي
    علي كفاشيان: با *كريمي» مذاكره خواهيم كرد
    قانع مي‌شويم يا او را براي بازگشت راضي مي‌كنيم

در پي انصراف "علي كريمي" از حضور در تيم ملي فوتبال ايران، رييس فدراسيون فوتبال رسما از وي براي مذاكره حضوري دعوت كرد.

علي كفاشيان پس از اعلام خداحافظي "علي كريمي" از همراهي تيم ملي به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: با توجه به اينكه "كريمي" بازيكن ارزنده‌اي است و جزء سرمايه‌هاي ايران به حساب مي‌آيد، قصد دارم با دعوت از وي در محل فدراسيون فوتبال طي ملاقاتي حضوري با او مذاكره كنم.

رييس فدراسيون فوتبال ايران، افزود: ابتدا بايد استدلال‌هاي كريمي را بشنويم. كريمي آزاردگي‌هايي از مسايلي كه اخيرا ايجاد شده در دل دارد. به اين جهت بايد با وي صحبت كنيم.

وي در پاسخ به اين پرسش كه چه زماني با "علي كريمي" ديدار خواهيد كرد؟ خاطر نشان كرد: در اولين فرصت از كريمي مي‌خواهيم تا براي مذاكره به فدراسيون فوتبال بيايد.

كفاشيان در پايان، متذكر شد: بايد ابتدا با علي كريمي صحبت كنيم. بالاخره يا او ما را قانع مي‌كند و از تيم ملي كناره‌گيري مي‌كند و يا ما او را قانع مي‌كنيم و او هم‌چنان در تيم ملي باقي مي‌ماند.

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خدا كنه برگرده. خيلي حيفه. من فكر ميكنم اون با دايي دوست نداره كار كنه. شايدم اشتباه ميكنم.

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

از شنیدن این خبر شدیدا ناراحت شدم. من خودم از منتقدان علی کریمی در چند سال اخیر بودم چون خیلی افت کرده بود و اصلا اون بازیکن سابق نبود ولی الان که کریمی آماده است , امیدوارم حداقل به خاطر مصلحت تیم ملی و فوتبال کشورمون , غرور خودش رو زیر پا بگذاره و به تیم ملی برگرده !

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

فقط باید به این وضعیت که بازیکنای خوب اینجوری و به این دلایل از فوتبال ملی خدا حافظی میکنن تاسف خورد

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اتفاقا کار خیلی درستی انجام داده اگر دقت کرده باشید اکثر بازیکنان بزرگ دنیا قبل از اینکه به پیسی بخورن از تیم ملی خداحافظی میکنن نمونه اش هم زیاده : ندود- مالدینی -توتی - اسکولز و .....
    خوب کریمی اگر دوباره تو ترکیب تیم ملی جا نیوفته براش گرون تموم میشه چون اینروزا تو پرسپولیس تو اوجه

داره خودمونی میشه ghazaleh366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

ولی به نظر من مشکلش همون حضور علی داییه، این 2تا مثل سگ و گربه اند و به هیچوجه آبشون تو یه جوب نمیره. حالا هم خواسته تو اوج آمادگی خداحافظی کنه تا براش حرف در نیاد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sourena_8888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

علی ؛ با این شرایط کار درستی کرد ..

مهدوی کیا هم احتمال خداحافظیش میره ..

متاسفم ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mAsHaD

پيش فرض

عکس العمل دایی باید جالب باشه.......

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کاری که علی دایی باید میکرد خود علی کریمی کرد!
    حضور کریمی شاید در کوتاه مدت برای تیم ملی مفید بود اما در بلند مدت یعنی در جام جهانی به ضرر ما تمام میشد!
    تیم ملی الان باید به جوانانی مثل شجاعی و میداوودی بها بده تا در جام جهانی پخته بشند و بشه روشون حساب کرد نه بازیکن سوخته و مسنی مثل علی کریمی...

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •