تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 62

نام تاپيک: "علي كريمي" ‌از تيم ملي فوتبال ايــران خداحافظي كرد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خیلی خوب میشد اگه دوباره باقری و کریمی و مهدوی کیا میومدن تیم ملی کنار هم

یادش بخیر سال 2003-2004 عجب تیمی شده بودن !

اگه میومد تیم ملی خاطره های مرده من زنده میشدن !

اگه نباشه جاش خالی می مونه sourena_8888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خیلی خوب میشد اگه دوباره باقری و کریمی و مهدوی کیا میومدن تیم ملی کنار هم
    آره والا ...

کریم باقری از دوران جوونیش هم بهتر بازی میکنه

ولی مشکل اصلی تیم ملی و ملت ایران = علی دائی !

پ.ن: با باز شدن پای علی کریمی ، قریب به یقین مهدی هم میاد پرسپولیس ، عجب مثلث رویایی و کلاسیکی !×!

اگه نباشه جاش خالی می مونه sourena_8888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حضور علی کریمی یعنی نیمکت نشینی امثال شجاعی،می داوودی و چند بازیکن جوان دیگه که الان لازم هست که بهشون بهاء داده بشه.
    دمت گرم کاکو ! از اون آنالیزای حرفا ای بودا :هههه

ما باید از جام حهانی 2006 درس بگیریم علی دایی هم با همین حرفها که بازیکن با تجربه و پخته ی هست در تیم ملی نگهش داشتیم و در نتیجه ذره ی به بازیکنان جایگزینش میدون ندادیم و اخر هم علی دایی در جام جهانی کم اورد و شد سوهان روح...
    اون که قضیه باند بازی و حاکمیت قدرت و ثروت بود ! نه شایستگی !
    .
    .

همین الان کریم باقری سالخورده از هافبکای تیم ملی بهتر و آماده تره ، عین مرد !

اگه نباشه جاش خالی می مونه axilbam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کلاله

11

ولی کلاً یادش بخیر جام ملت های 1996 با مربی گری مایلی کهن

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دم کریمی گرم حال داد

یه جورایی کار خوبی کرده

از اینکه روی دایی رو کم کرده خیلی خوشم اومد

قیافه دایی وقتی این خبر رو میشنوه خیلی دیدنیه

ای کاش مهدی هم جواب رد بهش میداد

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

دقیقا همین طوره که شما می فرمایید.
    کار دایی هم درست نبوده.
    نمیدونم ما( مردم و مسئو لین ) کی میفهمیم که اداره کارها نباید قائم به یک شخص باش که بودن یا نبودنش اون کار به درستی انجام نشه البته این فکر باب میل مسئولینه که فردا روزی اگر تیم ملی شکست بخوره انگشت بزارن رو دایی بگن کاری کردی که کریمی نیاومد تیم موفق نشد.
    یا اگه تیم خوب نتیجه بگیره بگن پس تو این سالها همه تقصیر ها گردنه بدبخت کریمی بوده که تیم نمیتونست نتیجه بگیره.
    در نهایت همه مسولین مبرا هستن.
    به نظر من تو تیم ملی و هر تیمی به نظر من حرف نهایی و انتخاب نهایی با سر مربی تیمه... و اگه بازیکنی رو نخواد حتی اون بازیکن در سطح بالایی باشه بازم حق با سر مربیه نه هیچ کس دیگه...!

به نظر من حرفای شما فقط به خاطر ستقلالی بودنتونه چون این حرفایی که زدید رو کسی تایید نمی کنه .
    تورو خدا بی خیال این نظرا شین... من پرسپولیسیم ولی دوستمون نظرشو داده یعنی چی کسی تایید نمیکنه و به خاطر استقلالی بودنتونه؟! به نظر هم احترام بذاریم بهتره...!
    1- سنشون رفته بالا و جام جهانی هم مسابقات اسیایی نیست که فشار و سطحش پائین باشه و در نتیجه کم می یارند.
    2- به خاطر اینکه به فکر زمان حال بودیم و به بازیکنان جوان و جایگزینشون میدون ندادیم و در نتیجه وقتی در جام جهانی کم میارند هیچ جایگزینی براشون نداریم!
    من نظر شمارو قبول ندارم علی رضا جان... یه بازیکن بالای 30 سال که به آخرایه دوران بازیگریش نزدیک میشه به نظر من تا لحظه یی که میتونه و توان و تجربه و بازیش به سود تیمه باید باشه تو تیم ملی... همونطور که خیلی تیمهای ملی دنیا که تو سطح اول فوتبال هم هستن از بازیکنای با تجربشون که خدافظی کردن خواهش میکنن که بیان و بازی کنن... همین زیدان قبل جام جهانی گذشته خدافظی کرده بود ولی وقتی فرانسه تو مسابقات مقدماتیش دید نیاز داره با خواهش التماس برگردوندنش به تیم ملی و با وجود سن بالاش بازی فوق العاده یی کرد و...! یا مثلا مردم سوئد واسه برگردوندن هنریک لارسن از مردمشون و حتی رئیس جمهورشون امضا گرفتن...
    به هر صورت من فکر میکنم هر بازیکنی تا روزی که مفیده برا کشورش حتی اگه سنش بالا باشه باید بازی کنه...!

داره خودمونی میشه alioxv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

شانس اورد علي دايي در مقابل عربستان مساوي گرفت وگرنه الان..........
    حالا اومده از بازيكنان با تجربه استفاده كنه يكيشم علي كريمي

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من نظر شمارو قبول ندارم علی رضا جان... یه بازیکن بالای 30 سال که به آخرایه دوران بازیگریش نزدیک میشه به نظر من تا لحظه یی که میتونه و توان و تجربه و بازیش به سود تیمه باید باشه تو تیم ملی... همونطور که خیلی تیمهای ملی دنیا که تو سطح اول فوتبال هم هستن از بازیکنای با تجربشون که خدافظی کردن خواهش میکنن که بیان و بازی کنن... همین زیدان قبل جام جهانی گذشته خدافظی کرده بود ولی وقتی فرانسه تو مسابقات مقدماتیش دید نیاز داره با خواهش التماس برگردوندنش به تیم ملی و با وجود سن بالاش بازی فوق العاده یی کرد و...! یا مثلا مردم سوئد واسه برگردوندن هنریک لارسن از مردمشون و حتی رئیس جمهورشون امضا گرفتن...
    به هر صورت من فکر میکنم هر بازیکنی تا روزی که مفیده برا کشورش حتی اگه سنش بالا باشه باید بازی کنه...!
    من هم موافقم که برای موفقیت تیم ملی باید از تمام توان استفاده کرد
    اما ما نباید فقط به فکر الان باشیم و جلوی چشمون را ببینیم حضور اینها در کوتاه مدت جواب میده باید به فکر حداقل دو سال دیگر هم در جام جهانی باشیم یک بازیکن مثل باقری الان فوق العاده هست اما با این سن و سال مطمئن باشید در جام جهانی کم میاره و یا حتی همین علی کریمی الان عالی هست اما در جام جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
    الان در تیم ملی بازیکنان جوانی در پست کریمی داریم که حضور کریمی بدون هیچ شکی اونها را یا نیمکت نشین میکنه و یا باعث میشه در پست غیر تخصصی ازشون استفاده بشه و این یعنی مهره سوزی کاری که با امثال خطیبی،عنایتی به خاطر حفظ علی دایی کردیم!

دعوت کردن از بازیکنانی که از تیم ملی خداحافظی کردند ماله زمانی هست که هیچ جایگزینی برای اون بازیکن نداشته باشی مثل زیدان که هنوز هم جایگزین در فرانسه براش نیست و یا لارسن که در سوئد مهاجم در سطح او هنوز هم پیدا نمیشه!
    مطمئن باشید اگر فرانسه جایگزین برای زیدان داشت هرگز او را دعوت نمیکرد
    مانند اسپانیا که رائول گنزالسی را که اتفاقا خیلی هم اماده هست به خاطر سن و سالش و حضور داشتند بازیکنان جوانی مثل دیوید ویا و یا فرناندو تورس به تیم ملی اصلا دعوت نکرد...

ما الان در تیم ملی بازیکنانی داریم که هم سطح امثال کریمی و باقری هستند و در نتیجه من کار درستی نمی دونم که این بازیکنان که در جام جهانی ارزشی برای ما نخواهند داشت جای بازیکنان جوان ما را بگیرند!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

به نظر من تو تیم ملی و هر تیمی به نظر من حرف نهایی و انتخاب نهایی با سر مربی تیمه... و اگه بازیکنی رو نخواد حتی اون بازیکن در سطح بالایی باشه بازم حق با سر مربیه نه هیچ کس دیگه...!
    قبول دارم
    ولی موقع باخت هم ، حق مردمه که سرمربی رو بازخواست کنند و باید جواب بده
    ما نباید فقط به فکر الان باشیم و جلوی چشمون را ببینیم حضور اینها در کوتاه مدت جواب میده باید به فکر حداقل دو سال دیگر هم در جام جهانی باشیم یک بازیکن مثل باقری الان فوق العاده هست اما با این سن و سال مطمئن باشید در جام جهانی کم میاره و یا حتی همین علی کریمی الان عالی هست اما در جام جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
    کریم رو قبول دارم
    هر چند که 2 سال پیش کریم عالی بود ، الان هنوزم عالیه ، پس نمیشه پیش بینی کرد
    ولی یه سوال دارم:
    علی کریمی الان چند سالشه؟

آخر فروم باز ReZa DN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

پيش فرض

کریمی زود خدا حافظی کرد اما خوب کاری کرد خوشم اومد بد حال دایی رو گرفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •