تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: :کمک: مشکل با آپدیت KasperSky :کمک:

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezaninja's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    کوچه ها

پيش فرض

دوستان من هم این مشکل داستم اگر درست بگریدید مبینید که سرورها ازروش پاکشده تی قسمتseting/confiugerupdateer/lan seting/
    که قبا روسیه امریکا بود حلا میگه سروردر دست نیست من یه بار انیستال کردم درست شد اما باز از سورها خبری نیست اما آپدیت میشه فکرم کنم ویروس زده شده

در آغاز فعالیت rosenth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض روش آپدیت kaspersky

برای رفع مشکل آپدیت نشدن کسپراسکی بازیگوش این کارها رو انجام بدید:
    آنتی ویروس رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و یک key که بتونه باش کار کنه رو استفاده کنید.
    این که که دیگه کاری نداره!
    1- فایل آپدیت کسپراسکی رو که بصورت zip شده است رو دانلود کنید
    2- در این فایل یک فایل دیگر به نام Black.lst هست که باید یه جای دیگه کپیش کنید چون به خطوطی از متنش نیاز داریم و بعد از پوشه زیپ شده ای که در اون هست حذفش کنید.
    3- فایلی که واسه دانلود گذاشتم بگیرید
    4- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5- این فایل رو با notepad باز کنید .این فایل همون فایل Black.lst هست ولی مال چند ماه پیشه که هنوز key های جدید به اون اضافه نشده اند. حالا ما دو تا فایل black.lst داریم. جدید و قدیمی!
    6- کار بعدی اینه که تاریخی رو که به صورت میلادی و بدون ممیز بالای فایل قدیمی نوشته شده رو با تاریخ فایل جدید جایگزین کنیم... یعنی ما فایل قدیمی رو خواهیم داشت با تاریخ جدید!
    7- این فایل رو به همون پوشه زیپ شده که تازه دانلود کردیم انتقال می دیم که هم جای فایل اولی رو بگیره و هم فقط بلک لیست قدیمی رو نشون کسپراسکی بده

حالا فکر کنم بلد باشید چطوری از روی فایل زیپ شده و بدون اتصال به اینترنت کسپر رو آپدیت کنید.
    توجه کنید که این روش رو فقط برای آنتی ویروس میشه بکار برد نه نسخه security suit. . بعد از آپدیت به شما میگه signature رو نتونسته آپدیت کنه، (چون نتونستم از اینجاش دیگه سر در بیارم) با این جال کسپر عزیز شما آپدیته و مشکلی نخواهد داشت. اگه تونستید این مشکل (البته ناچیز) رو رفع کنید به شما میگن یه هکر!

در آغاز فعالیت rosenth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض روش آپدیت kaspersky

برای رفع مشکل آپدیت نشدن کسپراسکی بازیگوش این کارها رو انجام بدید:
    آنتی ویروس رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و یک key که بتونه باش کار کنه رو استفاده کنید.
    این که که دیگه کاری نداره!
    1- فایل آپدیت کسپراسکی رو که بصورت zip شده است رو دانلود کنید
    2- در این فایل یک فایل دیگر به نام Black.lst هست که باید یه جای دیگه کپیش کنید چون به خطوطی از متنش نیاز داریم و بعد از پوشه زیپ شده ای که در اون هست حذفش کنید.
    3- فایلی که واسه دانلود گذاشتم بگیرید
    4- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5- این فایل رو با notepad باز کنید .این فایل همون فایل Black.lst هست ولی مال چند ماه پیشه که هنوز key های جدید به اون اضافه نشده اند. حالا ما دو تا فایل black.lst داریم. جدید و قدیمی!
    6- کار بعدی اینه که تاریخی رو که به صورت میلادی و بدون ممیز بالای فایل قدیمی نوشته شده رو با تاریخ فایل جدید جایگزین کنیم... یعنی ما فایل قدیمی رو خواهیم داشت با تاریخ جدید!
    7- این فایل رو به همون پوشه زیپ شده که تازه دانلود کردیم انتقال می دیم که هم جای فایل اولی رو بگیره و هم فقط بلک لیست قدیمی رو نشون کسپراسکی بده

حالا فکر کنم بلد باشید چطوری از روی فایل زیپ شده و بدون اتصال به اینترنت کسپر رو آپدیت کنید.
    توجه کنید که این روش رو فقط برای آنتی ویروس میشه بکار برد نه نسخه security suit. . بعد از آپدیت به شما میگه signature رو نتونسته آپدیت کنه، (چون نتونستم از اینجاش دیگه سر در بیارم) با این جال کسپر عزیز شما آپدیته و مشکلی نخواهد داشت. اگه تونستید این مشکل (البته ناچیز) رو رفع کنید به شما میگن یه هکر!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •