تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 90 اولاول ... 3979858687888990 آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 894

نام تاپيک: ADSL Sepanta / شرکت سپنتا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

کلا isp فوق مذخرفیه .
    برخوردها تا قبل خرید سرویس بی نهایت عالیه و شدیدا پیگیری میکنن ، اما بعدش دیگه ...
    من یادمه تو مرکز تندگویان یا مفتح ، خلاصه طرفای پاسداران برای کسی از سپنتا سرویس گرفتم اونم با چه مصیبتی ! خطمون uno بود و ماجراهایی داشتیم ، نکته ای که دستم اومد این بود که اینا تو اون مرکز اینترنت پیشگامان رو که اونم از نظر پارامترهای کیفی افتضاحه ، میفروختن .
    خیلی هم باهاشون مشکل داشتیم از پینگ گرفته تا سرعت ...
    ولی مدتی بعد بهتر شد .

خطشون رو چیکار کردن ؟ از اونو در آوردن یا رو همون سرویس دادن؟ میشه کامل توضیح بدید ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خطشون رو چیکار کردن ؟ از اونو در آوردن یا رو همون سرویس دادن؟ میشه کامل توضیح بدید ؟
    بهتره بگم خودم از uno درش آوردم
    isp تو این موارد دخالت نمیکنه .
    البته الان دیگه طبق دستورالعملی که به مخابرات داده شد ، سرویس برای این موارد از انحصارشون خارج شده و میشه رو همچین خطهایی حتی از شرکتی بجز مخابرات هم سرویس گرفت .

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بهتره بگم خودم از uno درش آوردم
    isp تو این موارد دخالت نمیکنه .
    البته الان دیگه طبق دستورالعملی که به مخابرات داده شد ، سرویس برای این موارد از انحصارشون خارج شده و میشه رو همچین خطهایی حتی از شرکتی بجز مخابرات هم سرویس گرفت .
    پارتی داشتید یا شکایت کردید ؟
    به این حرف وزیر دلخوش نباش که براش تره هم خورد نمی کنند . تازه کی ابلاغ بشه کی بخواد مرکز به مرکز عمل بشه . چندتا پست بالاتر رو خوندی میگن رو کافو zte سرویس 2 بالاتر نمیشه داد دیگه مسخره کردن ملت رو .

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این سپنتا انقدر بچه هاش کم حرفن که هر دفعه کوچکترین پستی می شه ادم فکر می کنه توش انقلاب میشه

وضعیت سرویس تو سپنتا چطوره؟ شماها انقدر در سکوت به سر می برید ادم فکر می کنه در بهشت به سر می برید

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

این سپنتا انقدر بچه هاش کم حرفن که هر دفعه کوچکترین پستی می شه ادم فکر می کنه توش انقلاب میشه

وضعیت سرویس تو سپنتا چطوره؟ شماها انقدر در سکوت به سر می برید ادم فکر می کنه در بهشت به سر می برید
    مواظبت میکنیم خز نشه

و شلوغ هم نشه

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

پارتی داشتید یا شکایت کردید ؟
    به این حرف وزیر دلخوش نباش که براش تره هم خورد نمی کنند . تازه کی ابلاغ بشه کی بخواد مرکز به مرکز عمل بشه . چندتا پست بالاتر رو خوندی میگن رو کافو zte سرویس 2 بالاتر نمیشه داد دیگه مسخره کردن ملت رو .
    هیچکدوم ...
    چندبار هم گفتم ، هرکی همچین مشکلی داره و علاقه داره حل بشه باید بره منطقه مخابراتی پیش سرویس کارهاشون جریان و بگه اونا هم با دریافت هزینه معقولی مشکل رو حل میکنن . البته در جریان ریز کار از نظر فنی نیستم ولی خب اگه از نظر فنی شدنی باشه انجام میدن . خط ما uno بود دوستان زحمتشو کشیدن برامون .

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

هیچکدوم ...
    چندبار هم گفتم ، هرکی همچین مشکلی داره و علاقه داره حل بشه باید بره منطقه مخابراتی پیش سرویس کارهاشون جریان و بگه اونا هم با دریافت هزینه معقولی مشکل رو حل میکنن . البته در جریان ریز کار از نظر فنی نیستم ولی خب اگه از نظر فنی شدنی باشه انجام میدن . خط ما uno بود دوستان زحمتشو کشیدن برامون .
    از شما چقدر هزینه گرفتن ؟ پس پیش خود رئیس مرکز نرفتید؟ پیش ناظر کابل هوایی باید رفت؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

برای بار 4 ام تماس گرفتند
    گفتند چرا تمدید نکردی و نمیگیری؟
    گفتم چون اینترنت مرده و فسیل ADSL استفاده نمیکنم!
    گفتند میدونیم مشکل تک کانکشن خارجی داشتید و رفتید ولی الان خیلی خوب شدیم و تمجدید و...
    کفتم خوشا به سعادت شما ولی من نیازی ندارم
    گفتند حالا چی دارید و‌کجا گرفتید؟
    گفتم FDD ایرانسل ۵۲ مگابیت و بالاتر
    گفتند آن خیلی گرانه ما طرح گذاشتیم ۱۰۰۰ گیگ ۶ ماه این قدر
    گفتم من مشکل مالی ندارم و نداشتم و برید خودتون سابقه خریدمو کامل بببینید چه ربطی داره؟
    گفت پس از رانژه در میاریم
    با قاطع گفتم ای فرد محترم برای بار 4 ام از شرکتتون زنگ می زنید و میخوایند از رانژه در بیاره با این جمله آخرت واقعا دهن منو سرویس کردید برو بکن و دیگه زنگ نزنی هان
    قطع کرد.
    این ADSL حتی با نبودنش و بهانه هنوز رانژه بودنش دهن سرویسه مگه ول میکنه
    Last edited by italodance; 09-06-2018 at 21:43.

9. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

هیچکدوم از طرحهاش بدرد نمیخوره

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بد شرکت داغونی هست ما چند سال پیش زیر ساخت ارتباط چند تا از ساختمونهای شرکت رو دادیم رو بستر اینا خلاصه که بگم افتضاح بود و فکر نمیکنم الان هم تفاوتی کرده باشن من از زمان دایال آپ یادمه همه ازش شاکی بودن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •