تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 90 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 894

نام تاپيک: ADSL Sepanta / شرکت سپنتا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من خیلی وقته که مشترک این سرویس دهنده ام (حدود ۲سال) چند ماهه که کیفیت سرویسش خیلی پایین اومده تا حدی که دیگه تصمیم گرفتم شارژ نکنم
    اومدم اینجا ببینم شما هم مشکل منو دارید یا نه
    همونطور که کیفیت خیلی پایینی پیدا کرده واینترنتش
    پینگ خیلی بالا و قطع و وصلی های کوچیک هم زیاد دارم
    سرعت دانلودم خوبه
    ولی آخه همه چیز که سرعت دانلود نیست

جالبه
    یه بار زنگ زدم بخش پشتیبانی اول با یه نفر صحبت کردم گفت برو از فلان سایت دانلود کن و بعد ببین سرعت چقدره
    منم انجام دادم
    گفت خوب درسته مشکلی نداره
    بعد یه بار دیگه بین این قطع و وصلی های کوچیک با یکی دیگه صحبت کردم شروع کرد به پیچوندن من با سوالات معمول (بدون اسپلیتر خط رو وصل کن به مودم ، مودم رو خاموش کن و از این چرت و پرتا)
    از اون به بعد تصمیم گرفتم دیگه زنگ نزنم
    اخ اخ گفتی این قطعی و وصلی ها کوچیک دهن ما رو هم سرویس کرده
    تا هم زنگ میزنی آقا پورت شما نویز زیاد داره
    ما کابل زره دار درجه یک از دم در خونه کشیدیم تا پای این کام و تا حدود 5 متری این سیم هم یک رشته سیم برق هم رد نشده
    نمیدونم این نویز که میگن چه مرضیه
    فقط هم بلدن بگن پورت شما رو ریست کردم
    حل شد

2. این کاربر از شهرام_ایرانی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

والا سپهر جان من میگم شما سعی کن یکی از دوستان رو تو منتطقه خودت پیدا کنی ببینی اون هم همین مشکل رو داره یا نه ؟
    من ولی به جای تو بودم دیگه رخت بسته بودم و از سپنتا رفته بودم

4. این کاربر از شهرام_ایرانی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من مشكلم حل شد!
    ايرادش هم مربوط به خودم بود! دوستاني كه AVIRA نسخه premiums Security Suite‌رو دارند، اگه Webguardاشون فعال باشه، سرعتشون قشنگ 7-8 كيلوبايت در ثانيه افت ميكنه.
    البته بماند كه سپنتا هيچ كمكي نكرد در اين زمينه، و حتي من پيغام گذاشتم براي مدير عامل و خبري نشد و كسي نگفت خرت به چند من، ولي به هر حال مشكل حل شده و الآن هم دارم با سرعت 29 دانلود ميكنم!
    البته در اين كه سپنتا افت زيادي نسبت به اون اوايل كرده كه ترديدي نيست. ولي دوستان ميخوام بگم كه قبل از اينكه همه چيز رو به گردن ISP بندازيم، بهتره كاملاً مطمئن شيم كه ايراد از خودمون نيست. من دقيقاً 40 روز داشتم دنبال اين ميگشتم كه مشكل از كجاست! اگه يه پشتيباني درست حسابي اونجا نشسته بود، مطمئناً خيلي زودتر مشكل من حل ميشد.

والا سپهر جان من میگم شما سعی کن یکی از دوستان رو تو منتطقه خودت پیدا کنی ببینی اون هم همین مشکل رو داره یا نه ؟
    من ولی به جای تو بودم دیگه رخت بسته بودم و از سپنتا رفته بودم
    شهرام جان نكته اينجاست كه اينترنت ADSL‌هم مثل ازدواج، يه هندونه دربسته است!!‌ يعني هيچ حساب و كتابي نداره كه اگه مال همسايه بقلي خوبه، مال شما هم حتماً خوبه! چون مخابرات ما از زيرساخت قديميه، اين مشكلا هم هست.
    الان تو همين محل ما يكي از دوستام اينترنت از شاتل داره (كه به ثابت بودن سرعت معروفه) و سرعت عالي، همه چي بي نقص و.. برادرش كه دو تا كوچه اونور تر هستند، يك آب خوش از دست اين شاتل از گلوش پايين نرفت مجبور شد بره عوض كنه ISP رو، تو اين فاصله هم، يكي پورت خاليش رو رو هوا زد و ... الآن طرف شده از اينجا مونده و از اونجا رونده! يعني عرضم اينه كه آدم بايد فكر اينجاهاشو هم بكنه!
    من نظرم اينه كه شما ها هم بگرديد ببينيد واقعاً علت افت سرعت يا قطعياتون چيه،چون شايد واقعاً مربوط به يه عامل خيلي ناچيز باشه كه به ذهنتون هم خطور نميكنه. قبل اينكه تصميم به ترك سپنتا بگيريد، اولا راجع به بقيه شركتا تحقيق كنيد‌(كه به نظرم اگه بدتر نباشند، بهتر هم نيستند، هر كدوم يه ايرادايي دارند يه مزايايي) ثانيا مطمئن شيد كه مشكلتون حل بشو نيست.
    يا حق.

6. این کاربر از seppeehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال _Barbod_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    United States Tehran

پيش فرض

دوستان من مشكلم حل شد!
    ايرادش هم مربوط به خودم بود! دوستاني كه avira نسخه premiums security suite‌رو دارند، اگه webguardاشون فعال باشه، سرعتشون قشنگ 7-8 كيلوبايت در ثانيه افت ميكنه.
    البته بماند كه سپنتا هيچ كمكي نكرد در اين زمينه، و حتي من پيغام گذاشتم براي مدير عامل و خبري نشد و كسي نگفت خرت به چند من، ولي به هر حال مشكل حل شده و الآن هم دارم با سرعت 29 دانلود ميكنم!
    البته در اين كه سپنتا افت زيادي نسبت به اون اوايل كرده كه ترديدي نيست. ولي دوستان ميخوام بگم كه قبل از اينكه همه چيز رو به گردن isp بندازيم، بهتره كاملاً مطمئن شيم كه ايراد از خودمون نيست. من دقيقاً 40 روز داشتم دنبال اين ميگشتم كه مشكل از كجاست! اگه يه پشتيباني درست حسابي اونجا نشسته بود، مطمئناً خيلي زودتر مشكل من حل ميشد..
    سپهر جان خوشحالم که بالاخره مشکلت برطرف شد
    من هم یک بار همچنین مشکلی تو آپلود داشتم که ایراد از آنتی ویروس بود و من همش گیر داده بودم به سپنتا
    بعد که خودم ایراد رو کشف کردم از خودم خجالت کشیدم
    آخه خیلی بد باهاشون برخورد کردم
    صحبتت هم در مورد پشتیبتانی کاملا" تایید میشه
    سپنتا پشتیبانی 0
    اما خدا وکیلی زیاد هم به پشتیبانی احتیاج نداره مگر در موراد خاص مثل همین مورد

8. این کاربر از _Barbod_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

والا مشکل شما حل شد
    مشکل من تازه شروع شد
    نمیدونم مشکل از کجاست که سرعتم کم کم شده
    یعنی شدم 64
    نمیدونم بدهی دارم این کار رو کردن
    مودم من خرابه
    نمیدونم دارم دیوونه میشم و موندم چه کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

والا مشکل شما حل شد
    مشکل من تازه شروع شد
    نمیدونم مشکل از کجاست که سرعتم کم کم شده
    یعنی شدم 64
    مودم من خرابه
    نمیدونم دارم دیوونه میشم و موندم چه کنم
    شهرام جان سپنتا به خاطر بدهي پهناي باند رو كم نميكنه. ممكنه قطع كنه اما كم نه.
    شما يه نگاهي بنداز به نمودار مصرفت توي پروفايل خودت در سپنتا. ببين اونجا چه سرعتي رو نشون ميده. اگر ميبيني مثلاً خيلي داره پايين ميزنه، و مدام هم اينجوريه، ايراد از سپنتا هست، يعني خلاصه بايد زنگ بزني پشتيباني و ...
    اما اگر ميبيني اونجا سرعت رو خوب ميزنه (مثل مشكلي كه من داشتم) بدون اين وسط بين سپنتا تا كامپيوتر شما، يه مشكلي وجود داره و سپنتا هم كمكي بهت نميكنه.
    تازگيا ويروس كشت رو عوض نكردي؟ يه برنامه جديدي نصب نكردي؟ اين چيزا خيلي ريز هستند ولي ميتونن مشكل ساز باشند.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    United States Tehran

پيش فرض

عزیز سپنتا به هیچ عنوان به دلیل بدهی پهنای باند رو کم نمیکنه
    برای من حتی پیش اومده که با توجه به سطح کاربریم 100 هزار بدهکار بودم و شارژم تموم شده زنگ زدم پشتیبانی مثلا" گفتم وصلم کنید فردا شارژ میکنم و اونها هم 1 روز اضافه کردند
    از این نظر سپنتا این خوبی رو داره

12. این کاربر از _Barbod_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

والا سپهر جان تا سه روز پیش سرعت دانلود عالی بود
    از اون روز این طور شده
    نمیدونم چه مرگشه یک موقع هایی خوب میشه دوباره همین حالت پیش میاد گفتم شاید از ویندوز هست دیدم نه این نیست چون الان ویندوزم رو عوض کردم
    این ها فقط بلدن بگن خط من نویز داره و از این هست
    من میگم بابا من تا الان داشتم خوب دانلود میکردم چی شد یک دفعه این طور شد
    حالیشون نمیشه
    نمیدونم چه کار کنم
    من 5 روز دیگه با این سپنتا خداحافظی میکنم و شاتلی میشم باز اون جا حدااقل پشتیبانیش آدم هستن

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    آقا من هم نزدیک 2 ساله مشترک سپنتا هستم ولی الان چند وقته سرویسش خیلی افت پیدا کرده کل دوره پیش رو که بیشتر اوقات هر 2_3 دقیقه قطع و وصل میشد! این دوره هم که نصفش گذشته از اول همینطور بوده!! بقیه هم این مشکلات رو دارند یا مشکل منه؟ تصمیم دارم دیگه سرویس نگیرم از سپنتا واقعا" دهنم رو صاف کرده!

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    United States Tehran

پيش فرض

سلام
    آقا من هم نزدیک 2 ساله مشترک سپنتا هستم ولی الان چند وقته سرویسش خیلی افت پیدا کرده کل دوره پیش رو که بیشتر اوقات هر 2_3 دقیقه قطع و وصل میشد! این دوره هم که نصفش گذشته از اول همینطور بوده!! بقیه هم این مشکلات رو دارند یا مشکل منه؟ تصمیم دارم دیگه سرویس نگیرم از سپنتا واقعا" دهنم رو صاف کرده!
    عزیز شاید باور نکنی اما من تا به حال اصلا" قطعی نداشتم
    به جز یکی دو مورد که اون هم سراسری بوده
    شما کدوم منطقه هستی؟

پ.ن : آدم میمونه والاه
    شرکتهای سرویس دهنده هم شده مثل لپ لپ
    واسه یکی خوب از آب در میاد واسه یکی بد

16. این کاربر از _Barbod_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •