تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 73 اولاول ... 23636970717273
نمايش نتايج 721 به 725 از 725

نام تاپيک: ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

درود و احترام. من به واسطه شغلم با چند هزار تا فایل آفیس 2003 و 2013 سروکار دارم. مشکلی که پیش آمده این هست که کارت گرافیکم سوخت و به ناچار کارت جدید خریدم و چون در ویندوز 7 که داشتم نصب نمی شد، دی وی دی ویندوز 7 با آپدیت 2020 رو خریدم و این ویندوز 7 به روز شده رو نصب کردم. مشکل الآن این هست که آقیس 2013 به هیچ وجه نصب نمیشه و پیغام کذایی Microsoft Setup Bootstrapper رو میده. هر کاری هم کردم جواب نداد (مثل: نصب پکیج Visual C یا Net Framework 4.6.2) من همیشه آفیس 2003 رو در کنار 2013 نصب می کردم. 2003 خیلی راحت نصب میشه اما 2013 پیغام خطای بالا رو میده. حتا 2003 رو از بیخ و بن پاک کردم بازهم موقع نصب 2013 همین پیغام خطا آمد. راه حلی به نظر شما عزیزان می رسه؟
    سلام. این مسئله میتونه دلایل زیادی داشته باشه از انتی ویروس تا عدم همخوانی سخت افزاری و یا مداخله با نرم افزارهای دیگه.یک لینک میذارم که سه تا روش رو ذکر کرده.اینارو انجام بدین ببینین درست میشه یا نه.یک بار هم بار هم در حالت Safe Mode امتحان کنین. در ضمن مطمئن شوید که نسخه دیگری روی سیستمتون نداشته باشد. معمولا DVD هایی که در بازار میفروشن دارای یکسری مشکلات بدلیل دستکاری هستند. اگر پوشه ای در فولدر Program Files به نام Microsoft Office دارین پاکش کنین (البته با توجه به اینکه گفتین نسخه 2003 رو کامل پاک کردین).

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امیدوارم حل بشه.
    Last edited by kalantarahura; 19-08-2020 at 06:56.

2. این کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2021

پيش فرض

سلام دوستان یه سوالی که دارم اینه که ایا انتی ویروس های رایگان به اندازه کافی کارایی دارند یا این که نیازه ادم نسخه های پولیو خریداری کنه ممنون میشم ازتون اگر راهنمایی کنید.

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان میخواستم ببینم نسخه ایی از آفیس هست و کسی سراغ داره که اکتیو دایمی باشه ؟؟؟ دیگه 180 روزه نباشه یا کرکش نپره

زیر 2016 هم نباشه نسخه اش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض

سلام
    یک مشکلی که از حدود یک هفته پیش باهاش مواجه شدم اینه که آفیسم (ورد، اکسل، پاورپوینت) خود به خود کرکش غیر فعال می شه!
    1-ورد، پاورپوینت، اکسل رو تو فایروال ویندوز قرار دادم.
    2-از تمام فعالسازهای موجود در سایت سافت98 استفاده کردم تنها KMSAuto.Lite.1.6.1.Portable کار می کنه و فعالش می کنه، نه هیچ کدوم از فعالسازای دیگه.
    3-فعالسازی KMSAuto.Lite.1.6.1.Portable هم حتی موقتیه! ینی این که به محض ریستارت کردن و باز کردن مجدد ورد یا اکسل یا ... با ارور activation مواجه می شم ینی که کرک غیرفعال شده.
    4-نرم افزار رو پاک کردم، آخرین نسخه رو از سافت 98 دانلود کردم، باز هم همین مشکل وجود داره به قرار قبل.
    چیکار باید بکنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

سلام
    روی ویندوز ۱۱ آرم آفیس به چه صورت نصب میشه؟
    برای نسخه ۳۲ بیت ارور 30068-44(2) رو میده
    برای نسخه ۶۴ هم اتفاقی نمیوفته
    سورفیس پرو x ویندوز ۱۱
    امولاتور ۳۲ بیت و ۶۴ بیت
    همه چنل ها رو امتحان کردم
    حتی نسخه های قبلی هم نصب نشد

Error code 30068-44(2)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •