تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 73 اولاول ... 2262686970717273 آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 725

نام تاپيک: ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    من آفیس 2013 رو نصب داشتم ؛ به خودی خود یه بار که بازش کردم کاملا کند شد به طوری که با سختی تمام کار میکرد ... تصمیم گرفتم پاک کنم و یه آفیس 2013 دگ نصب کردم ولی باز همون مشکل رو دارم ... یعنی باز خیلی خیلی کند کار میکنه ... با این که بقیه نرم افزار ها هیچ مشکلی ندارن و آنتی ویروسمم کامل محیط کامپیوتر رو سرچ کرده و تهدیدی نبوده ... مشکل با تموم مجموعه آفیس دارم ... در ضمن موقع کار هم سی پی یو و رم رو از task manager چک کردم ... اصلا مشکلی نداشتن و حالت نرمال بودن ...
    ویندوز من 7.. 64 بیتی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

با عرض سلام. دو پست قدیمیتر هم جواب دادم شاید مشکل دیگران هم باشه.

این مشکل به پارامترهای زیادی بستگی داره. گاهی اگر دوتانسخه مختلف از افیس رو با هم نصب داشته باشین این حالت پیش میاد.گاهی به خاطر بعضی از افزئنه های خاصی است که به ورد اضافه شدند. اگر فقط یک نسخه از افیس رو دارین یکبار پاکش کنین و دوباره نصبش کنین ببینید چطوری میسه. را حل بعدی هم توسط خود مایکروسافت داده شده:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عزیز شما باید با نرم افزار Microsoft Toolkit افیستون رو رجیستر کنید.بعدش این مشکل حل میشه ونیازی به کد 25 رقمی نخواهد بود.

بله شدنیه ولی هربار که یک نسخه رو اجرا کنید پنجره "Please wait while windows configures Microsoft Office ...." اجرا میشه.مثلا اگر با ورد 2013 کار کنید و بعد ورد 2016 رو باز کنید این پنجرره به نمایش میاد و حدود 30 ثانیه تا یک دقیقه طول میکشه تا کانفیگ بشه.

یه نسخه خوب آفیس بهم معرفی کنید که Ctrl+C و Ctrl+V توش کار کنه نسخه 2016 نصب کردم کلید میانبر کار نمیکنه اذیته

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

یه نسخه خوب آفیس بهم معرفی کنید که Ctrl+C و Ctrl+V توش کار کنه نسخه 2016 نصب کردم کلید میانبر کار نمیکنه اذیته
    سلام. معمولا افیس مشکلی برای شورتکات نداره. توصیه میکنم لینکهای زیر رو ملاحضه بفرماید دو تا روش برای ریست تنظیمات داره احتمالا کمکتون کنه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by kalantarahura; 30-06-2018 at 14:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض مشکل نصب در ویندوز جدید

سلام من تازه ویندوز 7 Ultimate نصب کردم. آفیس 2013 رو نمیتونم نصب کنم و در ابتدای نصب با پنجره Browse For Folder مواجه میشم که در قسمت بالایی نوشته شده:

setup cannot find office.en-us

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    من اکس پی 3 دارم و الان آفیس 2007 روش هست. ولی میخوام آفیس 2010 بگذارم. چون دوستام میگن خیلی بهتر و روان تره. حالا پرسشم اینه که برای گذاشتن ورژن جدید باید دستی قدیمیه را بردارم یا موقع گذاشتن 2010 خودش قبلی را برمیداره؟ واگر موقع جاگذاری 2010 چیزهائی را باید انجام بدم لطفا راهنمائی کنید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    من اکس پی 3 دارم و الان آفیس 2007 روش هست. ولی میخوام آفیس 2010 بگذارم. چون دوستام میگن خیلی بهتر و روان تره. حالا پرسشم اینه که برای گذاشتن ورژن جدید باید دستی قدیمیه را بردارم یا موقع گذاشتن 2010 خودش قبلی را برمیداره؟ واگر موقع جاگذاری 2010 چیزهائی را باید انجام بدم لطفا راهنمائی کنید.
    به نظر من آفیس رو عوض نکن همون 2007 آفیس خوبیه و به نظر من آفیس 2010 بهتر و روانتر نیست، ولی خب طبق استفاده شخصی آفیس 2016 و 2019 خیلی بهتر و روانتر از 2007 هست. اگه میتونید 2019 نصب کنید که خوبه اگه آفیس رو تعویض کنید وگرنه 2010 از 2007 بهتر نیست.
    پیشنهاد من اینه که اگه مشکل و کمبودی با 2007 حس نمکنید اصلا نیازی به تعویض نیست.

7. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یک مشکلی که دارم اینه که در ورد 2007 چند استایل درست کرده بودم. بعد از چند وقتی رفتم سراغشان تا با یکی مطلبی را بنویسم ولی دیدم فونت انتخابی خودم تبدیل به فونت دیفالت شده و وقتی هم خواستم دوباره آن استایل را بسازم دیدم در پنجره ی انتخاب فونت و در بخش فونت های context اصلا فونتهای فارسی نیستند ولی در بخش فونتهای لاتین هستند و در نتیجه نمیشه فونت فارسی را برای زبان دوم ساخت.
    چرا همچین شده و راه حلش چیه؟

در آغاز فعالیت mhe3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام نرمافزار افیس 2016 رو از سایت دان کردم طبق اموزش سایت اول باید آپدیتها نصب بشن ، آپدیت ویندوز 8.1 64 بیت رو میزنم ولی ی کادر میاد که همش در حال گشتن دنبال آپدیتها تو سیستمه ولی چیزی پیدا نمیکنه ، کسی میتونه بفهمه مشکل از کجاست ؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام من ویندوزم 10 هست و اورژینال (لایسسن خریداری کردم) ولی افیسم از نوع کرک شدس...میخواستم بدونم آیا این واقعیت داره که اگه از افیس کرک شده استفاده کینم لایسنس ویندوز ممکنه بپره؟؟ کسی تجربه ای چیزی داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

درود و احترام. من به واسطه شغلم با چند هزار تا فایل آفیس 2003 و 2013 سروکار دارم. مشکلی که پیش آمده این هست که کارت گرافیکم سوخت و به ناچار کارت جدید خریدم و چون در ویندوز 7 که داشتم نصب نمی شد، دی وی دی ویندوز 7 با آپدیت 2020 رو خریدم و این ویندوز 7 به روز شده رو نصب کردم. مشکل الآن این هست که آقیس 2013 به هیچ وجه نصب نمیشه و پیغام کذایی Microsoft Setup Bootstrapper رو میده. هر کاری هم کردم جواب نداد (مثل: نصب پکیج Visual C یا Net Framework 4.6.2) من همیشه آفیس 2003 رو در کنار 2013 نصب می کردم. 2003 خیلی راحت نصب میشه اما 2013 پیغام خطای بالا رو میده. حتا 2003 رو از بیخ و بن پاک کردم بازهم موقع نصب 2013 همین پیغام خطا آمد. راه حلی به نظر شما عزیزان می رسه؟
    Last edited by reza6662; 19-08-2020 at 00:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •