تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 73 اولاول ... 1959656667686970717273 آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 725

نام تاپيک: ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان

آفیس 2013 من تو ویندوز 10 کار نمیکنه ،طبیعیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرار بود یه آفیس جدید بیاد 2015 اینا ! نیومد ؟

بدرود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    ما یک گروه کابینت ساز هستیم و قصد داریم برای سهولت و دقت بیشتر در آنالیز کابینتها جدولی طراحی کنیم ٬که تا قسمتهایی هم پیش رفتیم .راستش باید بیشتر توضیح بدم هر کابینت ام دی اف تشکیل شده از قطعات مختلفیه که هرکدام بنا به ابعاد اصلی کابینت میتونه متغیر باشه.چون در جدول ما بیش از 70 نوع کابینت با اشکال مختلف وجود داره و ما به صورت انتخابی از این کابینتها استفاده میکنیم لذا باید کاری کنیم که اندازه کابینت انتخابی به لیست انالیز ارسال بشه ما در یک شیت و در یک قسمت ابعاد اصلی کابینت رو به ترتیب عرض-عمق- ارتفاع وارد میکنیم و در قسمت های بعدی قطعات تشکیل دهنده کابینت وارد میشه مثال:ام دی اف های سفید به قسمت سفیدها و ام دی افهای رنگی به قسمت رنگیها و فیبر هم همینطور حالا چگونه این قسمتهای تفکیک شده رو به شیتهای تعریف شده ارسال کنیم . سرتونو درد اوردم لطفا راهنماییمون کنید. از تمامی دوستان متشکریم

داره خودمونی میشه haniballecter1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکلی برا من پیش اومده اونم اینه که حجم بالایی از اینترنتم بدون استفاده شخصی خودم مصرف میشه
    الان نرم افزار DU Meter رو نصب کردم می بینم که در عرض زمان خیلی کمی حدود 500 مگ از اینترنتم رو OfficeClickToRun.exe مصرف کرده
    1- این برنامه برای چه کاری هست؟
    2- چی دانلود میکنه؟
    3- آیا ضرورتی به دانلود این حجم هست؟
    4- چطوری می تونم جلوی دانلود رو بگیرم؟

ممنون

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکلی برا من پیش اومده اونم اینه که حجم بالایی از اینترنتم بدون استفاده شخصی خودم مصرف میشه
    الان نرم افزار DU Meter رو نصب کردم می بینم که در عرض زمان خیلی کمی حدود 500 مگ از اینترنتم رو OfficeClickToRun.exe مصرف کرده
    1- این برنامه برای چه کاری هست؟
    2- چی دانلود میکنه؟
    3- آیا ضرورتی به دانلود این حجم هست؟
    4- چطوری می تونم جلوی دانلود رو بگیرم؟

ممنون
    سلام
    به صورت دقیق جواب سوال را نمی دانم ولی شما می توانید این مشکل را با روش زیر حل کنید.
    کلید ویندوز در کیبورد را نگه دارید و کلید R را بزنید و سپس در Run بنویسید services.msc و اینتر را بزنید.
    سرویس ClickToRunSvc را پیدا کنید و سپس دوبار بر آن کلیک کنید و ابتدا Stop و apply را بزنید و سپس Startup Type را بر Disabled تنظیم کنید و Apply و OK .
    Last edited by vissoto; 28-11-2015 at 02:25.

5. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    به صورت دقیق جواب سوال را نمی دانم ولی شما می توانید این مشکل را با روش زیر حل کنید.
    کلید ویندوز در کیبورد را نگه دارید و کلید R را بزنید و سپس در Run بنویسید services.msc و اینتر را بزنید.
    سرویس ClickToRunSvc را پیدا کنید و سپس دوبار بر آن کلیک کنید و ابتدا Stop و apply را بزنید و سپس Startup Type را بر Disabled تنظیم کنید و Apply و OK .

سلام
    ممنون دوست عزیز
    من قبل راه حل شما رفتم از msconfig بخش services گزینه OfficeClickToRun رو غیر فعال کردم
    اما هم تو اون راه حل هم تو راه حل شما مشکل اینه که دیگه نمی تونم برنامه های افیس رو اجرا کنم
    پیغام خطا میده

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام
    ممنون دوست عزیز
    من قبل راه حل شما رفتم از msconfig بخش services گزینه OfficeClickToRun رو غیر فعال کردم
    اما هم تو اون راه حل هم تو راه حل شما مشکل اینه که دیگه نمی تونم برنامه های افیس رو اجرا کنم
    پیغام خطا میده
    با استفاده از یک نرم افزار فایروال مانند Glasswire (یا فایروال آنتی ویروس) ارتباط اینترنتی این برنامه را متوقف کنید ؛ ببینید برنامه های آفیس اجرا می شوند یا خیر.(بر نماد آتش در کنار نام این پروسس در نرم افزار Glasswire کلیک کنید)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با استفاده از یک نرم افزار فایروال مانند Glasswire (یا فایروال آنتی ویروس) ارتباط اینترنتی این برنامه را متوقف کنید ؛ ببینید برنامه های آفیس اجرا می شوند یا خیر.(بر نماد آتش در کنار نام این پروسس در نرم افزار Glasswire کلیک کنید)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی تون
    الان دارم برنامه پیشنهادی شما رو دانلود می کنم امتحان کردم خدمتت اطلاع میدم
    اما سوالی که پیش اومده اینه که این برنامه چی داره دانلود می کنه که یهو می بینی 500 مگ تا 1 گیگ از اینترنتم رو تو تو هر دفعه مصرف می کنه

10. این کاربر از haniballecter1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی تون
    الان دارم برنامه پیشنهادی شما رو دانلود می کنم امتحان کردم خدمتت اطلاع میدم
    اما سوالی که پیش اومده اینه که این برنامه چی داره دانلود می کنه که یهو می بینی 500 مگ تا 1 گیگ از اینترنتم رو تو تو هر دفعه مصرف می کنه
    اگر ویندوزتان XP است ؛ این برنامه را دانلود نکنید چون این برنامه در ویندوز XP نصب نمی شود. (شرمنده ؛ پست قبلی یادم رفت بگم)

12. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اگر ویندوزتان XP است ؛ این برنامه را دانلود نکنید چون این برنامه در ویندوز XP نصب نمی شود. (شرمنده ؛ پست قبلی یادم رفت بگم)
    من این مشکل رو تو لپ تاپ و کامپیوتر خونه ام دارم که هر دوش ویندوز 10 هستند فکر کنم قبلش هم ویندوز7 داشتم هم این مشکل بود اون موقع چک نکرده بودم از این clickToRun هست یا نه
    اما الان که شرکت هستم ویندوز 7 دارم که این برنامه پیشنهادی شما رو نتونتستم نصب کنم حتی با غیر فعال کردن نود سیکیوریتی
    تو هر سه سیستم هم افیس 2016 دارم
    اما تو کامپیوتر شرکت تا الان این حجم دانلود رو تجربه نکردم(البته امروز دارم چک می کنم قبلا تو شرکت توجه نکرده بودم)
    تو هر سه هم برنامه OfficeClickToRun فعال هست

اما من هنوز نفهمیدم این حجم دانلود برا چی هست؟ اصلا این برنامه داره چیکار می کنه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

من این مشکل رو تو لپ تاپ و کامپیوتر خونه ام دارم که هر دوش ویندوز 10 هستند فکر کنم قبلش هم ویندوز7 داشتم هم این مشکل بود اون موقع چک نکرده بودم از این clickToRun هست یا نه
    اما الان که شرکت هستم ویندوز 7 دارم که این برنامه پیشنهادی شما رو نتونتستم نصب کنم حتی با غیر فعال کردن نود سیکیوریتی
    تو هر سه سیستم هم افیس 2016 دارم
    اما تو کامپیوتر شرکت تا الان این حجم دانلود رو تجربه نکردم(البته امروز دارم چک می کنم قبلا تو شرکت توجه نکرده بودم)
    تو هر سه هم برنامه OfficeClickToRun فعال هست

اما من هنوز نفهمیدم این حجم دانلود برا چی هست؟ اصلا این برنامه داره چیکار می کنه؟
    من آفیس 2016 را نصب کردم و این پروسس و این سرویس به ویندزو اضافه نشد.نسخه ای که تست شد نسخه Microsoft.Office.Professional.Plus.2016.RTM است . (البته بار اول که یکی از برنامه های آفیس اجرا شود ؛ پیام آپدیت آفیس را نشان می دهد که NO را انتخاب می کنم)
    احتمالا شما از نسخه Windows Installer (MSI) استفاده نمی کنید ؛ بهتر است در یکی از سیستم ها آفیس را حذف کنید و پس از Restart سیستم ؛ نسخه کامل و نهایی Office 2016 نسخه ای که برنامه های آفیس را به صورت آفلاین نصب می کند و نیازی به ارتباط اینترنتی ندارد)را از یکی از سایت های دانلود ایرانی (با حجم حدودا 800 مگابایت) دانلود و نصب کنید ؛ پس از نصب و اجرا مشاهده می کنید که پروسسی با نام Office click to run مشاهده نمی شود.

البته من نسخه های ابتدایی که قبلا از آفیس 2016 در سایت ها ارائه شده بود را چک نکردم که آنها هم این مشکل را داشته اند یا خیر.
    ان طوری که در سایتها نوشته است ؛ نسخه های آفیس Click to run کاملا با اینترنت در ازتباط هستند و به صورت خودکار آپدیت می شوند.
    در مورد آفیس نصب شده فعلی هم ارتباط پروسس Office click to run را با اینترنت قطع کنید ؛ اگر مشکلی برای برنامه های آفیس ایجاد نشد می توانید به استفاده از همین آفیس ادامه دهید.

روش قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت با نرم افزار Eset Smart Security
      محتوای مخفی: ادامه 
    نرم افزار Eset Smart security را اجرا کنید و کلید F5 را بزنید ؛ یا ابتدا Setup را انتخاب و سپس در پایین پنجره Advanced setup را انتخاب کنید . برنامه اشاره شده در تصاویر برای مثال است و مسیر پروسس Office Click to run را دنبال کنید و این پروسس را انتخاب کنید.

نتیجه : قطع دسترسی برنامه به اینترنت

روش دیگر : استفاده از نرم افزار Bwmeter
    نرم افزار bwmeter را نصب کنید و سپس سیستم را ریستارت نمایید.
    قبل از اجرای نرم افزار صدای Volume کامپیوتر را کم کنید ؛ چون این برنامه یک دور برای همه ارتباطات اینترنتی اجازه می گیرد که باید Allow را بزنید.
    نرم افزار را اجرا کنید و مانند تصویر پروسس Office click to run را انتخاب و Forbid را بزنید و ok . (البته نام این پروسس هنگامی که یک بار به اینترنت متصل شد ؛ در این قسمت دیده می شود)

نکته : بهتر است نرم افزارهای مدیریت ترافیک اینترنت (مانند Glasswire ؛ Netlimiter ؛ DUmeter و ...... به صورت همزمان در سیستم نصب نشوند.(البته در بیشتر موارد مشکلی ایجاد نمی شود)
    موارد دیگر برای بررسی :
    به مسیر زیر در تنظیمات ویندوز 10 بروید و تیک Give me update for other Microsoft product when update windows را بردارید.
    Settings >>> Update and security >>>Windows Update >>>Advanced option

یکی از نرم افزارهای آفیس را اجرا کنید و سپس بر File (بالا ؛ گوشه سمت چپ) کلیک کنید و account را انتخاب کنید.
    اگر تنظیمات Update را مشاهده می کنید ؛ آن را غیرفعال کنید.

Last edited by vissoto; 29-11-2015 at 13:11.

15. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •