تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 73 اولاول ... 115157585960616263646571 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 725

نام تاپيک: ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض مشکلِ نصب آفیس 2013

سلام, من واسه نصبِ آفیسِ 2013 یه مشکلی دارم . همه ی مراحل نصب رو با اتوران ـش انجام میدم و میره جلو ولی یهو وسطِ نصب کردن این ارور رو میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و دیگه اون نوارِ سیزی که میره جلو جلوتر نمیره ... هِی یذره میره عقب دوباره برمیگرده سرِ جای قبلش ...
    لطفاً هرچه زودتر کمکم کنین !
    چیکار باید بکنم؟!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان من آفیس14را ازروی مجموعه لرد نصب کردم بعد از مدتی غیر فعال شد و چندین بار مجددا نصبش کردم ولی کرک کردنش فایده نداره . بااین شماره سریال VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB پیغام موفقیت آمیز بودن را میده ولی دوباره که آفیس را باز میکنم همون پیغام غیر اکتیوبودن را میده......واقعا موندم چکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم افیس 2007 سرویس پک 3 را ایا میتوان روی ویندوز XP با سرویس پک 2 نصب کرد ؟ کلا جدیدترین نسخه افیس که بشه روی ویندوز XP سرویس پک 2 نصب کرد چیست؟ ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام.من به خاطر سیستم های دانشگام که آفیس 2010دارن معمولا از آفیس 2010 استفاده میکنم حداقل تا زمانی که اونا ارتقاش بدن.یه سوال دارم چند وقت پیش بعد از دانلود آفیس 2010 و نصبش از اون موقع تا حالا بلافاصله بعد از باز کردن برنامه های افیس یه پنجره باز میشه با عنوان Microsoft Office Activation wizardو در واقع درخواست
    Protect Code میکنه .مشکلم اینه که من این کد رو از کجا میتونم پیدا کنم با توجه به اینکه برنامه رو خیلی وقت پیش دانلود کردم . لطفا راهمایی بفرمایید. ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با سلام.
    من موقع نصب آفیس 2010 با مشکل زیر مواجه شدم و هر چقدر تلاش کردم فایده ای نداشته.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Error 1321. Setup cannot modify the file
    C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft SharePoint Workspace 2010.lnk.
    Verify that the file exists in your system and that you have sufficient permissions to update it.

آخر فروم باز omidshsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    شهر شیراز

پيش فرض

سلام. نرم افزاری هست که به ورد امکان حدس کلمات رو بده؟ مثلا تا می نویسی "سیس" خود کلمه ی سیستمو پیشنهاد بده. (همون کاری که واسه اس ام اس میشه کرد)

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام.من به خاطر سیستم های دانشگام که آفیس 2010دارن معمولا از آفیس 2010 استفاده میکنم حداقل تا زمانی که اونا ارتقاش بدن.یه سوال دارم چند وقت پیش بعد از دانلود آفیس 2010 و نصبش از اون موقع تا حالا بلافاصله بعد از باز کردن برنامه های افیس یه پنجره باز میشه با عنوان Microsoft Office Activation wizardو در واقع درخواست
    Protect Code میکنه .مشکلم اینه که من این کد رو از کجا میتونم پیدا کنم با توجه به اینکه برنامه رو خیلی وقت پیش دانلود کردم . لطفا راهمایی بفرمایید. ممنون
    سلام.شما باید از یک کرک دیگه استفاده کنین.به انجمن مربوطه برین و درخواست بدین

با سلام.
    من موقع نصب آفیس 2010 با مشکل زیر مواجه شدم و هر چقدر تلاش کردم فایده ای نداشته.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Error 1321. Setup cannot modify the file
    C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Office\Microsoft SharePoint Workspace 2010.lnk.
    Verify that the file exists in your system and that you have sufficient permissions to update it.
    لینک زیر احتمالا کمکتون میکنه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام. نرم افزاری هست که به ورد امکان حدس کلمات رو بده؟ مثلا تا می نویسی "سیس" خود کلمه ی سیستمو پیشنهاد بده. (همون کاری که واسه اس ام اس میشه کرد)
    بله موجود است ولی رایگان نیست.
      محتوای مخفی: نام نرم افزار 
    نرم افزار نویسیار

پروفشنال MHSou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تـ E ـهـ R ــا N

پيش فرض

سلام؛

هنگام نصب آفیس 2013 با این ارور مواجه می‌شم:

آفیس رو یه بار دیگه هم دانلود کردم؛ ولی بازم همون ارور رو می‌ده...

9. 2 کاربر از MHSou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام؛

هنگام نصب آفیس 2013 با این ارور مواجه می‌شم:

آفیس رو یه بار دیگه هم دانلود کردم؛ ولی بازم همون ارور رو می‌ده...
    سلام...من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم...حتی با آفیس 2010 هم به شکلی دیگه مشکل داشتم که نصب نمیشد...مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم که مشکلم حل شد.

11. این کاربر از fbaceh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    لطفا دوستانی که آشنا هستند با نرم افزار وان نوت آموزش روش تک گذاری یا همون نمایه و کلید واژه رو بذارن
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •