تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 73 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 725

نام تاپيک: ▓ تاپیک جامع مباحث و مشکلات مجموعه آفیس ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

متاسفانه نمي دونم چه جوري ميشه عكسش رو گذاشت فقط وقتي رو يك حرف كليك مي كني انگار يك فاصله به اول حرف اضافه شده كه جزو حرفه امروز آفيس رو يك بار كلا پاك كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم همين طوريه از يك نفر شنيدم كه ممكن كار ويروس باشه ولي آنتي ويروسم آپديته و فايروال هم همينطور از ايمن هم برا ويروسهاي ايراني استفاده مي كنم هيچكدوم هم آلرت ويروس ندادن در ضمن اين كامپيوتر رو شبكه هست و چند تا كامپيوتر ديگه هم داريم كه مدام با هم تبادل فايل دارن ولي هيچكدوم همچين مشكلي ندارن و در ضمن از آفيس 2007 استفاده مي كنم

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

متاسفانه نمي دونم چه جوري ميشه عكسش رو گذاشت فقط وقتي رو يك حرف كليك مي كني انگار يك فاصله به اول حرف اضافه شده كه جزو حرفه امروز آفيس رو يك بار كلا پاك كردم و دوباره نصب كردم ولي بازم همين طوريه از يك نفر شنيدم كه ممكن كار ويروس باشه ولي آنتي ويروسم آپديته و فايروال هم همينطور از ايمن هم برا ويروسهاي ايراني استفاده مي كنم هيچكدوم هم آلرت ويروس ندادن در ضمن اين كامپيوتر رو شبكه هست و چند تا كامپيوتر ديگه هم داريم كه مدام با هم تبادل فايل دارن ولي هيچكدوم همچين مشكلي ندارن و در ضمن از آفيس 2007 استفاده مي كنم
    براي گذاشتن عكس بايد با ابزارهايي كه موجود هست مثل Print screen ابتدا از صفحه عكس بگيري و پس از ذخيره سازي اونو در يك سايت آپلود كني و بعد آدرس اونو اينجا قرار بدي يا اينكه بصورت عكس قرارش بدي تا نمايش داده بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من هم یه مشکلی دارم. وقتی کلا وقتی سی دی آفیس رو میذارم و برنامه نصبشو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. هیچی هم نصب نمیشه. لطفا اگه راه حلی دارید کمک کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    دو تا سیستم مشابه دارم که فونت های فارسی و office 2007 هر دو یکی می باشد . اما یکی از سیستم ها بعضی از فونتهای نصب شده را در داخل برنامه های office نشون نمی ده مثلاً فونت Btitr یا Iran nastaligh و.. ،در حالیکه در فولدر فونت ویندوز وجود دارد .
    سوال دوم :آیکون های تبدیل به pdf در office2007 از کجا می شه آورد (آفیس 2003 این امکان داره اما در آفیس 2007 پیدا نمی کنم . )
    لطفاً راهنمایی بفرمایید .
    Last edited by nasim965; 13-01-2009 at 17:32.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان من هم یه مشکلی دارم. وقتی کلا وقتی سی دی آفیس رو میذارم و برنامه نصبشو اجرا میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. هیچی هم نصب نمیشه. لطفا اگه راه حلی دارید کمک کنید.
    سلام دوست عزيز

يه بار سطح سي دي رو از لحاظ تميزي و سالم بودن چك كن

و نيز آيا آنتي ويروس روي سيستم نصب شده داريد ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان
    دو تا سیستم مشابه دارم که فونت های فارسی و office 2007 هر دو یکی می باشد . اما یکی از سیستم ها بعضی از فونتهای نصب شده را در داخل برنامه های office نشون نمی ده مثلاً فونت btitr یا iran nastaligh و.. ،در حالیکه در فولدر فونت ویندوز وجود دارد .
    سوال دوم :آیکون های تبدیل به pdf در office2007 از کجا می شه آورد (آفیس 2003 این امکان داره اما در آفیس 2007 پیدا نمی کنم . )
    لطفاً راهنمایی بفرمایید .
    سلام دوست عزيز

آيا ويندوزهاي اين دو سيستم هم مشابه هست ؟

در مورد سوال دوم آيا نرم افزاري نصب كردين براي اينكار براي ورد 2003

چون خود ورد 2003 همچين چيزي رو بصورت مجزا نداره

در ضمن از اين پس هر سوالي را در يه پست مطرح كنيد

موفق باشيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام wordist عزیز
    در مورد سوال اول بله هر دو ویندوز یکی است و در مورد سوال دومl Acrobat professional نصب شده که در office 2003 آیکون داره اما در 2007 نداره .

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام wordist عزیز
    در مورد سوال اول بله هر دو ویندوز یکی است و در مورد سوال دومl acrobat professional نصب شده که در office 2003 آیکون داره اما در 2007 نداره .
    سلام دوست عزيز

ممكنه هنگام پرينت گرفتن يه گزينه پرينتر مجازي داشته باشه كه اينكارو بكنه

داره خودمونی میشه Mahdak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از قسمت print گزینه ی زیر رو به عنوان پرینتر انتخاب کنید :

در ضمن نرم افزار office از acrobat حمایت می کنه به این معنی که شما بدون نصب هیچ یک از editionهای Acrobat قادر به ساختن فایل pdf توسط office هستید ، ولی برای خواندن (باز کردن) فایل pdf بایستی Acrobat را نصب کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVP77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من آفیس 2003 پرتابل رو دانلود کردم اما وقتی بازش میکنم زبان کلیه منوها عربی هست

چطور میتونم زبانش رو به انگلیسی تبدیل کنم‌؟

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •