تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: پاور مناسب ؟!

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض پاور مناسب ؟!

سلام برای این سیستم چه پاوری پیشنهاد میکنید ؟

main bord : asus p5pl2
    cpu : intel p4 3.0ghz lga 1m cache fsb 800
    hdd : maxtor 160gb sata
    ram : kingston 2x512 ddr 2
    dvd writer : pioneer a11 xlc
    vga : 9600 gso
    modem : zoltrix 3chip
    sound card : creative sound blaster 5.1

چنتا نکته !
    کارت گرافیک فعلی 9600 نیست قراره عوض شه ...
    پاور فعلی هم 300 وات ریل گرین
    احتمالا رم هم اضافه میشه

ممنون !

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

به نظر من پاور 530 وات گرین ، با قیمت 45 تومن بسه.

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

cooler master 450W Active PFC

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من پاور 530 وات گرین ، با قیمت 45 تومن بسه.
    cooler master 450W Active PFC
    این دوتایی که گفتید کدوماشون قویتره ؟ 530 ؟
    قیمته "cooler master 450W Active PFC" چنده ؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

مشخصا 530 قویتره !! قیمت کولر مستر رو نمیدونم ولی اینو میدونم که اگه قراره 4850 بخرید، پاورتون باید 500 به بالا باشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

مشخصا 530 قویتره !! قیمت کولر مستر رو نمیدونم ولی اینو میدونم که اگه قراره 4850 بخرید، پاورتون باید 500 به بالا باشه.
    شرمنده این حرفو میزنم ولی این حرفتون اصلا درست نیست که 530 معمولی از 450 اکتیو قویتره. غیر از اکتیو بودن اولی راندمانش 75 درصد و دومی حدودا 84 درصده!
    درضمن ایشون 9600 میخوان بخرن نه 4850! تازه اگه 4850 هم بگیرن بازم 530 معمولی جالب به نظر نمیرسه بازم باید برن سراغ 500 وات اکتیو گرچه همون 450 هم کاشون رو راه میندازه.

با عرض پوزش یه سوال هم از شما دارم؛ اکتیو یعنی چی؟
    اگر جواب این سوالو بدین متوجه میشید که 530 معمولی قوی تره یا 450 اکتیو!
    اگر جسارتی کردم ببخشید فقط خواستم موضوع مشخص بشه!

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اقا من آخر نفهمیدم کدومشون قویترهه ؟!!
    لطفا قیمته جفتشو هم بنویسید .
    9600 میخوام بخرم !

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

شرمنده این حرفو میزنم ولی این حرفتون اصلا درست نیست که 530 معمولی از 450 اکتیو قویتره. غیر از اکتیو بودن اولی راندمانش 75 درصد و دومی حدودا 84 درصده!
    از دستت خیلی عصبانی شدم!!! برو این لینک رو نگاه کن و اگه 530 وات که گفتم ، اکتیو بود ، 1 ماه دیگه روزه بگیر و خدا رو شکر کن که از این عصبانی تر نشدم !!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درضمن ایشون 9600 میخوان بخرن نه 4850! تازه اگه 4850 هم بگیرن بازم 530 معمولی جالب به نظر نمیرسه بازم باید برن سراغ 500 وات اکتیو گرچه همون 450 هم کاشون رو راه میندازه.

هر چی بالاتر از 8600 بخره ، پرمصرفه و لب مرزه . 530 وات هم زیاد محتاطانه نیست .
    این کنایه از نادون بودن منه ؟!!
    وان فعال (Active) : توانی است که صرفا توسط یک بار مقاومتی مصرف می گردد و واحد اندازه گیری آن وات می باشد . توان اکتیو تماما به مصرف کار مفید می رسد و جهت تبدیل انرژی الکتریکی به حرکت یا گرما به کار می رود .
    توان پسیو (Reactive) : از آنجایی که جز اصلی بار های واقعی خاصیت القایی و خازنی می باشد توان راکتیو نیز همراه با توان اکتیو مصرف می گردد . این توان که با واحد VAR (ولت آمپر راکتیو) اندازه گیری می شود توسط بار مصرف نمی گردد و صرف تولید میدان مغناطیسی و ذخیره انرژی در عناصر ذخیره ساز می شود . زیرا انرژی دریافتی در یک نیم سیکل در نیم سیکل بعدی به استثنای تلفاتی که در سیم ها اتفاق می افتد به طور کامل به شبکه باز می گردد و در نتیجه تنها منجر به افزایش حرارت قطعات می گردد . بنابراین می توان گفت این توان مطلقا بی فایده است و باید برای حذف آن از روش های گوناگونی استفاده نمود .
    من متوجه بودم . من هیچ وقت پاور پاسیو پیشنهاد نمیدم دوست عزیز.

نه . طوری نیست . شما یه اشتباه کوچیک انجام دادی و این مهم نیست . من هم اشتباه میکنم . انسان جایز الخطاست . من با خیلی ها تو این فروم بحثم شده که با منطق صحبت نکردن . ولی شما انسان منطقی هستی. اگه یه کم تند صحبت کردم به دل نگیر.
    ما با هم رفیقیم .

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اقا من آخر نفهمیدم کدومشون قویترهه ؟!!
    لطفا قیمته جفتشو هم بنویسید .
    9600 میخوام بخرم !
    شما همون GP530A بخر. قیمتش از 50 تومن تجاوز نمیکنه .

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

از دستت خیلی عصبانی شدم!!! برو این لینک رو نگاه کن و اگه 530 وات که گفتم ، اکتیو بود ، 1 ماه دیگه روزه بگیر و خدا رو شکر کن که از این عصبانی تر نشدم !!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هر چی بالاتر از 8600 بخره ، پرمصرفه و لب مرزه . 530 وات هم زیاد محتاطانه نیست .
    این کنایه از نادون بودن منه ؟!!
    وان فعال (Active) : توانی است که صرفا توسط یک بار مقاومتی مصرف می گردد و واحد اندازه گیری آن وات می باشد . توان اکتیو تماما به مصرف کار مفید می رسد و جهت تبدیل انرژی الکتریکی به حرکت یا گرما به کار می رود .
    توان پسیو (Reactive) : از آنجایی که جز اصلی بار های واقعی خاصیت القایی و خازنی می باشد توان راکتیو نیز همراه با توان اکتیو مصرف می گردد . این توان که با واحد VAR (ولت آمپر راکتیو) اندازه گیری می شود توسط بار مصرف نمی گردد و صرف تولید میدان مغناطیسی و ذخیره انرژی در عناصر ذخیره ساز می شود . زیرا انرژی دریافتی در یک نیم سیکل در نیم سیکل بعدی به استثنای تلفاتی که در سیم ها اتفاق می افتد به طور کامل به شبکه باز می گردد و در نتیجه تنها منجر به افزایش حرارت قطعات می گردد . بنابراین می توان گفت این توان مطلقا بی فایده است و باید برای حذف آن از روش های گوناگونی استفاده نمود .
    من متوجه بودم . من هیچ وقت پاور پاسیو پیشنهاد نمیدم دوست عزیز.

نه . طوری نیست . شما یه اشتباه کوچیک انجام دادی و این مهم نیست . من هم اشتباه میکنم . انسان جایز الخطاست . من با خیلی ها تو این فروم بحثم شده که با منطق صحبت نکردن . ولی شما انسان منطقی هستی. اگه یه کم تند صحبت کردم به دل نگیر.
    ما با هم رفیقیم .
    شرمنده دیگه، تقصیر من نیست تقصیر گرینه با این قیمتش . من تا حالا پاور اکتیو بالای 500 وات با قیمت زیر 50 ندیده بودم!!! معلوم نیست چه کلکی تو کار گرین هست که اینو به این قیمت میده پدرسوخته!

البته اینو نسبت به بقیه پاورهای خود گرین میگن و اگر میخواستم با بقیه مارکها مقیسه کنم که دیگه اصلا نمیشد مقایسه کرد. تازه گرین پاورهای گرونش هم ارزش خرید نداره چه رسد به این!

حالا یک سوال از شما دارم دوست خوبم:
    اگر روزی پاور انتک وارد ایران بشه و قیمت هم در رنج گرین باشه پاورهای گرین رو توصیه میکنی یا انتک؟ خداییش راست شو بگو. برام مهمه! البته قبل جواب دادن اگر اطلاعات کاملی درباره Antec نداری یکم تحقیق کن بعد جواب بده لطفا!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •