تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: VeryPDF PDFcamp Printer Pro | نرم افزاری برای ساخت PDF

حـــــرفـه ای x_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض VeryPDF PDFcamp Printer Pro | نرم افزاری برای ساخت PDF

PDF رایج ترین فرمت برای کتابهای الکترونیکی می باشد و امروزه بسیاری از مقالات ، تحقیقات دانشجویی ، پایان نامه ها و ... نیز در این فرمت برای افراد مختلف ارائه می شوند. ساخت این نوع فرمت که از سند های متنی ، عکس ها ، صفحات وب و ... می باشد به وسیله ابزارهایی صورت می گیرد که از معروفترین آن ها می توان به برنامه شرکت Adobe یعنی Adobe Acrobat Pro اشاره نمود. نرم افزارهای دیگری نیز بدین منظور توسط دیگر شرکت ها ساخته شده اند که آن ها نیز هریک با توجه به امکانات خود توانایی هایی را به کاربران می دهند.

PDFcamp Printer Pro نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادراند تا اقدام به ساخت فایلهای PDF نمایند. در این نرم افزار کاربران از دیگر ویژگی ها و ابزارها همانند ساخت و ترکیب فایل های PDF ، ویرایش ، تبدیل فرمت ، برقراری امنیت برای فایل ( قرار دادن رمز عبور و کد کردن اطلاعات ) و ... برخوردار می باشند. کاربران در برنامه های مختلف ویرایشگر متن و یا برنامه های مدیریت و مشاهده عکس ها در سریعترین زمان به ابزار ساخت PDF این نرم افزار دسترسی خواهند داشت. این نرم افزار در زمانی کوتاه و به صورت منظم اقدام به ساخت فایل PDF شما و یا تبدیل یک فایل PDF به فرمت دیگری می نماید. این برنامه محصولی از شرکت VeryPDF می باشد.

VeryPDF PDFcamp Printer Pro is a powerful yet easy to use application that allows you to convert any type of printable Windows documents, including DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, TXT and even HTML, to a universally accepted PDF (Portable Document Format) file with the click of a button. This incredible program includes all of the features in PDFcamp(pdf writer) plus many others such as three methods for creating PDF files; bundle BatchToPDF software which batch convert DOC, DOCX, HTML, MHTML, TXT, RTF, PPT, PPTX, XLS XLSX, or any printable files to PDF files on the fly; supports text extraction from printable documents (excluding graphics and PDF files) while keeping the original page layout; it`s fully integrated with Microsoft Office application; among many others. What is more, the program features a very simple and intuitive user interface which does not require any technical knowledge to be operated and makes this task a breeze. All in all, if you are looking for a fast and accurate application that allows you to convert any type of printable Windows documents to PDF format, VeryPDF PDFcamp Printer Pro is perfect for you.

Advantages:
    Easy to use. Simple and intuitive user interface. Great value for its price.

URL:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

VeryPDF.PDFcamp.Printer.Pro.v2.3.Incl.Keymaker-ROGUE

کد:

Mirrors

کد:

2. 2 کاربر از x_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tehran- mashhad

پيش فرض

مرسی...من اینو دانلود کردم و دارم استفاده می کنم،ولی بالای فایلهای pdf ای که باهاش می سازم می نویسه لطفا این نرم افزارو بخرید تا این نوشته پاک شه.میشه یه توضیحی در مورد کرک کردنش بدید؟من از لینک دوم که دانلود کردم یه فایل کرک هم داشت،ولی نمی دونم چه جوری اجراش کنم....

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

مرسی...من اینو دانلود کردم و دارم استفاده می کنم،ولی بالای فایلهای pdf ای که باهاش می سازم می نویسه لطفا این نرم افزارو بخرید تا این نوشته پاک شه.میشه یه توضیحی در مورد کرک کردنش بدید؟من از لینک دوم که دانلود کردم یه فایل کرک هم داشت،ولی نمی دونم چه جوری اجراش کنم....
    دوست عزیز یک تصویر از محتویات فایلی که دانلود کردید بذارید تا کمکتون کنم

5. این کاربر از x_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

VeryPDF.PDFcamp.Printer.Pro.v2.3.Incl.Keymaker-ROGUE | 819 KB
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tehran- mashhad

پيش فرض

دوست عزیز یک تصویر از محتویات فایلی که دانلود کردید بذارید تا کمکتون کنم
    امن نمیدونم چه طوری میتونم از محتویاتش یه عکس بسازم...
    ولی فایلی که من از لینک دوم دانلود کردم یه فایل زیپ شده بود بعد از اینکه انزیپش کردم یه فولدر بود که توش 3 تا فایل داشت
    یک فایل note pad به اسم FILE ID .یه فایل به اسم ROGUE که پایینش نوشته MSInfo Document ایکونشم یه کامپیوترو یه علامت تعجب و یه فایل زیپ شده با همون اسم قبلی!دوباره اینو انزیپ که کردم داخلش همون دو تا فایل قبلی بود + یک فایل زیپ شده به اسم ROGUE . اینو که انزیپ کردم توش یه فایل setup نرم افزار بود + فایل کرک. فایل کرکشم وقتی باز می کنم یه باکس باز میشه که یه Generate داره و یه Exit که رو Generate که کلیک می کنم یه سری کد تولید می کنه که من فکر کردم سریالن ولی برنامه هم هیچ جایی برای رجیستر کردن و سریال وارد کردن نداره

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

امن نمیدونم چه طوری میتونم از محتویاتش یه عکس بسازم...
    ولی فایلی که من از لینک دوم دانلود کردم یه فایل زیپ شده بود بعد از اینکه انزیپش کردم یه فولدر بود که توش 3 تا فایل داشت
    یک فایل note pad به اسم FILE ID .یه فایل به اسم ROGUE که پایینش نوشته MSInfo Document ایکونشم یه کامپیوترو یه علامت تعجب و یه فایل زیپ شده با همون اسم قبلی!دوباره اینو انزیپ که کردم داخلش همون دو تا فایل قبلی بود + یک فایل زیپ شده به اسم ROGUE . اینو که انزیپ کردم توش یه فایل setup نرم افزار بود + فایل کرک. فایل کرکشم وقتی باز می کنم یه باکس باز میشه که یه Generate داره و یه Exit که رو Generate که کلیک می کنم یه سری کد تولید می کنه که من فکر کردم سریالن ولی برنامه هم هیچ جایی برای رجیستر کردن و سریال وارد کردن نداره
    دوست گرامی همون فایل MSInfo Document رو توسط نوت پد باز کنید ودر انتهای توضیحات صفحه باز شده دنبال

کلمات install notes بگردید وطبق همون مواردی که گفته شده نرم افزار رو نصب کنید

9. این کاربر از x_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

PDFcamp Printer v2.3

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •