تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: اشتراک اینترنت لپتاپ با گوشی با استفاده از WiFi

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض اشتراک اینترنت لپتاپ با گوشی با استفاده از WiFi

سلام.
    من یک لپتاپ با امکانات WiFi دارم، همینطور یک گوشی Pocket PC با امکانات WiFi که می خوام با استفاده از اینترنت Lan دانشگاه و وایرلس کامپیوترم به گوشیم اینترنت بدم. راهی هست؟ اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.
    Last edited by rasool.kh; 03-05-2010 at 12:56.

پروفشنال _ermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.
    من یک لپتاپ با امکانات WiFi دارم، همینطور یک گوشی Pocket PC با امکانات WiFi که می خوام با استفاده از اینترنت Lan دانشگاه و وایرلس کامپیوترم به گوشیم اینترنت بدم. راهی هست؟ اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.
    سلام
    اگه رنج آی پی شبکه رو میدونید، دستی خودتون به گوشی، تو همون رنج آی پی بدید، شاید دیگه نیاز به شیر کردن از لپ تاپ به گوشی نباشه و خود گوشی مستقیما تو شبکه دانشگاه قرار بگیره
    اما برای شیر کردن اینترنت لپ تاپ به گوشی از طریق وای فا، من با ویندوز سون و گوشی سیمبین این کار رو انجام دادم، پست زیر رو نگاه کنید شاید کمکی کنه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه شبکه Ad-hoc می‌سازی خیلی راحت، تو ویندوز 7 و ویستا هم اگر به اینترنت وصل باشی خودش آخرش تنظیمات Ad-Hoc ازت می‌پرسه می‌خوای اینترنت رو Share کنی یا نه.

پروفشنال _ermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یه شبکه Ad-hoc می‌سازی خیلی راحت، تو ویندوز 7 و ویستا هم اگر به اینترنت وصل باشی خودش آخرش تنظیمات Ad-Hoc ازت می‌پرسه می‌خوای اینترنت رو Share کنی یا نه.
    البته من با ویندوز موبایل تست نکردم اما برای شیر از طریق وای فا برای گوشی، فقط استفاده از ad-hoc جواب نمیده و باید دستی آی پی هم داد
    ad-hoc برای دو تا لپ تاپ (کامپیوتر مجهز به وایرلس) بدون مشکل جواب میده اما رو گوشی اینطوری نیست،لااقل برای سیمبین که اینطوری نبوده و باید تو گوشی هم تنظیمات آی پی انجام میشده

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

خوب چرا از بلوتوث استفاده نمی کنی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

[

سلام
    اگه رنج آی پی شبکه رو میدونید، دستی خودتون به گوشی، تو همون رنج آی پی بدید، شاید دیگه نیاز به شیر کردن از لپ تاپ به گوشی نباشه و خود گوشی مستقیما تو شبکه دانشگاه قرار بگیره
    اما برای شیر کردن اینترنت لپ تاپ به گوشی از طریق وای فا، من با ویندوز سون و گوشی سیمبین این کار رو انجام دادم، پست زیر رو نگاه کنید شاید کمکی کنه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عزیز من همه این کارایی که تو این پست بود رو انجام دادم، یکبار هم وصل شد ولی واسه بار دوم وصل نشد که نشد. خیلی حالمو گرفت.

پروفشنال _ermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یه بار دیگه مراحل رو برو (از اول تنظیمات گوشی رو انجام بده و تو لپ تاپ مجدد ad-hoc جدید بساز)
    نمیتونم بگم مشکل از چیه، اما برای من هم همین طوری میشد، به خصوص با N95 خیلی گیر داشت، مشکل من که با ad-hoc بود، وقتی جدید میساختم دوباره کانکت میشد موبایل!
    یه چیزی، آی پی آداپتور وایرلس رو هم چک کنید که رنجش درست باشه (تو رنج آی پی موبایل که دادید باشه) آخه مشکل عجیبی که من با آداپتور وایرلس داشتم این بود که بعد از on و off شدن وایرلس، آی پی رو خود به خود تغییر میده :-؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •