تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: مشكل error 691 در اينترنت adsl

پروفشنال tina salehe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Meshad

پيش فرض مشكل error 691 در اينترنت adsl

سلام
    نمیدونم از امروز صبح چه بلایی سر سیستمم اومده صبح هر کار کردم به اینترنت وصل شم error 691 میداد تا الان هم حدود 20 تا connecton ایجاد کردم تا با این آخری تونستم وارد شم الان هم میدونم اگه دیسکانکت شم و دوباره بخوام connect شم باز همین ارور 691 رو میده و اینقدر باید connecton درست کنم تا یکی شانسی کار کنه در ضمن اینو بگم که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم
    کسی میدونه تو کدوم قسمت تنظیمات باید برم تا درست شه و یا اگر باید DNS رو تغییر بدم چند تا DNS معرفی کنید
    اینم اون اوری که میگفتم

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

به کانکشن ربطی نداره چون همشون تنظیماتشون یکیه
    شما زنگ بزن به شرکت ازشون بپرس برامنم همین ارور رو میده منتها زمانی که اکنتم تموم شده باشه
    ولی از اون جایی که می گی یه بار تونستی وصل شی به احتمال خیلی زیاد مشکل از طرف شرکته
    برا منم موقع ای که اکانتمو شارژ کردم همین ارور رو می داد در حالی که شرکت می گفت ما اکانت رو فعال کردیم ولی وقتی ارور رو براشون توضیح دادم سریع درستش کردند
    شما زنگ بزن شرکت

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیز ارور 691: پایان اعتبار اکانت

پروفشنال Nevissande's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    نمیدونم از امروز صبح چه بلایی سر سیستمم اومده صبح هر کار کردم به اینترنت وصل شم error 691 میداد تا الان هم حدود 20 تا connecton ایجاد کردم تا با این آخری تونستم وارد شم الان هم میدونم اگه دیسکانکت شم و دوباره بخوام connect شم باز همین ارور 691 رو میده و اینقدر باید connecton درست کنم تا یکی شانسی کار کنه در ضمن اینو بگم که یوزر و پسورد رو درست وارد میکنم
    کسی میدونه تو کدوم قسمت تنظیمات باید برم تا درست شه و یا اگر باید DNS رو تغییر بدم چند تا DNS معرفی کنید
    اینم اون اوری که میگفتم

شما پيغام هاي خصوصي تان را چك نمي كنيد؟

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

سلام
    اینم اون اوری که میگفتم

سلام

فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه و کانکشن عوض کردن مشکلی رو حل نمی کنه برای من هم

این مشکل قبلا وجود داشت که با چند بار Redial کردن کانکت میشد ولی الان
    مشکلی نداره

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Meshad

پيش فرض

شما پيغام هاي خصوصي تان را چك نمي كنيد؟
    شرمنده الان چک کردم و جوابتو دادم

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Meshad

پيش فرض

دوست عزیز ارور 691: پایان اعتبار اکانت
    سلام
    اکانتم که تموم نشده گفتم که هر چند تا connecton درست میکنم یکیش شانسی کار میکنه واقعا تعجب آوره شما فکر کنم چند شماره DNS برای یکی از دوستان گفته بودین میشه همونها رو برای منم بگین شاید مشکلم برطرف شه

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

DNS ربطی به این موضع نداره از اینترنت ADSL اگر استفاده میکنید. این امکان وجود داره با اینکه شما دیسکانکنت شدی اما بر روی شبکه شرکت هنوز شماآنلاین باشید. بهتر چند دقیقه صبر کنید دوباره کانکنت کنید یا با پشتیبانی تماس گرفته تا شماره رو دیس کنند.

ارور 691 : یا اعتبار پایان یافته (که میگویید نیست)/////یا کسی با اکانت شما کانکنت یا شما هنوز بر روزی شبکه شرکت آنلاین هستید(که دو حالت تماس تماس با پشتیبانی یا انتظار )/// حالت سوم ایراد از isp باشه

9. 2 کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farshif's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    hamin doro var

پيش فرض

سلام
    اکانتم که تموم نشده گفتم که هر چند تا connecton درست میکنم یکیش شانسی کار میکنه واقعا تعجب آوره شما فکر کنم چند شماره DNS برای یکی از دوستان گفته بودین میشه همونها رو برای منم بگین شاید مشکلم برطرف شه
    ربطی به dns نداره به ISP مربوط میشه منم قبلا همین مشکل رو داشتم گاها این ارور رو میده مهم نیست درست میشه اگه نشد با پشتیبانی isp تماس بگیر به تنظیمات کانکشن دست نزن

11. این کاربر از farshif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Meshad

پيش فرض

DNS ربطی به این موضع نداره از اینترنت ADSL اگر استفاده میکنید. این امکان وجود داره با اینکه شما دیسکانکنت شدی اما بر روی شبکه شرکت هنوز شماآنلاین باشید. بهتر چند دقیقه صبر کنید دوباره کانکنت کنید یا با پشتیبانی تماس گرفته تا شماره رو دیس کنند.

ارور 691 : یا اعتبار پایان یافته (که میگویید نیست)/////یا کسی با اکانت شما کانکنت یا شما هنوز بر روزی شبکه شرکت آنلاین هستید(که دو حالت تماس تماس با پشتیبانی یا انتظار )/// حالت سوم ایراد از isp باشه
    این isp چیه که شما ودوست دیگر ازش میگید و برای رفع ایرادش بایدچه کار کنم؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •