تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: روش های یافتن برد توابع

پروفشنال Parnyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

چون به مفاهیم توجه نمی کنی.

اول به من بگو برد یعنی چی؟
    شماها چقد میزنین تو ذق و ....آدم

برد برده دیگه ....به مولفه های دوم تابع میگن بعد به ازایه هر ایکس از دامنه باید یه y تو برد مون داشته باشیم همین راههایی که .... زحمت کشیدن گفتن برا مشخص کردنه بردمون ه همینا فک کنم
    فک کنم اگه به ازایه xآیه دامنه فقط یه y تو برد باشه تابع مون ثابته .....(شایدم اشتباهِ اینی که گفتم )

همچین از مربع کامل حرف میزنی انگار میخوای به کامپیوتر برنامه بدی.!!!

بهتر چون این تاپیک مخصوص برد است سوالات بردو فقط اینجا بذاری و بقیه رو در تابع یا طرح سولات یا جای مخصوصش البته این نظر بندس.
    اصلا بگو ببنم تو منظور تابع رو گرفتی اصلا تابع رو درک کردی؟!!!
    من که از شکل چیزی نمیگیرم معلوم نیست چی خالیه چی پر ولی هر گاه خطی موازی محور y ها تابع رو در 2 نقطه قطع کنه تابع نیست چون به ازای یه x دو مقدار متفاوت یا 2 تاy بدست اومده
    اون معادله هم که توش 6تا مساویه ولی راحله کلی همینیه کهmaxwell_1989 گفت البته جایی که ضرب چند عبارت مساوی صفر است تک تک اونارو مساوی صفر قرار میدی اگه به ازای 2 تاx مختلف 1 y بدست اومد تابع نیست.موافقم.!!!!
    بله ...تابع رو میفهمم ....ولی نمیدونم چه طوری سوالایی که میدن تابع هست یا نه رو حل کنم

راستی این سوال آخریه رو یکمی اشتباه نوشتم اون علامتایه مساوی همون + هستن

تو شکل ِ همه پرن ....ولی نمیدنم چرا شکله اون طوریه چرا حالا به جایه خط ...گذاشته ؟؟؟
    میدونم موازی ه y ها رسم کنیم دو دونقطه تابع رو قطع کنه تابع نیست ....ولی این نقطه چینه چیه ؟؟؟ اینا خطن ؟اگه خط به حساب بیان که نباید تابع بشه ...؟؟؟چی هستن اونا؟؟فقط همینو میخواستم بدونم

all the best
    Last edited by Parnyan; 08-10-2008 at 05:55.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

امضای جدیدم منظورم این نبود.اون بود که توش به اخطار گرفتنم افتخار کرده بودم.این بود:
    1-...
    2-...
    3-به حول و قوی الهی اولین اخطارم رو در راه دفاع از اعتقاداتم و قرآن عزیز گرفتم.

در مورد کتاب حسابان والا نمی دونم ناشر و ایناش کین ولی ان شاءالله براتون پیدا میکنم.

روی چشمم.شرمنده ام به خدا که نتونستم سوالاتونو جواب بدم ان شاء الله امروز این امتحان فیزیک لامصّبو بدم بعدش دیگه آزاد میشم اون وقت در خدمت شما و دیگر دوستان عزیز هستم.

سپاس بی نهایت.فقط یه چیزی:برای فهمیدن اینکه یه معادله تابع هست یا نه.میتونین y ها رو باهم مساوی بذارید x ها هم باید مساوی در بیان.(عکس نقیض هر گزاره(جمله درست) با خود اون هم ارزه).این هم عکس نقیض تعریف تابعه.می تونید هم از مثال نقض استفاده کنید یه xی بدید که دو تا y پیدا بشه اون وقت میشه گفت تابع نیست.

بای فعلا

سلام

والا من از اون ....توجه نکردم ولی به چیزه خاصی افتخار نکرده بودین
    اون امضاتونم :رفاقت ...."خیلی قشنگ بود

این چه حرفیه ....
    تاحالاشم لطف کردین این همه توضیح دادین ......

یه سوال
    چه طوری یه x بدم y پیدا بشه ؟؟ یعنی خودم عدد بدم ؟یه مثال میشه بزنین ؟جنابchessmathter گفتن سوالم با این راهی که گفتین حل میشه .....خب اون ....که تو براکت هست رو چه کار کنم ؟

درکل این راهی که گفتینو زیاد نگرفتم .....شاید الان مخم هنگه بعدا بخونم بفهمم ........

ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

سلام

یه سوال
    چرا chessmathter یه جاهایی تو بیشتره سوالا یه فلش .... بعد یه چیزو مساوی t قرار داده ؟؟برا چی این کارو میکنیم همیشه باید مساوی یه چیز قرار بدیم بعد یه عدد بدیم ...؟؟اگه بخوایم عدد بدیم که هم طول میکشه هم ممکنه جوابمون یه چیز باشه که ماجاگذاری نکردیم اون عدد رو یکم توضیح میدین ؟

پروفشنال chessmathter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

سلام

یه سوال
    چرا chessmathter یه جاهایی تو بیشتره سوالا یه فلش .... بعد یه چیزو مساوی t قرار داده ؟؟برا چی این کارو میکنیم همیشه باید مساوی یه چیز قرار بدیم بعد یه عدد بدیم ...؟؟اگه بخوایم عدد بدیم که هم طول میکشه هم ممکنه جوابمون یه چیز باشه که ماجاگذاری نکردیم اون عدد رو یکم توضیح میدین ؟
    اون برای راحتیه کار است یا تبدیل سوال به یه چیز راحت تر مسلما کار با t راحتر از کار با رادیکال x یا x/2 یا... است اون عددم چون تابع پیوسته است وبا داشتن مینمم وماکزیمم میشه برد رو پیدا کرد میدیم زیادم طول نمیکشه چون بدیهیه اگه مثاله روخوب نگاه کنی میفهمی چه جوری عدد رو پیدا کنی(فک نکنم خوب توضیح داده باشم یکی کمک کنه.!!!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه m1367m2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت بوم ایران

پيش فرض

بله ...تابع رو میفهمم ....ولی نمیدونم چه طوری سوالایی که میدن تابع هست یا نه رو حل کنم
    نخیر دیگه اگه درست تابع را میدونستی نمیگفتی بلد نیستم
    تابع یه ماشینه یه عد بهش میدی یه عدد بهت میده اما این ماشین ما بلد نیست برا ی یه عدد دو تا عدد بده بیرون
    پس هر جا دیدی به ازای یه عدد (x) دوتا جواب داری تابع نیست

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

نخیر دیگه اگه درست تابع را میدونستی نمیگفتی بلد نیستم
    تابع یه ماشینه یه عد بهش میدی یه عدد بهت میده اما این ماشین ما بلد نیست برا ی یه عدد دو تا عدد بده بیرون
    پس هر جا دیدی به ازای یه عدد (x) دوتا جواب داری تابع نیست

خب من که اینو میدونم .... ولی منظورم این بود نمی تونم سوال حل کنم ....فقط توضیحشو بلدم
    میدونم y دوتا ایکس بده (؟)درس نیست ولی نمیتونم همینو حساب کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت بوم ایران

پيش فرض

خب من که اینو میدونم .... ولی منظورم این بود نمی تونم سوال حل کنم ....فقط توضیحشو بلدم
    میدونم y دوتا ایکس بده (؟)درس نیست ولی نمیتونم همینو حساب کنم
    فک کنم داریم تاپیک را به انحراف می کشونیم
    دوست عزیز یه تاپیک جدید ایجاد کنید تا من و دوستانم بتونیم سوالا تو نا جواب بدیم

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

فک کنم داریم تاپیک را به انحراف می کشونیم
    دوست عزیز یه تاپیک جدید ایجاد کنید تا من و دوستانم بتونیم سوالا تو نا جواب بدیم
    سلام

خیلی خیلی خیلی ببخشید اینو میگمااا ولی میشه بگید چه دلیلی داره یه تاپیک دیگه ایجاد بشه ؟؟؟ خب اگه ....چرا همینجا جوابه سوالمو نمیدین ؟

........................

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت بوم ایران

پيش فرض

سلام

خیلی خیلی خیلی ببخشید اینو میگمااا ولی میشه بگید چه دلیلی داره یه تاپیک دیگه ایجاد بشه ؟؟؟ خب اگه ....چرا همینجا جوابه سوالمو نمیدین ؟

........................
    الان این پست من اسپمه
    اگه به عنوان نگاه کنی میبینی نوشته روشهای یافتن برد نه فهمیدن اینکه یه رابطه تابع است یا نه
    پی بهتره تو یه تاپیک با نام تابع بحث بشه که همه دوستان کمک کنن
    ودیگه پوشا بودن ویک بیک بودن هم بشه مطرح کرد

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

میشه یکی جوابه اینارو بزاره ..؟ plz

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •