تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: روش های یافتن برد توابع

پروفشنال chessmathter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

اینجا از مربع کامل استفاده میکنیم و به این نکته توجه میکنیم که توابع مثلثاتی خطی پیوستن.پس داریم:

اگه نباشه جاش خالی می مونه m1367m2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت بوم ایران

پيش فرض

با اجازه از maxwelوchessmatherدوستان خوبم!
    یه کتاب سبز کانون داره درباره اموزش حسابانه اون خوبه!
    یه توصیه برد پیدا کردن حفظی که نیست مثه مشتق. باید یاد بگیرید همین مثال های دوستمون خیلی خوبه!
    روش ها را ببینید تا ذهنتون باز بشه دنبال توضیح نباشید فقط مسئله حالا خود دانید

3. این کاربر از m1367m2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام خدمت پرنیان خانوم و دیگر دوستان!
    کتاب حسابان خوب:کتاب آموزش حسابان اندیشه سازان(نه مبتکران)(که جلدش سفید رنگه و فکر کنم دو جلد باشه.روشم یه سنجاق کشیده.) خیلی خوبه.البته آموزشیه و مساله کمتر داره باید مساله هم از یه جا گیر بیارید.ضمنا اگه برای کنکور برد میخونید توصیه می کنم نخونید چون عمرا سوال برد توی کنکور بیاد.توی دو سال اخیر که من کنکور دادم هر دوسال رو،نیومد.فقط یک عالمه وقت بیخودی تلف کردم که می تونستم به جاش مباحث دیگه رو تقویت کنم.
    با تشکر-لطفا به امضای جدیدم توجه کنید!
    جواب بقیه سوالاتتون(خانوم پرنیان)رو هم ان شاء الله فردا و اینا میدم.آخه الآن داغون دانشگاهم!

5. این کاربر از Maxwell_1989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

گرفتار دانشگاه هستم حالا یه ذره از بقیه اشو میزارم.!!
    تو این سوال از یه اتحاد بدیهی وباز هم مربع کامل استفاده میکنیم.و این نکته که تابع پیوسته است.

Last edited by chessmathter; 06-10-2008 at 21:20.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

اثبات کردیم ومیدونیم:

حالا

8. این کاربر از chessmathter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Parnyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

سلاااام به همگی

امیدوارم حاله همه خوبه خوب باشه

تبریک نمیگین .....طیه تلاشهایه شبانه روزی آخر تونستم برد تابع از راه مربع کامل رو بفهمم .....فقط باید مینیمم بگیرم و اگه ضریبش منفی بود از منفی بی نهایت تا مینیمم واگه مثبت بودم که همون دیگه درس گفتم ؟؟؟؟؟خفه کردم خودمو
    anyway
    از chessmathter جان هم ممنونم اینقد دارن زحمت میکشن .....میرم میخونمشون ...که گذاشتین ببینم هیچی حالیم میشه

با اجازه از maxwelوchessmatherدوستان خوبم!
    یه کتاب سبز کانون داره درباره اموزش حسابانه اون خوبه!
    یه توصیه برد پیدا کردن حفظی که نیست مثه مشتق. باید یاد بگیرید همین مثال های دوستمون خیلی خوبه!
    روش ها را ببینید تا ذهنتون باز بشه دنبال توضیح نباشید فقط مسئله حالا خود دانید

من تو این چن روز از هر کی میپرسم میگه خوب نیس یه مشت فرمول ردیف کرده که آدم همه رو باهم قاطی میکنهنمیدونم خودمم موندم چه کار کنم

سلام خدمت پرنیان خانوم و دیگر دوستان!
    کتاب حسابان خوب:کتاب آموزش حسابان اندیشه سازان(نه مبتکران)(که جلدش سفید رنگه و فکر کنم دو جلد باشه.روشم یه سنجاق کشیده.) خیلی خوبه.البته آموزشیه و مساله کمتر داره باید مساله هم از یه جا گیر بیارید.ضمنا اگه برای کنکور برد میخونید توصیه می کنم نخونید چون عمرا سوال برد توی کنکور بیاد.توی دو سال اخیر که من کنکور دادم هر دوسال رو،نیومد.فقط یک عالمه وقت بیخودی تلف کردم که می تونستم به جاش مباحث دیگه رو تقویت کنم.
    با تشکر-لطفا به امضای جدیدم توجه کنید!
    جواب بقیه سوالاتتون(خانوم پرنیان)رو هم ان شاء الله فردا و اینا میدم.آخه الآن داغون دانشگاهم!

میگن اندیشه سازان همون مبتکرانه که ؟؟باشه اگه میشه (زجمت نیس براتون )اسمه نویسنده و ناشر و این جور چیزاشو می نویسین ؟

واقعا برد نمیاد ؟؟؟نمیشه ریسک کرد ....حالا من یکم سعی میکنم میخونم کتابی که گفتم ....همین طوری خودم میخوام بخونم .البته برا کنکور یه چیزم میخوام که کامل باشه ولی نمیدونم چی بگیرم ....خسته شدم اینقد همه چیزو نصفه بهمون گفتن

ممنون به خاطره راهنمایی آ تون

ببخشید اینو میگماا ! ولی امضایه جدیدتون چیه مگه ؟
    1-فقط خدای مهربون میدونه گل پاک و مهربون من کیه.همونه که بعد نماز صبح دو رکعت نماز مستحبی می خونم و ثوابشو بهش هدیه می کنم
    هیچی ندارم بگم جز اینکه خوش به حالش وخ کردین برا منم دعا کنین ناسا برام invitation بفرسته

2-فرمولهایی که توی آواتارم می بینید معادلات ماکسول هستن.
    خیلی دوس دارم بدونم چی هستن این معادلات ...ایشالله بعده برد

دسته همگی درد نکنه !
    Last edited by Parnyan; 07-10-2008 at 01:01.

پروفشنال Parnyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

یه سوال ؟!!!!

اشکال داره سوال درباره تابع دارم اینجا بزارم ؟؟؟یا باید تو همون تاپیکه که ماله سوالاس.....؟؟؟؟اگه اینجا جاش نیست بگین لطفا !

سوالم اینه =>

تقریبا 80% سوالایی که میدن میگن تابع هست رو نمیتونم حل کنم چرااااااا ؟؟؟

AlL ThE BEST
    Last edited by Parnyan; 07-10-2008 at 01:30. دليل: .........

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

امضای جدیدم منظورم این نبود.اون بود که توش به اخطار گرفتنم افتخار کرده بودم.این بود:
    1-...
    2-...
    3-به حول و قوی الهی اولین اخطارم رو در راه دفاع از اعتقاداتم و قرآن عزیز گرفتم.

در مورد کتاب حسابان والا نمی دونم ناشر و ایناش کین ولی ان شاءالله براتون پیدا میکنم.

وخ کردین برا منم دعا کنین ناسا برام invitation بفرسته
    روی چشمم.شرمنده ام به خدا که نتونستم سوالاتونو جواب بدم ان شاء الله امروز این امتحان فیزیک لامصّبو بدم بعدش دیگه آزاد میشم اون وقت در خدمت شما و دیگر دوستان عزیز هستم.

سپاس بی نهایت.فقط یه چیزی:برای فهمیدن اینکه یه معادله تابع هست یا نه.میتونین y ها رو باهم مساوی بذارید x ها هم باید مساوی در بیان.(عکس نقیض هر گزاره(جمله درست) با خود اون هم ارزه).این هم عکس نقیض تعریف تابعه.می تونید هم از مثال نقض استفاده کنید یه xی بدید که دو تا y پیدا بشه اون وقت میشه گفت تابع نیست.

بای فعلا

12. این کاربر از Maxwell_1989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m1367m2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت بوم ایران

پيش فرض

ان شاء الله امروز این امتحان فیزیک لامصّبو بدم
    دو روزه رفتی سر کلاس امتحان!!!!!!!!!!!!!

چون به مفاهیم توجه نمی کنی.
    من تو این چن روز از هر کی میپرسم میگه خوب نیس یه مشت فرمول ردیف کرده که آدم همه رو باهم قاطی میکنهنمیدونم خودمم موندم چه کار کنم
    اول به من بگو برد یعنی چی؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

سلاااام به همگی

امیدوارم حاله همه خوبه خوب باشه

تبریک نمیگین .....طیه تلاشهایه شبانه روزی آخر تونستم برد تابع از راه مربع کامل رو بفهمم .....فقط باید مینیمم بگیرم و اگه ضریبش منفی بود از منفی بی نهایت تا مینیمم واگه مثبت بودم که همون دیگه
    همچین از مربع کامل حرف میزنی انگار میخوای به کامپیوتر برنامه بدی.!!!
    یه سوال ؟!!!!

اشکال داره سوال درباره تابع دارم اینجا بزارم ؟؟؟یا باید تو همون تاپیکه که ماله سوالاس.....؟؟؟؟اگه اینجا جاش نیست بگین لطفا !

سوالم اینه =>

بهتر چون این تاپیک مخصوص برد است سوالات بردو فقط اینجا بذاری و بقیه رو در تابع یا طرح سولات یا جای مخصوصش البته این نظر بندس.
    اصلا بگو ببنم تو منظور تابع رو گرفتی اصلا تابع رو درک کردی؟!!!
    من که از شکل چیزی نمیگیرم معلوم نیست چی خالیه چی پر ولی هر گاه خطی موازی محور y ها تابع رو در 2 نقطه قطع کنه تابع نیست چون به ازای یه x دو مقدار متفاوت یا 2 تاy بدست اومده
    اون معادله هم که توش 6تا مساویه ولی راحله کلی همینیه کهmaxwell_1989 گفت البته جایی که ضرب چند عبارت مساوی صفر است تک تک اونارو مساوی صفر قرار میدی اگه به ازای 2 تاx مختلف 1 y بدست اومد تابع نیست.
    سپاس بی نهایت.فقط یه چیزی:برای فهمیدن اینکه یه معادله تابع هست یا نه.میتونین y ها رو باهم مساوی بذارید x ها هم باید مساوی در بیان.(عکس نقیض هر گزاره(جمله درست) با خود اون هم ارزه).این هم عکس نقیض تعریف تابعه.می تونید هم از مثال نقض استفاده کنید یه xی بدید که دو تا y پیدا بشه اون وقت میشه گفت تابع نیست.

بای فعلا
    چون به مفاهیم توجه نمی کنی.

اول به من بگو برد یعنی چی؟
    موافقم.!!!!
    Last edited by chessmathter; 07-10-2008 at 21:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •