تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: مباحث مربوط به بازی Team Fortress 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

راه دیگه ای برای دانلود بازی غیر از استیم نیست؟ سرعتش خیلی کمه و حجمش هم خیلی زیاده... پدر آدم در میاد اگه یخواد اونجوری دانلود کنه/ اگه لینکی تورنتی چیزی دارید که حجمش کم باشه ممنون میشم یا حتی اگه بشه از جای خرید حاضرم!

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سرچ کنید شاید تونستید بک آپ بازی برای استیم رو دانلود کنید .(اینطوری خودتون بک آپ رو دانلود میکنید بعد تو استیم ریستور می کنید)

3. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خیلی ممنون
    درضمن یه سوال دیگه هم هست اونم این که نسخه اصلی این بازی رو میشه لن بازی کرد یا نه؟
    خیلی ممنون
    Last edited by EYEprogrammer; 12-10-2013 at 18:18.

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

متاسفانه در زمینه لن اینجور بازی ها اطلاعات خاصی ندارم . ولی فکر نمی کنم بشه چون بازی نیازمند اکانت استیم هست که تمام وقت کانکت باشه .(یعنی اگه لن هم بشه به شکلی که بازی های دیگه رو لن میکنیم نمیشه)

6. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 2lombe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    هر جایی دور از دست شیطان!!

پيش فرض

سلام!!

اقا من تازه بازی را دانلود کردم میواستم بدونم همکنون سرور ایرانی هست؟؟

و چطوری باید بازی سروری بازی کنم؟؟؟

و ایا بازی حالت معمولی داره یعنی مثل داستانی؟؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

بازی های استیم رو نمیشه Lan بازی کرد .
    سرور ایرانی تا اونجایی من گشتم نیست .

از لحاظ پینگ با پینگ 200 حداکثر 230 میشه بازی کرد ولی بالاتر اعصاب خورد کنه .

من قبلا آسیا تک داشتم پینگم 350 بود و نمی شد بازی کنم ولی الان با های وب پینگم حداکثر 230 و معمولا زیر 200 و راحت میشه بازی کرد .

در ضمن این بازی داستانی نیست و مثل کانتر دو تا تیم داره ولی مپها و کاراکتر هاش فوق العاده پیچیده ترن .

اینو بازی کنم که یکی از با حال ترین و خنده دارترین بازی هایی که تا حالا بازی کردم . کاملا مجانیه و آیتمهای پولیش هیچ برتری خاصی ایجاد نمی کنه .
    اگه دوستان راهمایی بیشتری خواستن در خدمتم .

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

برای من خیلی عجیبه یه بازی رایگان با متای 92 که برترین بازی شوتر رایگان آنلاین هست و بعد از دوتا2 محبوبترین تو کل دنیاس تو ایران اینقدر ناشناختس! آخه تاپیک این بازی که سال 2007 عرضه شده و از سال 2011 رایگانه باید 6 صفحه رفته باشه جلو و اینقدر مطروک؟! هر موقع سال و هر موقع از شبانه روز چندین هزار سرور و چند ده هزار نفر مشغول بازی ان، کلی سایت هست که فقط آیتم های این بازی رو خرید و فروش میکنن و بازاری داره واسه خودش، اکثرا وقتی عکسا و بررسی بازی رو میخونن فکر میکنن جالب نباشه اما اگه بازی کنن معتادش میشن. یه نکته ای که درباره این بازی خیلی خوبه اینه که برعکس اکثر بازی های رایگان آنلاین که تا بخوای تکون بخوری میگه باید اینو بخری اونو بخری این بازی اصلا اونجوری نیست و در حالت رایگان هم میشه نهایت لذت رو ازش برد. مزیت هایی که عضویت به صورت Premium یا همون پولی داره بیشتر واسه اونایی که معتاد این بازی هستن لازمه، و الا واسه اکثرا ادما اصلا ضروری نیست.
    _____
    درمورد سوالات دوستان
    اگه مطمئن نیستین چرا نظرم میدین! من خودم لن و بدون اتصال به اینترنت بازی کردم خیلی هم راحته، استیم میره رو حالت آفلاین و بازی رو اجرا میکنی، کافیه یه سرور بسازی و هرکی توی شبکه محلی هست میتونه جوین بشه
    از نظر پینگ هم تا پینگ 500-600 بازی لگ نداره، معلومه که هرچی پینگ کمتر باشه بهتره اما تا 500-600 هم میشه بازی کرد، مخصوصا اگه کلاس Engineer بشی نیاز به پینگ پایین نیست چون کارش اکثرا درگیری مستفیم با دشمن نیست.
    در مورد دانلودش هم میتونید از خود استیم به راحتی دانلود کنید، با قابلیت Pause که استیم داره دیر یا زود میشه دانلودش کرد

اگه فرصت و امکانشو دارین و اهل بازی شوتر هستین این بازی رو از دست ندین

10. این کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان توضیح میده چطوری میشه یه اسم کاربری رو به عنوان دوست توی بازی اضافه کرد

من توی استیم او گوشه سمت راست و پایین بعد از زدن add friend (البته این بخشش فیل تره با فیل تر شکن میرم) یه کادر باز میشه که نوشته search comunity توی کادر اسم کاربری مورد نظر رو میزنم ولی هیچی پیدا نمیکه

در ضمن توی اینترنت هم هیچی پیدا نکردن برای این مشکل

لطفا یه نفر توضیح بده

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •