تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: زانتیا یا مزدا3؟

راي دهنده
78. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • زانتیا

16 20.51%
  • مزدا3

62 79.49%
صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 96

نام تاپيک: زانتیا یا مزدا3؟

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام.
    نیاز های اساسی من از ماشین:ایمنی-سرعت-مسافرت رفتن-ازش دیر خسته بشم..........
    اینارو گفتم تا بهتر راهنمایی کنید.
    ایمنی : مزدا 3 بهتر
    سرعت : مزدا 3 بهتر
    مسافرت رفتن : زانتیا بهتر ( زانتیا نرم تره و مزدا 3 کلا رانندگی خشک تر و اسپرت تر داره)
    ازش دیر خسته بشم : فکر کنم این مربوط میشه به قیافه ی ماشین که خب مزدا 3 یه سر و گردن بالاترهدر ضمن سال هاست که داری زانتیا رو تو خیابونا میبینی

اینم بگم که من خودم نظرم رو زانتیا است.ولی از مزدا3 هم خوشم میاد.
    این که بپرسی کدوم یکی بهتره , جواب میشه مزدا 3 , اما بقیه اش میشه سلیقه ی خودت که کدومو دوست داشته باشی

2. این کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام.
    نیاز های اساسی من از ماشین:ایمنی-سرعت-مسافرت رفتن-ازش دیر خسته بشم..........
    اینارو گفتم تا بهتر راهنمایی کنید.
    اینم بگم که من خودم نظرم رو زانتیا است.ولی از مزدا3 هم خوشم میاد.
    سلام.

نیاز اول و دومتون رو کاملا مزدا 3 برطرف میکنه. و از این دو نظر از زانتیا سرتره. مخصوصا نیاز اول که همون ایمنی هست.

از لحاظ مسافرت هم امکانات مزدا 3 بیشتره ولی از بچه های همینجا شنیدیم که میگن زانتیا نرمتره.

به نظر من اگه نظرتون رو ببرید روی مزدا 3 بهتره.

اینو هم بگم اعدادی که روی کاغذ به عنوان حراکثر سرعت ثبت شده برای زانتیا 195 کیلومتر هست و برای مزدا 3 هم 209 تا. ولی هر دوتا بیشتر این رو میرن.

مثلا من با زانتیا 220 رفتم. بی شک مزدا 3 هم بیشتر از اینا میره.

از لحاظ ایمنی زانتیا 1.5 ستاره داره ولی مزدا3 فکر کنم 4 ستاره داره.

4. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اقا من باشم ميرم زانتيا ميگيرم به نظر من بهترين طراحي بدنه رو در بين ماشين ها داره
    دوست عزيز اتفاقا مشكل اساسي زانتيا طراحي بدنشه. بعد شما ميگي بهترين طراحي بدنه رو داره!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پس با این وجود مزدا3 انتخاب میشه.ولی زانتیا هم سیستم های خاصی مثل کمک فنراش داره و سیستم پایداریش............که واقعن تک و جالبه.
    دوستان الانم بابام میخاد ماشین بگیره و چون ماشین زیره پا منم است از منم نظر خاسته و منم از شما کمک گرفتم.البته خودمم ساله اینده یه ماشین برا خودم میخام بگیرم که بازم بینه اینا موندم البته با توجه به نظراته شما فکر کنم مزدا3 بهتر باشه.ولی تا اون موقع فکر کنم 207 هم اومده باشه.نظرتون در مورد این ماشین نسبت به مزدا3 و زانتیا چیه؟کدام بهتره؟
    البته در مورد بحث قبلی(انتخاب بین زانتیا و مزدا3)هنوز اگه کسی نظری داره بگه.
    ممنون.

7. این کاربر از win_f.s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

پس با این وجود مزدا3 انتخاب میشه.ولی زانتیا هم سیستم های خاصی مثل کمک فنراش داره و سیستم پایداریش............که واقعن تک و جالبه.
    دوستان الانم بابام میخاد ماشین بگیره و چون ماشین زیره پا منم است از منم نظر خاسته و منم از شما کمک گرفتم.البته خودمم ساله اینده یه ماشین برا خودم میخام بگیرم که بازم بینه اینا موندم البته با توجه به نظراته شما فکر کنم مزدا3 بهتر باشه.ولی تا اون موقع فکر کنم 207 هم اومده باشه.نظرتون در مورد این ماشین نسبت به مزدا3 و زانتیا چیه؟کدام بهتره؟
    البته در مورد بحث قبلی(انتخاب بین زانتیا و مزدا3)هنوز اگه کسی نظری داره بگه.
    ممنون.
    خوب به سلامتی مبارک باشه.

در مورد 207 و این دوتا هم باید وایسی تا بیاد ببینم در چه رنج قیمتی میوفته.

اصلا شاید تا اون موقع ماشین بهتری بیاد.

اگه از همین الان تصمیم بگیری ممکنه یه مدل ماشین بره تو ذهنت که اون تا اون موقع هم روش تعصب پیدا کنی. و اگه ماشین بهتری بیاد ممکنه قبول نکنی که جدیده بهتره.

=============
    یه نکته یادم رفت. چرا به مگان2000 فکر نکردید؟؟

اون تمام معیار های شما رو داره. و برای مسافرت هم از مزدا 3 بهتره

9. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پس بحث بین زانتیا و مزدا را ادامه بدین.البته اکه هنوز چیزی هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه سباستین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

من مزدا 3 نروندم. کسی از آشناهام هم نداره. ولی یه چیزی که در مورد ماشین های جدید ( مثل هیوندا , بنز, مزدا و ...) می دونم, کمبود قطعه یدکه و اگه پیدا بشه قیمتش خیلی بالاست. ( البته قطعه یدک زانتیا هم چندان فراوون نیست و من کل گیلان رو برای یه مهره دنده عقب گشتم که آخرش هم پیدا نشد ولی تو تهران همه قطعاتش هست). ما که تو اروپا زندگی نمی کنیم. کاملا مشخصه که مزدا به جز در سیستم تعلیق و مانور پذیری, در همه چیز به زانتیا سره. اما اینجا ایرانه و باید فاکتورهای دیگه ای هم در انتخاب در نظر گرفته بشه.( مواردی که در بالا ذکر شد) و آشنایی تعمیر کار و زمانی که باید منتظر رسیدن قطعه یدک از خارج از کشور یا گشتن در بازار سیاه استوک فروشان صرف کرد. من خودم برای یه اکسل فولکس گل, چند ماه منتظر موندم آخرش هم نمایندگی گفت که از برزیل سفارش دادیم آوردن.( شاید هم از بازار سیاه خرید و چند برابر قیمت به ما فروخت). باورتون میشه شیلنگه خرطومی بنزین رو 140 تومن خریدم. قطعه ای که ارزش واقعیش 3-2 هزار تومنه. ماشین های جدید از این دردسرها زیاد دارن.

12. این کاربر از سباستین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام.دوستان این تاپیک 257 تا بازدید کننده داشته ولی فقط 26 نفر نظر داده.شما که مشاهده میکنید یه نظری هم بدین.البته اگه واقعن چیزی میدونید نظر بدین اگر هم که نه ............
    .ممنون

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من از همه لحاظ مزدا 3 !! از لحاظ قيافه هم كه زانتيا خيلي ... ( ضايست )

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام.دوستان این تاپیک 257 تا بازدید کننده داشته ولی فقط 26 نفر نظر داده.شما که مشاهده میکنید یه نظری هم بدین.البته اگه واقعن چیزی میدونید نظر بدین اگر هم که نه ............
    .ممنون
    سلام.

دوست عزیز بیشتر این آمار مربوط به مهمانان میباشد، نه مربوط به کاربران.

16. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •