تبلیغات :
تعمیر هارد
تولید کننده سرکه
جراحی زیبایی بینی
سیم و کابل
دانلود بازی اندروید
دستگاه جوجه کشی
دانلود برنامه اندروید
دانلود فیلم و آهنگ های جدید

بسته
صفحه 1 از 345 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3442

نام تاپيک: دور زدن سایتهای رپیدشیر-مگاآپلود-مگاشیر-فایل فکتری-4شیرد و ...

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض دور زدن سایتهای رپیدشیر-مگاآپلود-مگاشیر-فایل فکتری-4شیرد و ...

rapid8.com
    web1.rapid8.com
    web2.rapid8.com

پشتیبانی از Rapidshare , Easy-Share , MegaShares , HotFile , Megashares
    حذف لینک بعد از 24 ساعت و بدون محدودیت حجمی
    دارای سرعت عالی در تبدیل لینک
    ارسال شده توسط: Elendil1

برای استفاده از این سایت بهتر است از دانلود منیجر IDM 5.17 استفاده کنید تا بتوانید لینکهای دانلود را بعدا دانلود کنید.
    لینک دانلود IDM 5.17 B5 :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

www.rslinkgens.info

پشتیبانی از Rapidshare , Megaupload , Easy-share , Gigasize , Hotfile
    محدودیت تبدیل 20 لینک در روز
    ارسال شده توسط: behii

shot.rewaz.co.cc

پشتیبانی از Rapidshare , Megaupload , Easy-share , Gigasize , Hotfile
    محدودیت تبدیل 5 لینک در ساعت
    ارسال شده توسط: DrXoX

hossa.org

پشتیبانی از 42 سایت
    حذف لینک بعد از 24 ساعت و محدودیت 1 گیگ دانلود در روز

برای استفاده بهتر از این سایت باید ثبت نام کنید بعد از ثبت نام باید لینک عکس موجود در رپیدشر را از این قسمت:

دریافت و آن را از تغییر
    کد:
    یا هر سایت دیگری به لینک مستقیم تبدیل کنید سپس لینک مستقیم دریافتی را در سایت
    کد:
    و در قسمت زیر وارد کنید:

تا کد امنیتی موجود در انتهای عکس را مشاهده کنید:

و بتوانید در قسمت کد امنیتی وارد کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Rapidshare Plus

محتوای مخفی: توضیحات نرم افزار 
    برخی از قابلیت های نرم افزار RapidShare Plus :

- دانلود بدون درد سر از رپیدشیر و از بین رفتن بسیاری از محدودیت ها
    - سرعت دانلود بالای فایلها
    - دانلود همزمان چندین فایل
    - از بین رفتن محدودیت مسدود سازی آی پی ها
    - قابلیت زمان بندی دانلود ها
    - حجم بسیار اندک ( تنها۴۰ کیلوبایت)
    - بدون نیاز به نصب (Portable)
    - همچنین در نسخه جدید امکان پنهان سازی نرم افزار در بخش tray (کنار ساعت) مهیا شده است

» شایان ذکر است اگر از ویندوز XP استفاده می کنید برای استفاده از این نرم افزار نیاز به نصب ۲٫۰ NET Framwork. دارید که می توانید آن را در بسیاری از سی دی های نرم افزاری موجود در بازار یافت و نصب کنید و یا آن را از لینک زیر با حجم ۲۲ مگابایت دریافت کنید .
    در صورت عدم نصب ۲٫۰ NET Framwork. پس از اجرای نرم افزار با پیغام خطا مواجه خواهید شد .
    در ویندوز ویستا NET Framwork.نسخه ۲ به صورت پیش فرض نصب شده است .

لینک دانلود 4 Rapidshare Plus :
    کد:
    NET Framwork 2 :
    کد:

--------------------------------------------------------------------------------------------
    برای اطلاع از سایتهای جدید به پست های جدید مراجعه کنید.
    هیچ ابزار و سایتی نمیتونه جای اکانت رپیدشیر رو بگیره برای همین بهتره اکانت 1 ماهه رپیدشیر رو به قیمت حداکثر 6 هزار تومن بخرید!

محتوای مخفی: پست اصلی و قدیمی 
    از این به بعد می خواهم در این تاپیک لینک سایتهای Link Generator رو بزارم.
    توسط این سایتها شما میتونید لینک داونلود رو بدید و لینک مستقیم با قابلیت ریسمی دریافت کنید.
    سایتهای که میتونید لینکش رو بدین و لینک مستقیم دریافت کنید به ترتیب عبارتند از:

2shared.com
    4shared.com
    adrive.com
    depositfiles.com
    downtown.vc
    easy-share.com
    filefactory.com
    fileflyer.com
    filego.net
    files.to
    FileVenue.com
    Getfile.biz
    gigasize.com
    ifolder.ru
    imageshack.us
    mediafire.com
    Megarotic.com
    megashares.com
    megaupload.com
    MyTempDir.com
    netload.in
    rapidshare.com
    rapidshare.de
    savefile.com
    sendspace.com
    sharebase.de
    speedyshare.com
    turboupload.com
    uploaded.to
    uploading.com
    Webfile.ru
    youtube.com
    zippyshare.com
    zshare.net
    2shared.com
    dl.free.fr
    fileadded.com
    filesend.net
    letitbit.net
    megashare.com
    share.urdx.com
    sharebase.to
    sharedzilla.com
    uploads.bizhat.com
    ziddu.com

در کل 45 سایت است که میتونید لینکش رو بدید و مستقیمش کنید!
    خوب حالا میریم سراغ سایتهای که باید لینک داونلود رو بدین بهش تا مستقیمش کنه.

فقط لینک راپید رو ساپورت میکنه.
    کد:
    کد:
    فقط لینک راپید رو ساپورت میکنه اما مولتی سرور است یعنی خودش میگرده بهترین سایت رو برای داونلود لینک راپید پیدا میکنه خلاصه آخرشه!
    کد:
    سایتهای سری 1
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    سایتهای سری 2
    کد:
    کد:
    کد:
    سایتهای سری 3
    کد:
    سایتهای سری 4
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    سایتهای سری 5
    کد:
    کد:
    سایتهای سری 6
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

------------------------------------------------------------------------------------------------
    زیرنویس
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    سایتهای سری 1 فقط 6 سایت زیر رو ساپورت میکنند:
    RapidShare.de RapidShare.com Uploading.com MegaUpload.com Megarotic.com
    FileFactory.com
    سایتهای سری 2 فقط 10 سایت زیر رو ساپورت میکنند:
    RapidShare.de RapidShare.com Uploading.com FileFactory.com FileVenue.com MegaUpload.com Megarotic.com MyTempDir.com Getfile.biz Webfile.ru
    سایتهای سری 3 فقط 17 سایت زیر رو ساپورت میکنند:
    4shared.com adrive.com depositfiles.com downtown.vc filefactory.com gigasize.com ifolder.ru megaupload.com rapidshare.com rapidshare.de sendspace.com speedyshare.com turboupload.com uploaded.to uploading.com youtube.com zshare.net
    سایتهای سری 4 فقط 25 سایت زیر رو ساپورت میکنند:
    2shared.com 4shared.com adrive.com depositfiles.com downtown.vc easy-share.com filefactory.com fileflyer.com files.to gigasize.com ifolder.ru imageshack.us megashares.com
    megaupload.com netload.in rapidshare.com rapidshare.de savefile.com sendspace.com
    speedyshare.com turboupload.com uploaded.to uploading.com youtube.com zshare.net
    سایتهای سری 5 فقط 29 سایت زیر رو ساپورت میکنند:
    2shared.com 4shared.com adrive.com depositfiles.com downtown.vc easy-share.com filefactory.com fileflyer.com filego.net files.to gigasize.com ifolder.ru imageshack.us mediafire.com megashares.com megaupload.com netload.in rapidshare.com rapidshare.de
    savefile.com sendspace.com sharebase.de speedyshare.com turboupload.com uploaded.to
    uploading.com youtube.com zippyshare.com zshare.net
    سایتهای سری 6 به ترتیب 27 و 33 و 36 و 38 سایت زیر رو ساپورت میکنند:
    2shared.com 4shared.com adrive.com depositfiles.com dl.free.fr downtown.vc easy-share.com fileadded.com filefactory.com fileflyer.com filego.net files.to filesend.net gigasize.com ifolder.ru
    imageshack.us letitbit.net mediafire.com megashare.com megashares.com megaupload.com
    netload.in rapidshare.com rapidshare.de savefile.com sendspace.com share.urdx.com sharebase.to sharedzilla.com speedyshare.com turboupload.com uploaded.to uploading.com
    uploads.bizhat.com youtube.com ziddu.com zippyshare.com zshare.net
    1- من کلیه سایتها رو تست کردم و همشون کار میکنند و اگه برای کسی کار نکرد من مقصر نیستم چون دیده شده بعضی از سایتها برای یکی کار میکنه برای یکی نه. اگه برای کسی کار نکرد امکان داره سرور شلوغ باشه پس بعدا امتحان کنید یا لینک دیگه ای بدین.
    2- این مطالب توسط خود من از اینترنت و فقط برای سایت P30world جمع آوری و نوشته شده و در هیچ سایت دیگه ای موجود نیست پس کپی مطالب فقط با نوشتن منبع امکان پذیر است
    مطالب این تاپیک به محض پیدا کردن لینکهای جدید آپدیت خواهند شد.
    3- اگه دیدن یکی از سایتها کار نکرد به من اطلاع دهید تا خودم تست کنم
    اینم گفته باشم که هیچی جای خود اکانت رو نمیگیره برای همین هم تصمیم دارم یک تاپیک در مورد اکانت سایتهای مختلف سرگرمی - دانشگاهی - خبری - فیلم - موزیک - تورنت - آپلود سنتر و ... راه بندازم خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم
    به روز رسانی تاپیک:

یک لینک چکر عالی

کد:
    که میتونه لینک سایتهای زیر رو چک کنه و بگه لینک فعال است یا پاک شده
    2shared.com, adrive.com, afilehosting.com, archiv.to, axifile.com, badongo.com, badongo.net, bigeasyshare.com, biggeruploads.com, bigupload.com, bonpoo.com, cocoshare.cc, comnetload.in, czshare.com, data.cod.ru, data.hu, datafilehost.com, dataup.de, datenklo.net, depeshare.com, depositfiles.com, doggyupload.com, dosyaupload.net, dump.ru, dunnsearch.info, easy-share.com, edisk.cz, egoshare.com, ez-files.net, fasterupload.com, fast-load.net, file2you.net, filebox.to, filecoast.com, filedepot.info, filedrom.com, fileflyer.com, fileforwarding.com, file front.com, filegu.ru, filehost.ro, filehost-1.com, filehosting.cc, filemonster.com, filepatio.com, fileqube.com, files.to, filesend.net, fileshare.in.ua, fileushare.com, flyupload.com, free.fr, freefilehost.co.uk, FreeUploadShare.com, ftp.nu, ftp2share.net, getupload.org, gigasize.com, gigeshare.com, hdd.pt, hyperfileshare.com, hyperupload.com, ifile.it, ifolder.ru, internetfiles.org, justupit.com, kotuha.com, launchfile.com, letitbit.net, mediafire.com, megashare.com, megashares.com, megaupload.com, mihd.net, momoshare.com, momupload.com, mybigdir.com, myfreefilehosting.com, mzbt.com, netfilego.com, okah.com, przeslij.net, qshare.com, quickfiles.net, rapidshare.com, rapidshare.de, savefile.com, savefile.info, sendspace.com, share.gulli.com, sharebigfile.com, sharedzilla.com, share-it.to, sharelor.com, shareua.com, sharingmatrix.com, simpleupload.net, slil.ru, speedshare.org, speedyshare.com, thefilehost.net, theonlinedatastorage.com, tornadodrive.com, turboupload.com, uloz.to, ultrashare.de, ultrashare.net, up.spbland.ru, upelink.com, upitus.com, upload2.net, upload5.info, uploaded.to, uploaders.in, uploadhut.com, uploading.com, uploadmb.com, uploadpalace.com, uploadpedia.com, uploads.bizhat.com, uploadyourfiles.de, upshare.eu, usaupload.net, usbupload.com, verzend.be, vs-hs.com, webfile.ru, webfilehost.com, webfilehosting.com, x-ess.com, x-fs.com, yastorage.com, yottaupload.com, yourfilehost.com, yourfilelink.com, yousendit.com, ziddu.com, zizfile.com, zshare.net

کد:
    سایت جدید برای راپیدشیر
    بدون محدودیت حجمی و با 100 بار داونلود در روز

کد:
    خود سایت ادعا میکنه هیچ محدودیتی نداره. راست و دروغش با خودشونه!!
    مخصوص راپید شیر است

کد:
    مخصوص سایت مگاآپلود است و 10 بار در روز میشه ازش داونلود کرد

کد:
    سایت جدید برای راپید شیر که می تونین 9 فایل در روز ازش داونلود کنید تعداد کاربراش هم فعلا کمه!

می تونین جدیدترین لینکها رو در پستهای جدید ببینید
    Last edited by Hossein Adeli; 22-07-2010 at 02:12.

2. 289 کاربر از Hossein Adeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

.:PAR3A:.,...ALI...,*M!L4D*,*Morteza*,/.,mnb,Tra Rapid,A.M.D.D.E.V.I.L,A100000000000000A,a6l3i,aaaammmm87,aghamajid1369,ahmadzaq,ahmmahdi,ahriman323,akpa,ALI V8,ali_ranger22,aliarnold,alinaserifar,alireza fatemi,alireza_mafia2009,alirezatz,alisat80,aliscan,amin_fixfox,Amin.P30,amin337,amini_bio,amintnt,amir eshghi,amir_toos,AMIR.KIK,amir082,amirakhavan,Amirdb,amiva,aran khan95,Arash_K7,arashbi2,ardalan_zapata,Aref_2008,AriA jOhaRi,armin321,aRThaS_08,ashjaee,ask_bl,asklt,Azerbaycan,babialex,bahador2009,Barzkar_A,behii,behnaam,behnamrizi,Behsood,Benygh,bersam,BIKHIAL_ALL_75,Black Sun,black.assassin,boy_kochak,c30tehran,cadusir,capitan black,cescjoon,choory,Cleeev,d_a_n_t_e,dany_3p4u,darvish1900,david071,death knight,desperanish,devil_ff2008,djhamed70,donnie yen,DrXoX,dsa,dverbame,E2,ebicross,ebilove,Ehsan Studio,elendil,Elendil1,ElmO,ELSIN,emad64,esyo,FAR_FA,fariborz_1,farryad,S0R3N4,feri88,FLAMEBOY,fnouri,foxyjanam,gh452003,gharibe63,ghazal86,Ghost Dog,grand theft auto,hadi_vazi,hadi665,Hamid Reza,hardware2000,hasibi01,HORROR,hosienmax100,Hossein 12,Hossein bandarie,huggy,iceweek,IPHONE 3g,iranp301,IrNCO,Isabella,isbn,J U N I P E R,jamy_khoshtip,Javad_Ed,jericho-sina,jingool,justarm2006,Kasra 91,keykavoos,keylogger,khashi87,killerj,king_darkness,kkkaktoos,Kurosh,Legend,Leon-117,light,linkinkurd,Linux Learner,lord_ashkan_z,Lt.Ali,M O H A MM A D,m30h,madson,Maggy_P,Magic_Trick,mahddi,mahdi_ctr,Mahdi.p30,mahdy2021,mahmood_mn,Mani Sasy,marid,Maysam-BFU,mehdi_08,mehdi_ok1,Mehdi.KinG,Mehdi.ss,Mehran,mehran_286,meisam317,metana,meysad,mf.designing,MILAD MGH,milad_badboy,MJHamed,mohamad23,Mohammad King,mohammad_dj_kazin,mohammad110,mohammadaliarmin,mohsen_djd2,mohsen_rkh,mojtaba007,MR.CART,Mr.Lover,mrmmnb,mslove,Muradin,mykhan,naseronline,navid_ice_heart_128,Nevissande,nightmare,nihilnigritude,noia,officer,omid king,omid-p30,omidjoun1,Öracle,Oracle_Eldorado,p_s_m,p30pro,p30time,p3yman_xl,part gah,pashangi,Payan,pedram_ashena,pedramch,Persian_Gun's,PersianMatrix,piroooz,pooyaabi,pouria007,poyul,qo0oick,raminrad,ramzdar,rave-87,Razel,redribbon,Reza Razor,reza,n,Roovigital,roozbeh1369,rrppjj,S a f a 6 4,S A M,sa2n,SA3EDLORD,Sadegh 2007,SADEGH 7,Saeed kmss-D,saeedA144,safa125,saied2009,Sajad2006,sam_sali,sam_sami_2000,samanajan,sasan hatami,SASAN-BSE,Sasuke-7,satellite_babak,saviss,seyed_reza,shahabaliboys,shamabady,ShayaN3K,shayan5800,sia abedi,sia-saketi,SIMON137,singleguy,smjhh,sms11,soroshea,sourena,splinter,ssz1370,Starcraft,superior,techno_magical,teznade,THE AGE,The Rover,tina salehe,tohidkh,TOOMY-2008,Traceur,user.p30,V A H í D,vahid_civil,Vamp!r3,Vespoher,Viren,virus2009,vitamin2002,voldemorti,vroom,W580,web2003,wolfman_741,WWEIRAN,XaniaR_paliz,Xo0oX,Xx Hossein xX,yoosef_st,yue bochon,zahmatkesh8519,پسر نقره ای,رايانه,عــــلی,قاهر - Gahir,کاربر_P30W,محمد88,ناخدا

آخر فروم باز behii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب این سایت ها مدت اعتبار لینکشون چقدره؟

4. 2 کاربر از behii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ویرایش شد...
    Last edited by Hossein Adeli; 09-07-2009 at 23:48.

6. 3 کاربر از Hossein Adeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tohidkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    iaut

پيش فرض

حسین جون، ممکنه در مورد تاپیک جدید، توضیحاتی بدی؟
    ممکنه من هم بتونم کمکتون کنم.

8. این کاربر از tohidkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

منظورت تاپیک اکانت است؟
    تو این تاپیک که احتمالا می خوام بزنم قصد دارم اکانت سایتی رو بذارم که برای دعضویت در اونها باید پول بدی ولی فقط یک مشکل است ممکنه بعضی از کاربران برن پسوردشون رو عوض کنن و تاپیک رو یه روزه به درک بفرستن
    یادته اکانت مگاشیر بهت دادم مثل همون!

10. 4 کاربر از Hossein Adeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مختلف است یکی برای 100 مگ 2 ساعت وقت میده یکی محدودیتی نداره یکی 1 روز و ...
    خب خود شما کدوم سایت رو پیشنهاد می کنی با توجه به اینکه من می خوام لینک ها رو شب تبدیل کنم و صبح بذارم خودش دانلود بشه . (یعنی هم حجم نامحدود و هم زمانش 1 روز یا نا محدود باشه سرعت هم خوب باشه)

12. این کاربر از behii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب خود شما کدوم سایت رو پیشنهاد می کنی با توجه به اینکه من می خوام لینک ها رو شب تبدیل کنم و صبح بذارم خودش دانلود بشه . (یعنی هم حجم نامحدود و هم زمانش 1 روز یا نا محدود باشه سرعت هم خوب باشه)
    من خودم اکانت دارم و از اینا استفاده نمیکنم واینا رو فقط به خاطر دوستانی که اکانت ندارن گذاشتم.
    ولی باز یه تستی میکنم میگم

14. این کاربر از Hossein Adeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    فعلاا اینا رو امتحان کردم همشون ارور داد
    مخصوصا این آخری که ارور پورت 80 داد نشون می ده که سرور پورت 80 رو بسته نمی شه از این اسکریپ استفاده کرد

16. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این اروری میده که میگه آی پی شما داره یه دانلود میکنه اما من دانلودی ندارم واسه این چیکار کنم؟

بعد اگه میشه تو این تاپیکی که زدین من یه سوال پرسیدم
    کد:
    جواب سوال ام رو بدید لطفا!

18. 2 کاربر از behii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Nevissande's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Mashhad

6 دور زدن تورنت

تبديل لينك تورنت به لينك مستقيم

1. در مرورگر* خود آدرس www.torrelay.com را تايپ كنيد. حال بايد از بين دو كلاينت موجود، يكي را بر حسب نياز انتخاب كنيد. كلاينت اولي كه بيشترين امكانات را دارد بر حسب تكونولوژي آژاكس نوشته شده است و مناسب اكثر مرورگر ها است. كلاينت دومي، ورژن ساده شده اولي است و داراي امكانات كمتري است و مناسب وسايل همراه (Mobile) است.
    (*اين آموزش با مرورگر فايرفاكس انجام شده است)

2. سپس بر روي گزينه Add Torrent كليك كنيد:

3. حالا بايد انتخاب كنيد كه آيا مي خواهيد لينك تورنت ذخيره شده بر روي هارد خودتان را بدهيد (Local Torrent) يا لينك هاي سايت هاي تورنت را(Online URL) :

(ما لينك سايت تورنت LegalTorrents.com را مي دهيم)

4. به سايت LegalTorrents.com مي رويم و لينك تورنت فايل مورد نظرمان را Copy مي كنيم.
    توجه: لينك هاي آنلاين تورنت حتما بايد پسوند torrent. داشته باشند.

5. لينك كپي كرده را در صفحه اي كه در مرحله 3 باز كرديم Paste مي كنيم:

6. بر روي Get URL كليك مي كنيم:

7. چنانچه لينك پيست شده درست باشد به صفحه اي انتقال داده مي شويد كه در آن ليست تمام فايل هاي موجود در لينك داده شده به فهرست در مي آيد. حال شما مي توانيد از بين فايل هاي موجود، هر كدام را كه خواستيد انتخاب كنيد. ما در اين آموزش، تمام فايل ها را انتخاب مي كنيم:

8. بر روي گزينه Start كليك مي كنيم:

9. تورنت شما آغاز مي شود. فرآيند آغاز شدن، حداكثر 5 ثانيه به طول مي انجامد:

10. تورنت شما همينك آغاز شده است و شروع به دريافت اطلاعات كرده است. حالا بايد صبور باشيد. در ابتدا سرعت پائين خواهد بود اما پس از 5 تا 10 دقيقه، سرعت بهبود خواهد يافت:
    (سرعت دانلود لينك ما برابر 160 كيلوبايت است)

11. همانطور كه مشاهده مي كنيد پس از گذشت دقايقي، سرعت دانلود افزايش يافته است. البته سرعت، از تورنتي تا تورنت ديگر متفاوت است. ماكسيمم سرعت براي كاربران عادي، 500 كيلوبايت است و البته خيلي بيشتر براي كاربران پريميوم.
    سرعت دانلود را مشاهده كنيد:

12. دانلود به پايان رسيد. فايل هاي دانلود شده بر روي سرور به نمايش در مي آيد. هر كدام را كه خواستيم بر روي سيستم مان ذخيره كنيم بر روي گزينه save در سمت راست كليك مي كنيم. و يا اگر همه آنها را خواستيم بر روي save all as zip كليك مي كنيم:

13. كادر دانلودر فايرفاكس باز مي شود:

تهيه كننده: Nevissane
    Last edited by Nevissande; 01-10-2008 at 08:12.

بسته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •