تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 85

نام تاپيک: دیکشنری برای گوشی هایی که برنامه بیشتر از یک Mb در آنها نصب نمی شود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه lazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه يه فرهنگ فارسي به انگليسي هم اينجوري بذاري خيلي ممنون ميشم.
    ولي در كل دمت گرم خيلي حال دادي.....

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

7

بعضی از گوشی ها مثل گوشی خودم (6500) این مشکلو دارن که برنامه های جاوا با حجم بیش از یک MB روشون
    نصب نمی شه از یک طرفم نبودن یک دیکشنری خوب با حجم کمتر از یک MB تو اینترنت منو خیلی اذیت می کرد تا
    اینکه خودم دست به کار شدم و یکی از این دیکشنری های حجیم رو به سه قسمت تقسیم کردم تا حجم هر قسمت
    کمتر از یک MB شه!! (اینطوری گوشی رو دور زدم!!!) پس برای دانلود دو راه دارید
    1- سه تیکه رو جدا جدا دانلود کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2- سه تا فایلو به صورت زیپ شده و به صورت یک بسته با هم دریافت کنید. (حجم: 2.2MB)
    توجه: گوشی هایی که برنامه بیشتر از یک MB روشون نصب نمی شه: 5610،5310،6300،6500 و خیلی دیگه از
    گوشی های سری 40
    عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!

5610 5310 5220 3600 محدودیت ندارند برای بیختن نرم افزار بیشتر از یک مگابایت کابل را وصل میکنیم و حالت deta... بقیش یادم نیست ولی اخرین حالت هست اینتخاب میکنیم بلا فصاله کامپیوتر رم شما رو میشناسه و انتقال به سرعت بالایی انجام میگره من روی 5310 5610 که خودم دارم و 3600 هم ازمایش کردم هیچ مشکلی نداره نقشه تهران با حجم 1.4 مگابایت الان نصبه رو گوشیم map world با حجم 3مگابایت نصبه اگه بازم ادعایی دارین حاظرم یک فیلم برداری از ال سی دی گوشی بزارم ایا لازمه؟

5610 . 5310 که محدودیت ندارند گوشی هایی که بعدشون هم دارند میان دیکه محدودیت ندارند 6300 و 6500 محدودیت دارند ولی دلیل نمیشه گوشی های دیگه رو همینطور بدون اینکه ازمایش کنید بگید محدودیت دارن تازه ما راه حلی بسیار اسان برای ارسال فایل های جاوا ز 5610 و 5310 و... پیدا کردیم اگه خواستین واستون بگم

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اگه بازم ادعایی دارین حاظرم یک فیلم برداری از ال سی دی گوشی بزارم ایا لازمه؟
    ما که این کارا رو کردیم برنامه ی 1.2mg رو گوشیمون نصب نشد(چه برسه به map world)
    این جا هیچکس ادعایی نداره همه یه چیزی دیدن که میگن
    3600 هم ازمایش کردم
    اون گوشی هم 3600 نیست6300 هست
    حالت deta... بقیش یادم نیست ولی اخرین حالت هست
    آموزشش اینه: گوشی رو به کامپیتر وصل میکنیم -گزینه یdata storage رو انتخاب میکنیم - فایل مورد نظر رو مستقیما توی رم گوشی میریزیم
    Last edited by GHOST RECON; 25-10-2008 at 15:54.

4. این کاربر از GHOST RECON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

آموزشش اینه: گوشی رو به کامپیتر وصل میکنیم -گزینه یdata storage رو انتخاب میکنیم - فایل مورد نظر رو مستقیما توی رم گوشی میریزیم
    اشتباه شد ببخشید

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز 3600 جدید امده محصول 2008 هست در ضمن من نصب کردم منتظر فیلم برداری من از ال سی دی گوشی باش دیگه ما اینقدر تازه کار نیستم که 3600 را با 6300 اشتباه بگیریم

اموزش دقیقا درسته ولی روی 5610 5310 و گوشی های جدید دیگه ای که امده نصب میشه

من mapwolrd رو خدارا شکر پایک نکردم چندتا نقشه دیگه هم الان میریزم و برای اینکه ثابت کنم فیلم برداری رو میزارم من بالا امدن سرعت n73 رو در ورژن جدید گفتم کسی باور نکرد و جبهه گرفتند تا فیلم برداری از ال سی دی گذاشتم همه گفتم محشر بود

مثل اینکه باید همه چیز رو ثابت کرد با دلیل محکم

فقط 5610 تقلبی مشکل محدودیت داره که اون اوایل خیلی زیاد بود تازه 5610 که شما ازمایش کردین ورژن چند بود؟ 4.21 مشکل محدودیت داشته ولی 4.81 6.60 این مشکل برطرف شده

بنده اصلا قصد دعوا و تهین ندارم ولی فکر کنم اقا یونس هم دیدن که 5610 محدودیت نداره

بازم میگم منتظر فیمل برداری من باشید

اینک عکس 3600 کلاسیک که گوشی جدیده جاوا هست و صفحه لمسی هم داره:

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز 3600 جدید امده محصول 2008 هست در ضمن من نصب کردم منتظر فیلم برداری من از ال سی دی گوشی باش دیگه ما اینقدر تازه کار نیستم که 3600 را با 6300 اشتباه بگیریم

اموزش دقیقا درسته ولی روی 5610 5310 و گوشی های جدید دیگه ای که امده نصب میشه

من mapwolrd رو خدارا شکر پایک نکردم چندتا نقشه دیگه هم الان میریزم و برای اینکه ثابت کنم فیلم برداری رو میزارم من بالا امدن سرعت n73 رو در ورژن جدید گفتم کسی باور نکرد و جبهه گرفتند تا فیلم برداری از ال سی دی گذاشتم همه گفتم محشر بود

مثل اینکه باید همه چیز رو ثابت کرد با دلیل محکم

فقط 5610 تقلبی مشکل محدودیت داره که اون اوایل خیلی زیاد بود تازه 5610 که شما ازمایش کردین ورژن چند بود؟ 4.21 مشکل محدودیت داشته ولی 4.81 6.60 این مشکل برطرف شده

بنده اصلا قصد دعوا و تهین ندارم ولی فکر کنم اقا یونس هم دیدن که 5610 محدودیت نداره

بازم میگم منتظر فیمل برداری من باشید
    مگه من گفتم شما خالی میبندی میگم ما نتونستیم اتفاقا چند نفر دیگه هم گفتن که میشه برنامه بیشتر از 1مگ رو گوشی ریخت(البته در مورد6300)منم روی 6300 امتحان کردم نشد!!!
    در ضمن به خاطر این گفتم که اون گوشی3600 نیست چون توی لیست گوشی هایی که دوستمون توی پست اول نوشته بود نبود و منظور دیگه ای نداشتم
    اگه ناراحت شدی مارو ببخش

8. این کاربر از GHOST RECON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مگه من گفتم شما خالی میبندی میگم ما نتونستیم اتفاقا چند نفر دیگه هم گفتن که میشه برنامه بیشتر از 1مگ رو گوشی ریخت(البته در مورد6300)منم روی 6300 امتحان کردم نشد!!!
    در ضمن به خاطر این گفتم که اون گوشی3600 نیست چون توی لیست گوشی هایی که دوستمون توی پست اول نوشته بود نبود و منظور دیگه ای نداشتم
    اگه ناراحت شدی مارو ببخش
    با سلام

دوست عزیز روی 6300 که اصلا نمیشه بیشتر از 1 مگابایت ریخت

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز روی 6300 که اصلا نمیشه بیشتر از 1 مگابایت ریخت
    میدونم ولی تو همین سایت دو -سه جا دیدم که چند نفر ریخته بودن!!!!!!!!!!!

11. این کاربر از GHOST RECON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

میدونم ولی تو همین سایت دو -سه جا دیدم که چند نفر ریخته بودن!!!!!!!!!!!
    یک راه منم بلدم که واسه همه گوشی ها میشه از طریق ریدر میشه ریخت بدون محدویت اگه دقت کرده باشید همون حالت deta.. شبیه سازه ریدر هست و فقط رم رو میشناسه واسه همیشنه 5610 5310 و گوشی هایی که بعدیشون دارند میاند دیگه اصلا محدودیت ندارند که خیلی خوبه یکی از دوستان بنده تونسته 10مگابات وارد 5610 خیلی راحت کنه فقط اگه از گوشی دیگه ای به 5610 شما نرم افزاری ارسال شود که حجم ان بیشتر از 1 مگابایت باشد نمیتواند اجرا کند
    Last edited by Punisher_2008; 25-10-2008 at 19:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه jasmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

. 5310 6300 و 6500 محدودیت دارند
    ما که 6500c داریم از طریق data storage دیکشنری 2.27 مگ هم ریختیم

14. این کاربر از jasmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •