تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 280 از 283 اولاول ... 180230270276277278279280281282283 آخرآخر
نمايش نتايج 2,791 به 2,800 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

من گواهنیمامم 5 ساله که منقضی شده...دوباره باید برم کلاس آموزش رانندگی؟ یه نفر تو اینترنت نوشته بود کسی که 3 سال از انقضای گواهینامش میگذره باید بره دوباره کللی پول بده بره کلاس آموزش رانندگی

من سال 86 گواهنیامم رو گرفتم که اعتبارش 5 سال بود..میشه تا 91...سال 91 تا الان که میشه 5 سال نرفتم برای تمدید گواهی نامم.گواهینامم همینجوری 10 ساله تو کیفمه..

حالا برم پلیس +10 برام تمدید میکن یا میگن برو دوباره کلاس آموزش رانندگی؟

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من گواهنیمامم 5 ساله که منقضی شده...دوباره باید برم کلاس آموزش رانندگی؟ یه نفر تو اینترنت نوشته بود کسی که 3 سال از انقضای گواهینامش میگذره باید بره دوباره کللی پول بده بره کلاس آموزش رانندگی

من سال 86 گواهنیامم رو گرفتم که اعتبارش 5 سال بود..میشه تا 91...سال 91 تا الان که میشه 5 سال نرفتم برای تمدید گواهی نامم.گواهینامم همینجوری 10 ساله تو کیفمه..

فقط تمدید می کنی با یک سری مدارک مثلا تاییدیه معاینه چشم و نیازی به رفتن به آموزشگاه نیست

3. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من چهارشنبه هفته پیش از امتحان شهری قبول شدم و رفتم از اداره پست قبض مخصوص رو هم گرفتم و به اموزشگاه دادم. چند روز طول میکشه که گواهینامم صادر بشه؟ منظورم صدور هست نه تحویل به دستم، یه قسمتی از سایت شرکت پست هست که نشون میده به کد ملی کسی از سوی ناجا چه مدارکی ارسال شده اونجا میخوام کد رهگیری پستی رو بردارم و خودم سریعتر از اداره پست تحویلش بگیرم.

داره خودمونی میشه dexter9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

من چهارشنبه هفته پیش از امتحان شهری قبول شدم و رفتم از اداره پست قبض مخصوص رو هم گرفتم و به اموزشگاه دادم. چند روز طول میکشه که گواهینامم صادر بشه؟ منظورم صدور هست نه تحویل به دستم، یه قسمتی از سایت شرکت پست هست که نشون میده به کد ملی کسی از سوی ناجا چه مدارکی ارسال شده اونجا میخوام کد رهگیری پستی رو بردارم و خودم سریعتر از اداره پست تحویلش بگیرم.
    من 10 روزه طول کشید صادر شد امروز به پست دادن

6. این کاربر از dexter9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

1 مشمولان خدمت سربازی نمی‌توانند گواهینامه رانندگی بگیرند

مشمولان خدمت سربازی نمی‌توانند گواهینامه رانندگی بگیرند

باشگاه خبرنگاران جوان:ارائه‌ی گواهینامه به مشمولین خدمت نظام‌ وظیفه به دلیل وجود قوانین متناقض فعلا اجرا نمی‌شود.
    مشمولان خدمت سربازی نمی‌توانند گواهینامه رانندگی بگیرندبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا، با اعلام اینکه به دلیل وجود دو قانون متناقض، ارائه‌ی گواهینامه‌ی رانندگی به مشمولان خدمت زیر پرچم در حال حاضر منتفی است، در توضیح این خبر گفت: در سال ۹۵ مجلس شورای اسلامی قانونی را در بخش بیمه‌ها تصویب کرد که اخذ گواهینامه نیاز به کارت پایان خدمت یا معافیت ندارد. به دلیل اینکه این قانون با قانون ۵۸ مکرر وظیفه عمومی مغایرت داشت، از طریق ستاد کل نیروهای مسلح موضوع با مجلس در میان گذاشته شد.
    محدودیت جدید گواهینامه‌ راهنمایی و رانندگی اعلام شد.سردار مهری، با اشاره به اینکه بحث سربازی و نظام وظیفه از امور ستاد کل نیروهای مسلح است، گفت: «این همکاری و هماهنگی بین مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح انجام می‌شود و هر تصمیمی که گرفته شود و به پلیس ابلاغ شود، اجرایی و عملیاتی خواهد شد.»
    ستاد کل نیروهای مسلح نیز اعلام کرده است این دو قانون مغایر که هر دو مصوب مجلس شورای اسلامی هستند، فعلا اجرایی نمی‌شوند.

منبع:
    http://www.yjc.ir/fa/news/6141672/%D9%85%D8%B4%D9%85%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%8 6%D9%86%D8%AF-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D 9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%AF
    Last edited by fokahi110; 25-06-2017 at 23:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

هرسال 5000 تومان جریمه داره

9. این کاربر از soltan18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان توی گواهینامه من روز تولد منو اشتباهی زده (3 روز جوان تر زده) الان باید کجا برم تا تصحیحش کنن؟؟

اگه همینجوری بمونه بعدا گیر نمیدن؟؟ به مشکل نمیخورم؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان توی گواهینامه من روز تولد منو اشتباهی زده (3 روز جوان تر زده) الان باید کجا برم تا تصحیحش کنن؟؟

سلام
    هیچ مشکلی پیش نمیاد تا انشالا زمانی که خواستید تمدیدش کنید اصلاح میشه

- - - Updated - - -

سلام
    هیچ مشکلی پیش نمیاد تا انشالا زمانی که خواستید تمدیدش کنید اصلاح میشه

12. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من دقیقا یک ماه پیش در چنین روزی امتحان شهری قبول شدم ولی هنوز گواهینامه من صادر نشده. هروقت اس ام اس میدهم مینویسه که درخواست شما برای بررسی به راهور ارسال شده است. چرا انقدر طول میکشه؟

14. این کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من دقیقا یک ماه پیش در چنین روزی امتحان شهری قبول شدم ولی هنوز گواهینامه من صادر نشده. هروقت اس ام اس میدهم مینویسه که درخواست شما برای بررسی به راهور ارسال شده است. چرا انقدر طول میکشه؟
    کسی نظری نداره؟ ( به جز مراجعه به آموزشگاه یا راهور)

16. این کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •