تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 283 اولاول ... 333940414243444546475393143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

رانندگي با خودروهاي عمومي و تاکسي به گواهينامه ب2 نياز دارد

به گزارش خبرخودرو ، رئيس مرکز صدور گواهينامه ناجا گفت: دارندگان گواهينامه ب يک موقت و ب يک جديدالصدور که از مدت صدور آن ها دو سال سپري نشده باشد، اجازه رانندگي را با خودروهاي تاکسي و عمومي ندارند.
    به گزارش خبرنگار خبرخودرو ،‌سرهنگ رضايي مجد با اشاره به اين که از آذر امسال آموزشگاههاي تعليم رانندگي براي متقاضيان خودروهاي عمومي 9 تا 25 نفر، تاکسي، کرايه ون و آمبولانس راه اندازي شد افزود: متقاضيان بعد از گذراندن دوره هاي آموزشي تئوري و عملي مي توانند گواهينامه ب 2 دريافت کنند.
    وي گفت: هم اکنون در تهران 12 آموزشگاه و در ساير استان ها 2 تا 4 آموزشگاه تعليم رانندگي ب 2 راه اندازي شده است.
    رئيس مرکز صدور گواهينامه ناجا افزود: از آذر تاکنون 105 نفر موفق شدند، گواهينامه ب 2 دريافت کنند.
    سرهنگ رضايي مجد گفت: براي متقاضيان گواهينامه ب 2 کتاب آموزشي تهيه و چاپ شده است که بايد بر اساس آن در آزمون تئوري شرکت کنند.
    وي افزود: اتباع خارجي و همچنين افرادي که نقص عضو موثر دارند و گواهينامه آنان ب يک و پايه دو مشروط است، اجازه دريافت گواهينامه ب 2 ندارند.
    رئيس مرکز صدور گواهينامه ناجا ادامه داد: افرادي که گواهينامه پايه دو قديم دارند براي رانندگي با اين گونه خودروها نيازي به دريافت گواهينامه ندارند.
    در پايان نشست خبري امروز به دو نفر از متقاضيان گواهينامه ب2 که موفق به گذراندن دوره هاي تئوري و عملي شده بودند گواهينامه ب2 اعطا شد.

يکشنبه، 27 بهمن 1387

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

گواهینامه رانندگی به جانبازان بالای 70 %

به گزارش خبرخودرو ، رئیس مرکز صدور گواهینامه رانندگی کشور گفت : به جانبازان بالای 70 درصد، گواهینامه ویژه رانندگی اعطا می شود.
    به گزارش خبرنگار خبرخودرو ،‌سرهنگ رضایی با بیان این که این گواهینامه مشخصه آرم ویلچر دارد افزود: جانبازان برای دریافت گواهینامه می توانند به دایره ایثارگران مستقر در شهرک آزمایش و در استان ها به مراکز صدور گواهینامه مراجعه کنند.

وی گفت : دارا بودن اصل گواهینامه کارت جانبازی و معرفی نامه از دایره ایثارگران و یا بنیاد جانبازان از شرایط تعویض گواهینامه جانبازان است.

رئیس مرکز صدور گواهینامه رانندگی کشور افزود : ورود به محدوده طرح ترافیک و استفاده از پارکینگ های حاشیه خیابان از مزایای دریافت این گواهینامه است.

سرهنگ رضایی با بیان این که بزودی آموزشگاههای رانندگی مخصوص گواهینامه پایه یک و موتورسیکلت راه اندازی می شود گفت: کتاب آموزشی وسایل نقلیه سنگین و موتورسیکلت آماده و چاپ شده است که با راه اندازی این آموزشگاهها از این کتاب ها آزمون به عمل خواهد آمد.

يکشنبه، 27 بهمن 1387

3. این کاربر از franch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

بچه ها میگم کسی سایتی رو سراغ داره که آموزشگاه های رانندگی تهران رو لیست کرده باشه؟

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

فکر میکنم(فکر میکنما!!!) تا جایی که یادم یاد صفحات آخر کتاب آیین نامه لیست آموزشگاه های رانندگی کل کشور رو نوشته بود!
    برای استان ما که اینطور بود!
    حتی شهرستانها!!!

6. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تخلفات در گواهینامه افراد متخلف ثبت مي شود

به گزارش خبرخودرو ، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی كشور از توقیف خودروی رانندگانی كه تخلفات حادثه ساز مرتكب شوند، در نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، سرتیپ هادیانفر ، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی كشور در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به بهره گیری از سامانه اطلاعات رانندگی در نوروز افزود: در قانون جدید كه به تصویب خواهد رسید، تخلفات در گواهینامه افراد متخلف ثبت می شود.

وی با اشاره به تجهیز گشت های پلیس راه به رایانه گفت: در صورت تخلف رانندگان، پلیس با استفاده از رایانه می تواند وضع گواهینامه رانندگان و شماره پلاك خودرو را كنترل كند كه در صورت تكرار تخلفات، خودرو توقیف خواهد شد.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی كشور افزود: همچنین ماموران با این رایانه می توانند به سرعت به اطلاعات خودروهای مسروقه دست پیدا كنند.

سرتیپ هادیانفر ادامه داد: پلیس با متخلفان تجاوز از سرعت مجاز و سبقت غیرمجاز در جاده های كشور به شدت برخورد می كند و به خودروی آنان قفل چرخ می زند.

وی گفت: همچنین پلیس در صورت مشكوك شدن به رفتار رانندگان از آنان آزمایش اعتیاد می گیرد.

چهارشنبه، 30 بهمن 1387

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی كشور همچنین به استفاده از 9 میلیون نفر همیار پلیس در ایام نوروز خبر داد و افزود: حكم و كارت هایی برای دانش آموزان پیش دبستانی، دبستان و مقطع راهنمایی درنظر گرفته شده است كه از طریق آموزش و پرورش توزیع خواهد شد.

سرتیپ هادیانفر گفت: این اقدام علاوه بر پیشگیری از تصادفات موجب خواهد شد قوانین راهنمایی و رانندگی در ذهن جوانان و نوجوانان نهادینه شود كه امیدواریم در 10 سال آینده میزان تصادفات كاهش بسیاری یابد.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

افزايش جريمه‌هاي رانندگي اعمال مي‌شود

به گزارش خبرخودرو ، رئيس اداره اجرائيات راهنمايي و رانندگي كشور گفت: از10اسفند مصوبه هيئت دولت درباره تخلفات تجاوز از سرعت مجاز و اقدام به حركات نمايشي اجرا مي‌شود. در ايام نوروز نيز خودروهايي كه بيش از100هزار تومان خلافي دارند، توقيف مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، سرهنگ عليرضا جهانگيري افزود:‌ باتوجه به شروع تعطيلات نوروزي و افزايش سفرهاي تفريحي هنگام رانندگي رعايت حقوق فردي و عمومي يك وظيفه است.

وي گفت: بر اساس اين مصوبه ميزان جريمه رانندگي تجاوز از سرعت مجاز تا 10كيلومتر در ساعت در شهرهاي بزرگ و جاده‌ها كماكان 200هزار ريال و ساير شهرها كماكان 70هزار ريال است.

سرهنگ جهانگيري با اشاره به اينكه سرعت مجاز در بزرگراه‌هاي كشور 120 كيلومتر در ساعت است گفت: جريمه تجاوز از سرعت مجاز بيش از 10كيلومتر در شهرهاي بزرگ و جاده‌هاي كشور 300 هزار ريال و ساير شهرها 150هزار ريال است.

رئيس اداره اجرائيات راهور افزود: ‌هر گونه حركات نمايشي با خودرو مانند دورزدن درجا، لايي كشي، حركات آكروباتيك در سطح راه‌ها و خيابانها در شهرهاي بزرگ و جاده‌هاي كشور350 هزار ريال و يك هفته توقيف خودرو در ساير شهرها 200 هزار ريال و 3 روز توقيف خودرو است.

سرهنگ جهانگيري گفت: مأموران پليس در اعمال مقررات و كنترل تخلفات قاطعيت توأم با ادب و مهرباني را سرلوحه قرار مي‌دهد.

سرهنگ جهانگيري از هموطناني كه قصد سفر نوروزي دارند خواست تا نسبت به دريافت خلافي اقدام كنند و اظهار داشت: رانندگان در سفرهاي نوروزي علاوه بر مدارك قانوني مي‌بايست تخلفات خود را نيز پرداخت كرده باشند. در صورتي كه ميزان جريمه‌ها از 100هزار تومان بيشتر باشد خودرو توقيف شده و تا زمان پرداخت جريمه‌ها اجازه حركت داده نخواهد شد.

وي افزود: هدف پليس از اين اقدامات ايجاد آرامش در سفر، تأمين امنيت و آسايش براي آحاد جامعه است.

سرهنگ جهانگيري در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس گفت: در قانون اصل جرائم راهنمايي و رانندگي براي تخلفات عابران پياده جريمه در نظر گرفته شده است و در صورت تصويب مجلس اگر عابران پياده به قوانين احترام نگذارند جريمه خواهند شد.

وي گفت: در سفرهاي نوروزي تمام تخلفات حادثه ساز در جاده‌هاي كشور در سامانه اجرائيات ثبت و جزء سوابق تخلفات رانندگان در سيستم اجرائيات براي بهره‌برداري‌هاي بعدي قرار مي‌گيرد.

يکشنبه، 4 اسفند 1387

9. 2 کاربر از franch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    آقا من تو یکی از این آموزشگاهها ثبت نام کردم
    الان طرف می گه برای صدور کارتکس اینترنتمون قطعه گفتن تا بعد از عید وصل می شه!!!!!!!!!!!!!111
    این یعنی چی؟؟ یعنی تا بعد از عید علاف شدم؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام
    آقا من تو یکی از این آموزشگاهها ثبت نام کردم
    الان طرف می گه برای صدور کارتکس اینترنتمون قطعه گفتن تا بعد از عید وصل می شه!!!!!!!!!!!!!111
    این یعنی چی؟؟ یعنی تا بعد از عید علاف شدم؟؟؟؟
    دقیقا یادم نیست کارتکس چیه.

ولی من باشم بی شک ساکت نمیشینم. حداقل بهشون بگو ببرید خونه ای کافی نتی جایی.

آخه مگه مردم مسخره اینا هستن که چون اینترنتشون قطعه پس... خوب ببرن یه کوفتی نتی چیزی انجامشون بدن.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دقیقا یادم نیست کارتکس چیه.

ولی من باشم بی شک ساکت نمیشینم. حداقل بهشون بگو ببرید خونه ای کافی نتی جایی.

آخه مگه مردم مسخره اینا هستن که چون اینترنتشون قطعه پس... خوب ببرن یه کوفتی نتی چیزی انجامشون بدن.
    کارتکس همون برگه ای است که اطلاعات آزمونی شما روش ثبت میشه و به شما میدند که بری پزشک معاینه بشی و برای امتحانات تئوری و عملی استفاده کنی.

من هم موافقم! مگر مسخره بازیه. چه قشنگ خودشون را از الآن خلاص کردند

من بودم ....... ...... ..... (سانسور شده )

آخر فروم باز 2299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

سلام من 4 شنبه قبل امتحان دادم قبول شدم ولي چون يك مشكلي داشت پروندم گفتا تا درستش نكني برگه مال پستو بهت نميديم منم رفتم مشكلو حل كردم حالا گفته چهار شنبه ديگه ميفرستيم براي راهنماييو رانندگي گواهي نامه تا قبل عيد مياد دستم يا نه ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •