تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 283 اولاول ... 293536373839404142434989139 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

كاربر حرفه اي Saeed_TnT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    South Park - Colorado

پيش فرض

یه گواهی میدن که صلاحیت عقلی داری(یعنی توانایی تصمیم گیری داری) باید دادگاه صادر کنه ، نمیدونم چطوریه ، میتونی یه سوال کنی ببینی چجوری صادر میکنن!!

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا من نیمه ی اول 69 هستم...
    به نظرتون برای گواهینامه دفترچه پست کنم؟

الان بفرستم یا صبر کنم اوایل 88 بفرستم؟
    و اینکه تاریخ اعزامم کی میفته؟

ممنون.....

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

آقا من نیمه ی اول 69 هستم...
    به نظرتون برای گواهینامه دفترچه پست کنم؟

الان بفرستم یا صبر کنم اوایل 88 بفرستم؟
    و اینکه تاریخ اعزامم کی میفته؟

ممنون.....

سلام مازیار جان.

فکر کنم جواب شما رو در چندین صفحه قبل در همین مورد دادیم و حتی یادمه براتون پرسش کردم.

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میدونم فرشاد جان ولی یه سری از دوستام یه چیزایی میگن که خب منو به شک انداختن.
    یعنی میتونم اینو بفرستم بعدش که دانشگاه قبول شدم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    و اینکه اگه الان بفرستم چقدر طول میکشه جوابش بیاد؟

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

یه سوال مهم.
    گواهینامه های 10 ساله رو اگر توقیف کنند. یعنی به خاطر یه خلاف سنگین بگیرنت و گواهینامه پیوست بشه و بگن 6 ماه دیگه برات دوباره صادر میکنیم.
    آیا 6 ماه بعد از همون 10 ساله های معمولی صدار میکنند یا b1 میدن؟؟؟؟
    دامادمون رو با 160 تا گرفتن. ماشینش و گواهینامه رو توقیف کردن.
    امروز دادگاه داشته گفتن 6 ماه دیگه گواهینامه میاد برات.
    لطفا کمک.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ddavod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

اقا گذشته از گرفتن گواهینامه چند وقت طول میکشه یه نفر واقعا راننده بشه من خودم الان 28 سالمه بنا به شرایطی که داشتم تازه 4 ماهه ماشین سوار میشم البته تک و توک و البته شبها و تو خلوتی هم خیلی کم میرم تا احیانا مشکلی پیش نیاد البه من برای گواهینامه اقدام کردم مونده فقط امتحان رانندگی

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

اقا گذشته از گرفتن گواهینامه چند وقت طول میکشه یه نفر واقعا راننده بشه من خودم الان 28 سالمه بنا به شرایطی که داشتم تازه 4 ماهه ماشین سوار میشم البته تک و توک و البته شبها و تو خلوتی هم خیلی کم میرم تا احیانا مشکلی پیش نیاد البه من برای گواهینامه اقدام کردم مونده فقط امتحان رانندگی
    هرچی بیشتر تنها رانندگی کنی بهتره چون تو تنهایی هم تند میری و هم راحت تر عکس العمل نشون میدی. اینطوری دست فرمونت بهتر میشه.
    دو سال تقریبا طول میکشه تا انواع شرایط رو تجربه کنی. جاده ی خیس، ترافیک، عابر پرس شده رو کاپوت ولی نه جدی بستگی به خودت داره و هرچی دیرتر فکر کنی راننده ی خوبی شدی بهتره.
    اگر زود آدم به خودش مغرور بشه بعد یهو عابر رو روی پل هوایی میزنه!!!!
    دوست من چند وقتی بود رانندگی میکرد ولی کنارش میشستی فکر میکرد مایکل شوماخره. آخرش سر همین حواس پرتی ها ماشین تو پارک رو کنار بولوار زد.
    فقط همین دیگه. زمان میبره. اول باید ترست بریزه و دستت رو فرمون و پات رو کلاج نلرزه. بعدش تازه شروع کاره.
    به نظر من همون دو سال زمان میبره.

8. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

هرچی بیشتر تنها رانندگی کنی بهتره چون تو تنهایی هم تند میری و هم راحت تر عکس العمل نشون میدی. اینطوری دست فرمونت بهتر میشه.
    دو سال تقریبا طول میکشه تا انواع شرایط رو تجربه کنی. جاده ی خیس، ترافیک، عابر پرس شده رو کاپوت ولی نه جدی بستگی به خودت داره و هرچی دیرتر فکر کنی راننده ی خوبی شدی بهتره.
    اگر زود آدم به خودش مغرور بشه بعد یهو عابر رو روی پل هوایی میزنه!!!!
    دوست من چند وقتی بود رانندگی میکرد ولی کنارش میشستی فکر میکرد مایکل شوماخره. آخرش سر همین حواس پرتی ها ماشین تو پارک رو کنار بولوار زد.
    فقط همین دیگه. زمان میبره. اول باید ترست بریزه و دستت رو فرمون و پات رو کلاج نلرزه. بعدش تازه شروع کاره.
    به نظر من همون دو سال زمان میبره.
    در مورد یادگیری رانندگی هیچ زمان مشخصی وجود ندارد

دوستان، مگه رانندگی یاد گرفتن تخم مرغه که بگیم بعد از 21 روز میشه جوجه.

رانندگی یاد گرفتن در درجه اول علاقه و سن مهمه... خونسردی مهمه... ترس نداشتن مهمه، احتیاط و قدرت عکس العمل و تمرین...

دوست عزیز، درسته 28 ساله هستید، ولی دلیل نمیشه به خودتون تلقین کنید که دیر یاد میگیرم... شما میتونید همونطور که خودتون هم گفتید از جاهای خلوت شروع کنید، البته پیشنهاد من وقت روز هست... و بعد کم کم به جای های شلوغ تر برید... بد ترین چیز برای یه رانندگی شک و ترس هست... وقتی میخوایید برید توی ترافیک حتی اگه 10 سال هم توی خلوتی راننده باشید ولی ممکنه یکم ترس کنید، ولی بعد از اون برای دفعات بعدی ترستون میریزه.

گواهینامه هم که گرفتید ، قطعا ترستون کمتر میشه (البته اگه زیاد به ابطالش فکر نکنید)

اگه امر یا سوالی بود من در خدمتم.

10. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ddavod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

خیلی ممنون از نظرتون من تقریبا کاری که شما میگید رو انجام میدم یعنی تو خلوتی بیشتر خودم رو تست میکنم و خوب الان دیگه تو حدی نیستم که پام رو کلاج بلرزه الان فقط مشکل من شلوغیه که اون هم تا حالا 6 باری تقریبا تو شلوغی های زیاد رفتم و خوب خدا رو شکر مشکل خاصی پیش نیومده البته بگم سوتی کم ندادم یکش همین جمعه بود که دنبال ادرس بودم تا کوچه رو دیدم زدم رو ترمز وخوب شانس اوردم ماشینی که عقبم بود نکوبید بهو البته سرعتم کم بود ولی خوب من خودم هر چیزی رو یه بار تجربه میکنم دفعات بدب 100 در صد تجربه میشه و اصلاحش میکنم

البته زیاد نوشتم ولی یه نمونه دیگه روزهای اول یادمه یهو با دنده 2و سذعت زیاد میومدم تو کوچه ولی الان خیلی تو این زمینه بهتر شدم

البته ببخشید بیشتر مطلبم خاطره شد فقط خواستم اگه راهنمایی بهم کنید و حتی شاید این خاطره های من تجربه بشه برای کسایی که تازه میخون بشینن پشت فرمون

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من به شما توصیعه میکنم بدون گواهی نامه پشت ماشین نشینید.. که خدای نکرده اتفاق بدی براتون پیش نیاد..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •