تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 273 از 283 اولاول ... 173223263269270271272273274275276277 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,721 به 2,730 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

7

درود

من در تاریخ 20 آبان برای تمدید گواهینامه مدارک رو تحویل پلیس + 10 دادم و تا الان هیچ خبری از مامور پستی و ارسال گواهینامه جدید (تمدید شده) نیست که نیست. تو رسید هم گفته که رسید تا یه ماه اعتبار داره . یه روز هم زنگ زدم به همون شعبه پلیس + 10 که رفتم مدارک رو تحویل دادم گفت به تاریخ رسید کاری نداشته باش اون حالا حالا اعتبار داره و تا یه هفته بعد از تاریخ رسید معمول هست که گواهینامه تاخیر داشته باشه. الان از اون یه هفته هم گذشته و باز خبری از گواهینامه که بیاد در خونه نیست. چکار باید کنم و کجا باید برم؟

سپاس

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

درود

من در تاریخ 20 آبان برای تمدید گواهینامه مدارک رو تحویل پلیس + 10 دادم و تا الان هیچ خبری از مامور پستی و ارسال گواهینامه جدید (تمدید شده) نیست که نیست. تو رسید هم گفته که رسید تا یه ماه اعتبار داره . یه روز هم زنگ زدم به همون شعبه پلیس + 10 که رفتم مدارک رو تحویل دادم گفت به تاریخ رسید کاری نداشته باش اون حالا حالا اعتبار داره و تا یه هفته بعد از تاریخ رسید معمول هست که گواهینامه تاخیر داشته باشه. الان از اون یه هفته هم گذشته و باز خبری از گواهینامه که بیاد در خونه نیست. چکار باید کنم و کجا باید برم؟

سپاس
    شما تشریف ببرید اداره پست منطقه و یه پیگیری هم اونجا انجام بدین اگر نتیجه نداد
    رسید رو ببرید همون دفتر پلیس +10 بگید مهرش کنن و تاریخ بزنن که شما پیگیری کردین
    تا بعد دردسر نشه
    برای منم دقیقا چند سال پیش همین اتفاق افتاد و همین کار رو انجام دادم
    بعد از چند هفته گواهینامه اومد درب منزل
    این اتفاقات دیگه عادی شده

3. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

درود

سپاس

درود

برای تمدید، معاینه چشم هم رفتید؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

شما تشریف ببرید اداره پست منطقه و یه پیگیری هم اونجا انجام بدین اگر نتیجه نداد
    رسید رو ببرید همون دفتر پلیس +10 بگید مهرش کنن و تاریخ بزنن که شما پیگیری کردین
    تا بعد دردسر نشه
    برای منم دقیقا چند سال پیش همین اتفاق افتاد و همین کار رو انجام دادم
    بعد از چند هفته گواهینامه اومد درب منزل
    این اتفاقات دیگه عادی شده
    فردا همین کار رو می کنم؛ جالبه یکسال و خورده ای قبل رفتم اداره پست واسه اینکه چرا قبض تلفن نمیاد و من مجبورم با 1818 پرداخت کنم. مامور پستی که مسئول قبض منزل ما هست گفت برو مخابرات محلتون و اونجا هم منو پاس داد به پست دوباره و تا الان من با 1818 پرداخت می کنم و قبضی تو این یکسال و خورده ای دم خونه نیومده. اینو گفتم که احتمالا اداره پست انکار می کنه و منو حتما پاس می دن پلیس + 10. در هر صورت فردا هر دو جا رو میرم.

درود

برای تمدید، معاینه چشم هم رفتید؟
    بله معاینه چشم که اجباری هست و من عینک می زنم و رفتم. جالب اینکه دکتر گفت چشمت خیلی ضعیف نیست و اصلا احتیاجی به اینکه قید بشه گواهینامه با عینک نداری. بدون عینک فقط دو سه ردیف علائم رو نتونستم تشخیص بدم که هر آدم بدون عینکی هم نمی تونه اونها رو ببینه. حتی اس ام اس صدور گواهینامه در تاریخ 19 آبان و تاریخ صدور گواهینامه در تاریخ 26 آذر توسط پلیس راهور به گوشیم ارسال شده ولی نمی دونم این بازیها که به قول دستمون دیگه عادی شده از کجا آب می خوره. وقتی تو مملکت یه عده آدم از بدبختی و فلاکت تو گور می خوابن مشکل من توش تفریح و خوشی به حساب میاد و آدم باید شاکر باشه!

6. 5 کاربر از jedivssith بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sadegh571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب من هم بالاخره امروز رفتم امتحان آیین نامه و شهر رو دادم و دوتاشم یه ضرب بار اول قبول شدم. خیلی حال داد. البته چند ساعتی زیر بارون الاف شدم ولی ارزششو داشت.
    به نظر شما الان دیگه با خیال راحت میتونم تو شهر رانندگی کنم یا نه؟
    گواهی نامه معمولا چقدر طول میکشه تا بیاد در خونه؟
    Last edited by sadegh571; 28-12-2016 at 15:02.

8. این کاربر از sadegh571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

خوب من هم بالاخره امروز رفتم امتحان آیین نامه و شهر رو دادم و دوتاشم یه ضرب بار اول قبول شدم.
    خیلی حال داد. البته چند ساعتی زیر بارون الاف شدم ولی ارزششو داشت.
    به نظر شما الان دیگه با خیال راحت میتونم تو شهر رانندگی کنم یا نه؟
    گواهی نامه معمولا چقدر طول میکشه تا بیاد در خونه؟
    سلام

مبارکه
    جواب مختصر به سوالتون:
    بله
    چون میتونین پول بدین , ماشین بخرین و برونید . . و حتی بیرون از شهر . یا ماشین خانواده رو بردارین و برید رانندگی
    پس از نظر "تونستن" , بله , قانوناً میتونین
    ======================================
    اما متاسفانه گواهینامه گرفتن معنیش این نیست که شما به دلیل داشتن کارتی به اسم گواهینامه دیگه کاملاً از خطرهای خیابونها و جادها و دیگر ماشینها و موتورها و دوچرخه ها و پباده ها در امان هستین و مردم هم از شما در امانند
    اگر قصد رانندگی دارین باید همیشه به یاد داشته باشین که یک مشکلتون حل میشه (وسیله نقلیه نداشتن ) اما یک سری مشکلات به زندگیتون اضافه میشه و کلی احتمال خطر و ضرر هم به زندگیتون اضافه میشه .
    پول ماشین , بیمه اش , بنزین و روغن , قطعات یدکی , کلاهبرداری در قطعاتش و سرویس و تعمیرش , مشکل امنیتش , جای پارکش , خطر تصادف کردن شما با دیگران , خطر تصادف کردن دیگران با شما , خطر سرقت قطعات ماشینتون , خطر سرقت ماشینتون
    قصد ترسوندن شما رو ندارم . قصدم اینه که حسابی هشیار باشین . این دنیا طوری طراحی شده که چیزی رو مفت و مجانی و بی مشکلات و بی خطر به کسی نده . دستور گرفته که اینطوری باشه .
    =====================================
    برای اینکه تا حد امکان از خطرها و ضررها دور بشین بهتون توصیه میکنم این 3 تاپیک رو با دقت و حوصله از صفحه ی اول بخونین و به دیگران هم توصیه کنین بخونند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

10. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت ...The viper...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

خب گواهینامه ماهم بعد از ده روز رسید فکر نمیکردم انقدر زود بیاد حالا بعضیا میگن محدودیت یک سال رانندگی خارج از شهر رو برداشتن درسته یا نه؟

12. 3 کاربر از ...The viper... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خب گواهینامه ماهم بعد از ده روز رسید فکر نمیکردم انقدر زود بیاد حالا بعضیا میگن محدودیت یک سال رانندگی خارج از شهر رو برداشتن درسته یا نه؟
    سلام داداش مبارک باشه چند ساله صادر کردن برات؟اعتبار نوشته چند سال؟
    پشت گواهینامتو بخون اونجایی که نوشته محدودیت رانندگی ببین چی نوشته داداش

14. این کاربر از fokahi110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ...The viper...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام داداش مبارک باشه چند ساله صادر کردن برات؟اعتبار نوشته چند سال؟
    پشت گواهینامتو بخون اونجایی که نوشته محدودیت رانندگی ببین چی نوشته داداش
    سلام ممنون داداش 10 ساله صادر کردن پشتش هم قسمت محدودیت چیزی ننوشته خالیه

16. این کاربر از ...The viper... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

الان گواهينامه بگيرم کلا چقدر هزينه داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •