تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 43 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 428

نام تاپيک: سيستم عامل كاملا ايراني . نه اينكه لينوكسو يا ويندوز رو فارسي كنيد

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض سيستم عامل كاملا ايراني . نه اينكه لينوكسو يا ويندوز رو فارسي كنيد

سلام . من هميشه مي خواستم اين نظر مو يا بهتر بگم ارزومو يه جايي بيان كنم . انجا بهترين جاهه .همه ي ما مي دو نيم كه تو پي سي ورلد همه جور فرد با توانايي هاي مختلف هستند پس بياين با هم هر نفر تو قسمتي كه تخصص داره كار كنه . قدم اول براي تازه كارا اينه كه ابتداعا يه سري اطلاعات پايه در مورد سيستم عامل داشته باشن . پس اول يه سري بحث اينجا مطرح ميشه تا همه تا حدودي حساب كار بياد دستشون . بعد تقسيم .وظايف مي كنيم . شايد چندين سال طول بكشه . اشكال نداره در ضمن ما از تجربه هاي افرادي كه در اين زمينه بودن هم كمك مي گيريم . دوباره تكرار ميكنم .منظور من از سيستم عامل كاملا ايراني . يه سيتم عامل جديده . نه اين كه بيايم لينوكسو يا ويندوز رو فارسي كنيم

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام عزیز جان این آروزه نه تنها آرزو شما است بلکه آرزه تمام جهان است که ویندوزی از کشور خودشان داشته باشند.
    ایرانی ها مخ هستند ولی تنبل و ...هستند.دل بکار نمیدند.اگر بدهند سیستم آملی درست می کنند که ویندوز کم میاره.
    ایرانی ها همه دوست دارند خودشان کاری را انجام دهند تنهایی و اینکه تنهایی......
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

11

سلام دوستان
    تقريبا از يك سال پيش بر روي طراحي سيستم عامل تحقيق كردم ديدم شدني هستش
    از 5-6 ماهي پيش كار كد نويسي رو شروع كردم و يك از قابليت هاي اساسي سيستم عامل يعني چند ريسماني رو پياده سازي كردم يعني از نو نوشتم ولي بزرگ ترين مشكل من و كساني ديگه كه بخوان كار رو ادامه بدهند نبود منابع فارسي هستش چون مقالات تخصصي هستش نمي شه از روي منابع انگليسي زياد چيزي فهميد وبايد بطور كامل ترجمه بشن
    اكثر دوستان هم مي خواهند برنامه نويسي سيستم عامل رو انجام بدن فقط حرف مي زنند البته منظورم شما نيستيد كساني ديگه رو كه باهاشون در اين زمينه صحبت كردم رو مي گم

من تخصصم تو زبان سي و اسمبلي هستش اگر كسي فكر مي كنه مي تونه كمك كنه يا علي
    اين هم برنامه اي كه چند ريسماني رو شبيه سازي ميكنه به همراه سورس برنامه و به همراه دو تا كتاب يكي در مورد پياده سازي Fat و ديگري در مورد مديريت حافظه صحفه بندي كه براي چند تا از دوستان كه گفتن حاضرند كمك كنند فرستادم تا ترجمه كنند ديگه بعدش جواب هم ندادند !!
    منتظر اعلام نظر ديگر دوستان هم هستم

لينك برنامه چند ريسماني
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوست عزیز الان -4-5 ساله که یک عالمه برنامه نویس ایرانی دارن از دولت خداتومن بودجه می گیرن که لینوکس را فارسی کنن همین اخر تابستون که دیسک زنده تست را دادن بیرون اشغال بود اونوقت شما می خواهی بودن بودخه سیستم عامل بنویسی
    اگر نوشتم سیستم عامل اینقدر اسون بود که هر کی برای خودش یکی می ساخت و استفاده می کرد و نمی رفت 100 دلار بده ویندوز بخره

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط _LOVE_CODER_
    سلام دوستان
    تقريبا از يك سال پيش بر روي طراحي سيستم عامل تحقيق كردم ديدم شدني هستش
    از 5-6 ماهي پيش كار كد نويسي رو شروع كردم و يك از قابليت هاي اساسي سيستم عامل يعني چند ريسماني رو پياده سازي كردم يعني از نو نوشتم ولي بزرگ ترين مشكل من و كساني ديگه كه بخوان كار رو ادامه بدهند نبود منابع فارسي هستش چون مقالات تخصصي هستش نمي شه از روي منابع انگليسي زياد چيزي فهميد وبايد بطور كامل ترجمه بشن
    اكثر دوستان هم مي خواهند برنامه نويسي سيستم عامل رو انجام بدن فقط حرف مي زنند البته منظورم شما نيستيد كساني ديگه رو كه باهاشون در اين زمينه صحبت كردم رو مي گم

من تخصصم تو زبان سي و اسمبلي هستش اگر كسي فكر مي كنه مي تونه كمك كنه يا علي
    اين هم برنامه اي كه چند ريسماني رو شبيه سازي ميكنه به همراه سورس برنامه و به همراه دو تا كتاب يكي در مورد پياده سازي Fat و ديگري در مورد مديريت حافظه صحفه بندي كه براي چند تا از دوستان كه گفتن حاضرند كمك كنند فرستادم تا ترجمه كنند ديگه بعدش جواب هم ندادند !!
    منتظر اعلام نظر ديگر دوستان هم هستم

لينك برنامه چند ريسماني
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من يكي رو ميشناسم كه خيلي علاقه مند به اين كار بود و حتي يه چيزايي از اسمبلي ميدونه
    اگه بخواي با هم آشناتون كنم و كار رو با هم ادامه بدين ؟
    نظرتون چيه ؟

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کلا با این مسئله مخالفم ... چون چرخ رو که دوباره اختراع نمی کنن!
    مطمئنا سیستم عامل ملی هم چیزی می شود مثل خودروی ملی ... غیر از اینه ؟

آخر فروم باز Lovelyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    همین دورو برا!

پيش فرض

هري جان خوب مí بده بجاي اينكه 24 ساعته دنبال دسكاري سيستم باشيم تا آپديت بگيريم تا كامپيوتر سيريوس ارور ميده مبادا سند رو بزنيم تازه چيزي ازش سرمون نشه من موافقم چرخ دوبار اختراع نشد ولي تكميل شد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

دوست عزیز الان -4-5 ساله که یک عالمه برنامه نویس ایرانی دارن از دولت خداتومن بودجه می گیرن که لینوکس را فارسی کنن همین اخر تابستون که دیسک زنده تست را دادن بیرون اشغال بود اونوقت شما می خواهی بودن بودخه سیستم عامل بنویسی
    اگر نوشتم سیستم عامل اینقدر اسون بود که هر کی برای خودش یکی می ساخت و استفاده می کرد و نمی رفت 100 دلار بده ویندوز بخره
    اونها فقط مي خوان پول بگيرند و اصلا هدفشون فارسي كردن نيست بيشتر هدفشون كسب درآمد از اين راه وگرنه فارسي كردن لينوكس 1-2 ماه بيشتر طول نمي كشيد خود لينوس تورالزده (نمي درست نوشتم) كرنل لينوكس رو به گفته خودش در 3-4 ماه نوشت البته اولين ورژنش رو حالا اينها چند سال دارن زور مي زنند هنوز نتونستند چهار كلمه رو فارسي كنند

من يادم نمي ياد گفته باشم اسونه !!من هم مي گم يك نفري نمي شه حداقل به چهار پنج نفر نيازه
    ما هم كه قرار نيست ويندوز بنويسم

من يكي رو ميشناسم كه خيلي علاقه مند به اين كار بود و حتي يه چيزايي از اسمبلي ميدونه
    اگه بخواي با هم آشناتون كنم و كار رو با هم ادامه بدين ؟
    نظرتون چيه ؟
    خوشحال ميشم با ايشون اشنا بشم
    البته اگر قدرت ترجمه متون تخصصي رو داشته باشن كه عاليه ميشه چون الان من به كبود منابع رسيدم و منابع فارسي يا ترجمه شده بسيار مورد نيازه

کلا با این مسئله مخالفم ... چون چرخ رو که دوباره اختراع نمی کنن!
    مطمئنا سیستم عامل ملی هم چیزی می شود مثل خودروی ملی ... غیر از اینه ؟
    هري پاتر عزيز حالا كي خواست ويندوز يا لينوكس بنويسه
    اين يك كار تفريحيه تا سطح علمي هم خودم هم بقيه دوستاني كه مي خواند اينكار رو انجام بدند بالا بره كه همه با كارد كرد سيستم عامل اشنا بشن

همونطور كه گفتم قرار نيست كه ويندوز يا لينوكس نوشته بشه چون نه اونقدر حرفه اي هستم نه علمش رو دارم فقط يك كار تفريهي هستش حالا اگر تونستيم و عمري بو تا هر جا كه شد توسعه اش بديم

راستي از دوستان مي خوام نظرشون رو در مورد برنامه چند ريسماني كه نوشتم و لينكش تو پست قبليم هست بگن تحت داس هستش
    از نظرات و پيشنهادات شما خوشحال ميشم

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

باشه _love_coder_

من سعی میکنم یا شماره تلفن شما رو به ایشون بدم یا تلفن ایشون و به شما
    خلاصه یه پیغام خصوصی بزن نظرت رو بگو

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

بايد اين مطلب رو خد مت تمامي بچه هاي برسونم كه اين به اين معني نيست كه شما بخواين ظرف مدت 3- 4 ماه يه سيستم عامل بزنيد . كاري رو كه ما شرمع كرديم شايد 5-6 سال حد اقل طول بكشه. در ضمن اگه شما يك سيستم عاملي داشته باشي كه خودت اونو ساخته باشي حتما با قابليتهاش بيشتر اشنايي و راه براي توسعه ي زمينه هاي ديگه فراهم مي شه.Love -coder جان شما لطف كن منابع خودت رو ذكر كن كار تر جمش با ما

صفحه 1 از 43 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •