تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 43 اولاول ... 29353637383940414243 آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 428

نام تاپيک: سيستم عامل كاملا ايراني . نه اينكه لينوكسو يا ويندوز رو فارسي كنيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من چند تا سرس آماده كرده ام كه بعد از امتحانات دوستان قرار مي دم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط _LOVE_CODER_

هري پاتر عزيز حالا كي خواست ويندوز يا لينوكس بنويسه
    اين يك كار تفريحيه تا سطح علمي هم خودم هم بقيه دوستاني كه مي خواند اينكار رو انجام بدند بالا بره كه همه با كارد كرد سيستم عامل اشنا بشن

همونطور كه گفتم قرار نيست كه ويندوز يا لينوكس نوشته بشه چون نه اونقدر حرفه اي هستم نه علمش رو دارم فقط يك كار تفريهي هستش حالا اگر تونستيم و عمري بو تا هر جا كه شد توسعه اش بديم

راستي از دوستان مي خوام نظرشون رو در مورد برنامه چند ريسماني كه نوشتم و لينكش تو پست قبليم هست بگن تحت داس هستش
    از نظرات و پيشنهادات شما خوشحال ميشم
    عمر انسان خيلي عزيزه. اگر كاري مي كني اساسي انجام بده. من لاك پشتي و مردد حركت مي كنم و فعلا متحيرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

3

نقل قول نوشته شده توسط _LOVE_CODER_

هري پاتر عزيز حالا كي خواست ويندوز يا لينوكس بنويسه
    اين يك كار تفريحيه تا سطح علمي هم خودم هم بقيه دوستاني كه مي خواند اينكار رو انجام بدند بالا بره كه همه با كارد كرد سيستم عامل اشنا بشن

همونطور كه گفتم قرار نيست كه ويندوز يا لينوكس نوشته بشه چون نه اونقدر حرفه اي هستم نه علمش رو دارم فقط يك كار تفريهي هستش حالا اگر تونستيم و عمري بو تا هر جا كه شد توسعه اش بديم

راستي از دوستان مي خوام نظرشون رو در مورد برنامه چند ريسماني كه نوشتم و لينكش تو پست قبليم هست بگن تحت داس هستش
    از نظرات و پيشنهادات شما خوشحال ميشم
    آن چه ندارد عوض اي هوشيار عمر عزيز است غنيمت شمار . اگر كاري انجام مي دي اساسي انجام بده. من هم دارم اساسي فكر مي كنم شايد اگه روزي شجاع شدم بيشتر از يه بازديد كننده بشم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

آن چه ندارد عوض اي هوشيار عمر عزيز است غنيمت شمار . اگر كاري انجام مي دي اساسي انجام بده. من هم دارم اساسي فكر مي كنم شايد اگه روزي شجاع شدم بيشتر از يه بازديد كننده بشم.
    بله دوست عزيز من عمر عزيزم رو غنيمت شمردم و دوست داشتم و دارم با همكاري دوستان يك كمكي به ديگر انسانها بكنيم و اين عمر بيهوده هدر ندره
    اگر كار سيستم عامل تعطيل شده. پس به سرنوشت همه ي كار گروهي هاي ديگه توي ايران دچار شده.
    سلام عزيزم
    تعطيل كه نه ...
    به تعويق افتاده
    نت كه در گير درس خوندن تو هند هست و به اندازه كافي مشكلات داره كه اگر بتونه اونها رو انجام بده خيلي هنر كرده منهم زياد ازش توقع ندارم خوب هر كس تا حدي كه بتونه خودش كمك مي كنه مطمعنا اگر نت هم مي تونست بيشتر كمك كنه دريغ نمي كرد

مستر هم خوب مشكلات خودش رو داره بالاخره ما هم مثل بقيه هستيم ما هم مشكلات زيادي داريم

من به حدي در گير مشكلات كار و زندگي شدم كه احساس مي كنم خودم رو گم كردم ...

من هميشه تو فكر طراحي سيستم عامل هستم و هر وقت كه بي كار مي شم سعي مي كنم قسمتهاي از سيستم عامل رو در ذهن خود طراحي و تجزيه تحليل كنم

انجام دادن اين كار خواسته هر سه ماست اگر از صحفه اول كار رو دنبال كنيد متوجه مي شويد

خيلي از مشكلات خارج از برنامه ريزي هاي كه كرده بودم پيش امد و باعث شد كار مدتي عقب بيفته

قبول دارم خيلي كار اهسته پيش رفته و در بعضي جا ها متوقف شده اما هنوز ادامه داره

با آرزوي موفقيت براي همه عزيزان
    موفق باشيد
    _Love_Coder_

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

در ضمن اين لينك اجراي (به همراه سورس) اون برنامه چند ريسماني هست كه چند ماه پيش سورسش رو گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر كسي از دوستان اون را جاي مناسبتري اپلود كنه كه پاك نشه ممنون ميشم

مستر و نت عزيز كجاييد ؟

دلم براتون تنگ شده
    Last edited by _LOVE_CODER_; 22-10-2006 at 01:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه netspc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض سلام

سلام
    بابا لاو كجايي من چند بار ايميل زدم جوابي ندادي؟؟؟

سلام به دوستاني كه اين تاپيك را دنبال ميكنند:
    عرض شود خدمت دوستان عزيز كه كار تعطيل نشده شايد به تعويق افتاده باشه ولي تعطيل نشده و اميدوارم كه نشه .
    مطمئن باشيد اگر روزي قرار باشه كه تعطيل بشه بنده خودم به شخصه همينجا يك پست ناقابل بابت تعطيلي ميدم.
    مطلب ديگري كه هست ، اينه كه بنده دانشجو ترم اول كامپيوتر هستم و اكثر دوروس عمومي به همين دليل بنده تو اين ترم وقتي نداشتم كه بر روي مساله سيستم عامل بگذارم و درضمن امتحانات آخر ترم در شرف وقوع هست و اينكه اين واقعه اسفناك تا اواسط دسامبر و شايد اوايل ژانويه طول بكشه.
    اين از اين.
    يه مطلب ديگه:
    بنده هنوز موفق به نصب خط اينترنت برا خونه نشدم به من گفتند تا 2 ماه ديگه (جالبه من تو ايران 3 تا خط پر سرعت داشتم حالا اينجا دايل آپم هم ندارم ) و اينكه از كافي نت جز يكسري كارهاي جزيي كار خاصي نميتوان انجام داد.

يك خواهشي هم دوستاني كه هميشه به كلمه ،نه، فكر ميكنند:
    خواهشاً افكار منفي رو برا خودتون نگه داريد.
    از همكاريتون ممنون!!!!

و يك خواهش هم از دوستاني كه به كلمه اي به غير از ،نه، فكر ميكنند:
    اگر فكر ميكنيد كه ميتونيد به ما كمك كنيد خيلي خيلي خيلي خوشحال ميشويم اگر اينكار را انجام بدهيد.

و دوستاني هم كلاً به كار برنامه نويسي سيستم علاقه دارند :
    شما بايد دانسته هاي زير را داشته باشيد:
    1- آشنايي پايه از مدارات منطقي و الكترونيك
    2-آشنايي متوسط از اسمبلي پردازنده مربوطه ( در اينجا بجث ما 8086 هست)
    3-تسلط تقريباَ كامل بر روي يك زبان برنامه نويسي c يا pascal يا ++c
    4-ساختمان داده ها
    5- جرات و فكر
    در ضمن در صورت امكان سعي كنيد تمام اين مطالب را بصورت زبان اصلي بدست بياوريد.

راستي لاو اگر مشكلي نيست اين فايل رو يه جاي ديگه آپلود كن تا من بتونم دانلود كنم با مگا نتونستم متشكرم.

انشاالله بعد از امتحانات تغييراتي انجام ميشود.

فعلاً

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام نت خوشحالم كه دوباره مي بينمت
    در مورد ايميلها هم اينقدر سايتهاي كه اسپم مي فرستند در مورد من لطف دارند كه من ديگه ايميل ديگران رو بينشون گم مي كنم ! الان چك كردن ايميلي رو كه فرستادي من فكر مي كردم سرت شلوغه يا دسترسي نداري

من جاي ديگه براي اپلود به ذهنم نمي رسه اگر سايتي معرفي كني من اونجا اپلودش مي كنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه netspc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام
    لاو
    اگر زحمتي نيست از
    rapidshare.com
    rapidshare.de
    استفاده كن يا اصلاً ايميل شخصي من بفرست.
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك رو اينجا ميزارم كه بقيه هم بتونند استفاده كنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض database

سلام امیدوارم خوب باشید .

تجربه به من ثابت کرده هر پروژه بزرگی در ایران که دولت از آن حمایت نکنه با شکست مواجه میشه پس اگر واقعا میخواین
    در مورد یک سیستم عامل فعالیت کنید میتوانید یک سری به open dos یا سایتهایی مربوط به آن بزنید و بیشتر سورس کدهای اسمبلی و سی را در آنجا ببینید و استفاده کنید .

من وقتم رو برای سیستم عامل نمیگذارم اگر سیستم مدیریتی فایل را به شکل جدیدی ساختید نه fat یا .... به من اطلاع دهین میتوانم یک database یا همان پایگاه داده ها را برای سیستم شما طراحی کنم این موضوع بقدری برایتان اهمیت خواهد داشت که حداقل 25 درصد زندگی تجاری سیستم عاملتان را تضمین میکند.

در ضمن اگر چیزی طراحی میکنید مراقب باشید که برنامه هایتان تحت چه لیسانسی فعالیت میکند ؟ مثلا کامپایلر سی شما تحت چه لیسانسی هست این بعد ها مشگل ساز میشود ( چیزی که اعلب ایرانی ها بهش فکر هم نمیکنن ) در ضمن سعی کنید برنامه هایتان بر پایه استاندارد های جهانی باشد که بعدا اگر هیچ ایرانی و وطن دوستی نخواست یک کپی از شما بخرد حداقل یک خارجی دست تو جیب بکند

من کلا با هر حرکتی موافقم به شرطی که با اصول و برنامه ریزی دقیق همراه باشد نه با هوس
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •