تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 43 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 428

نام تاپيک: سيستم عامل كاملا ايراني . نه اينكه لينوكسو يا ويندوز رو فارسي كنيد

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

مساله دیگه اینه که ما باید از پتانسیل هتی مو جود هم استفاده کنیم . یعنی اگه مثلا من هیچ چیزی از سیستم عامل در نمی ارم باید یه قسمتی رو درست کنیم و تو اون یه سیستم عامل رو کالبد شکافی کنیم و قدم به قدم تشریعش کنیم و بعد از افراد بخواهیم که نظرات . مشکلاتشون رو بیان کنند و س÷س خودشون در اون بخش شروع به کار کنن . مثل مدرسه یه مشق داشته باشن .

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

به نظر من استفاده از هسته یونیکس یا لینوکس خیلی بهتر از این هست که آدم شروع کنه کارها رو از اول آغاز کنه . البته این نظر منه

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

سلام
    نوید جان
    مشتاق دیدار
    آقا این نظر شما محترم
    ولی اگه بخوای حقیقتشو بدونی این نظرت اصلا بدرد نمیخوره . من خودم تو این زمینه فعالیت کردم و یه پیشرفتهایی هم داشتم
    نظر شما ناشی از اینه که در این مورد چیزه خاصی نمیدونی ( البته احتمالا ) . باید بگم که تا اونجا که من پیش رفتم اتفاقا قشنگی و لذتش به اینه که خود آدم از اول و بیس کار شروع کنه و همه چی از خودش باشه.
    اگه بخوای از هسته فلان و ... استفاده کنی که دیگه میشی مثل بقیه
    مطمئنم که دوستم Lord هم این نظر رو تائید میکنه
    سیستم عامل نوشتن کار بسیار لذت بخشی هست ولی در عین لذت بخش بودن باید کامل و خوب هم نوشته بشه
    خلاصه اگه همت یه گروه باشه حتما توش موفقیت هست

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

شاید حرف شما درست باشه ولی خب وقتی روی اون هسته هم کار می شه می تونه خیلی لذت بخش باشه . با توجه به اینکه هسته خیلی مهمه به نظر من پایه قوی باشه کار خوب از کار در میاد . الان هر سیستم عاملی که وارد بازار می شه هستش یونیکس هست . هسته ای قوی و امن که کدش در اختیار همه هست . با این حال می شه کد همین یونیکس رو دید و تجربه کسب کرد . خود دانی .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

بايد اين مطلب رو خد مت تمامي بچه هاي برسونم كه اين به اين معني نيست كه شما بخواين ظرف مدت 3- 4 ماه يه سيستم عامل بزنيد . كاري رو كه ما شرمع كرديم شايد 5-6 سال حد اقل طول بكشه. در ضمن اگه شما يك سيستم عاملي داشته باشي كه خودت اونو ساخته باشي حتما با قابليتهاش بيشتر اشنايي و راه براي توسعه ي زمينه هاي ديگه فراهم مي شه.Love -coder جان شما لطف كن منابع خودت رو ذكر كن كار تر جمش با ما
    سلام
    درسته قرار نيست كه 3-4 ماه يك سيستم عامل كامل بنويسيم هر 2-3 ماه يا كمتر يا بيشتر اپديتش مي كنيم حالا تا هرجا كه علم و وقتش رو داشتيم توسعش مي ديم در مورد مابع هم يك كتاب در مورد ساختار FAT نوشته مايكروسافت و يك مقاله در مورد مديريت حافظه ضميمه اون برنامه اي كه تو لينك اول گذاشتم هستش اگر اون ترجمه بشه شايد تا اخر امسال بشه اولين روژنش رو با كمك دوستان خدمت تون عرضه كنيم

مساله دیگه اینه که ما باید از پتانسیل هتی مو جود هم استفاده کنیم . یعنی اگه مثلا من هیچ چیزی از سیستم عامل در نمی ارم باید یه قسمتی رو درست کنیم و تو اون یه سیستم عامل رو کالبد شکافی کنیم و قدم به قدم تشریعش کنیم و بعد از افراد بخواهیم که نظرات . مشکلاتشون رو بیان کنند و س÷س خودشون در اون بخش شروع به کار کنن . مثل مدرسه یه مشق داشته باشن .
    در مورد منايع هم بهتره دوستاني كه مي خواهند كمك كنند حتما كتاب سيستمهاي عامل نوشته ويليام استالينگز و ترجمه شده توسط دكتر حسين پدارم و دكتر محسن صديقي مشكناني رو مطالعه كنند بسيار كتاب جامع و سطح بالاي هستش
    خودم هر وقت بيكار ميشم مطالعه اش مي كنم

به نظر من استفاده از هسته یونیکس یا لینوکس خیلی بهتر از این هست که آدم شروع کنه کارها رو از اول آغاز کنه . البته این نظر منه
    دوست عزيز شما چند نفر رو ميشناسي كه از هسته لينوكس حتي اون ورژن يكش بتونند سر در بياورند ؟
    خودم بشخصه تو اين يك سالي كه تو اينترنت گشتم كسي رو نديم جز دو سه نفر كه تو اين سطح باشه و بتونه از هسته لينوكس سر در بياوره چه برسه كه بتونه تغغير يا توسعه اش بده !!
    اگر دوستان كمك كنند انجام شدنيه
    و فرصتي براي اشناي با هسته سيستم عامل هست
    اين رو هم اگر شما دقت كنيد كساني كه برنامه نويس هستند نسبت به بقيه كه برنامه نويسي بلد نيستند بيشتر از مسايل و مشكلات كامپيوتر سر در مياورند و به همون نسبت كساني كه مي تونند كرنل سيستم عامل رو توسعه يا تغيير يا ايجاد كنند نصبت به برنامه نويسان معمولي بسيار بيشتر و بهتر مي تونه تو تمام زمينه ها برنامه بنويسند از تقريبا تو تمام زمينه ها از گرافيكي بگير تا بانك اطلاعاتي حرفه اي تر هستند

ولي در كل اين يك كار تفريحيه نه يك سيسم عامل بزرگ و اگر تا هر جا كه همه دوستان كمك كردند و علمش رو داشتيم توسعه
    اش بديم و مطمعا باشيد هيچ چيزي مثل برنامه نويسي سيستم عامل سطح علمي رو بالا نمي بره و ادم رو حرفه اي نمي كنه

به نظر من اين تاپيك به جايي نميرسه !!!!

سيستم عامل ؟ اونم با اين وضع

محاله
    محال نيسته
    بلكه سخت و مشكل هستش ولي شدني هستش
    تو بعضي از دوستان اين قابليت رو مي بينم كه مي تونند كمك مفيدي كنند
    Last edited by _LOVE_CODER_; 01-01-2006 at 22:01.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

راستي Soda خان يك پيغام خصوصي براتون فرستادم

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Navid
    شاید حرف شما درست باشه ولی خب وقتی روی اون هسته هم کار می شه می تونه خیلی لذت بخش باشه . با توجه به اینکه هسته خیلی مهمه به نظر من پایه قوی باشه کار خوب از کار در میاد . الان هر سیستم عاملی که وارد بازار می شه هستش یونیکس هست . هسته ای قوی و امن که کدش در اختیار همه هست . با این حال می شه کد همین یونیکس رو دید و تجربه کسب کرد . خود دانی .
    سلام
    آره نوید جان اینم یه حرفیه
    میشه اینکار رو هم کرد
    ولی بازم میگم اگه از ابتدا همه چیش با خودت باشه خیلی عالیتر میشه و بیشتر لذت داره

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

ببینید . ما می خو ا هیم و نو اوری داشته باشیم . نه این که یه مقلد خوب باشیم . اگه ما می خواستیم تقلید گر بباشیم < به ما آیرانی نمیگفتن .اگه موافق باشید . دیگه کار مونو شرو ع کنیم . اول با اموزش قدم به قدم . تشریع قسمتهای یک سیستم عامل و نحوه ی بو جود اوردن انها و کار انها . اگه موافق باشید یه تاپیک بزنیم . و کار مونو از همین امروز شروع کنیم.اول اموزش بعد تمرین و در اخر عمل....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت

پيش فرض

مطمئنم که دوستم Lord هم این نظر رو تائید میکنه
    اگر منظورت منم كه من LOVE هستم
    با نظرتون هم موافقم منطقي هستش

ببینید . ما می خو ا هیم و نو اوری داشته باشیم . نه این که یه مقلد خوب باشیم . اگه ما می خواستیم تقلید گر بباشیم < به ما آیرانی نمیگفتن .اگه موافق باشید . دیگه کار مونو شرو ع کنیم . اول با اموزش قدم به قدم . تشریع قسمتهای یک سیستم عامل و نحوه ی بو جود اوردن انها و کار انها . اگه موافق باشید یه تاپیک بزنیم . و کار مونو از همین امروز شروع کنیم.اول اموزش بعد تمرین و در اخر عمل....
    بنظرم بهتره صبر كنيد ببينيم ديگر دوستان نظرشون چيه ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

من دیگه صبرم تموم شده . هر کسی هست یا علی . تا بعد از ظهر فکر هاتونو بکنید . من میرم یه تا پیک تو قسمت اموزش می زنم و هر کسی هر چی بلده رو کنه . یا دتون نره اول اموزش . یعنی ابتدای کار مسایلی که مورد نیاز هر کسی هست اونجا بده تا بهش برسم .(قسمت کامپیوتر و مو ضو عات مر تبط با ان )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •