تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: شركت هاي ارائه دهنده ي سرويس Wimax

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض شركت هاي ارائه دهنده ي سرويس Wimax

با سلام

من 2 ماه پيش درخواست ADSL به شركت سپنتا دادم كه وقتي براي نصب اومدن متوجه شدن فاصله تا مخابرات زياده و نميشه از ADSL استفاده كرد،من هم تحقيق كردم و فهميدم كه منطقه ي ما هيچ كسي به خاطر فاصله نتونسته ADSL بگيره!

الان تصميم گرفتم كه اگه سرويس Wimax با قيمت مناسب پيدا كنم بگيرم

از دوستان اگه كسي مي دونه تو تهران چه شركت هايي اين سرويس رو ميدن بگن تا بتونم يه تحقيقي در موردشون انجام بدم!

مرسي

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

با سلام

من 2 ماه پيش درخواست ADSL به شركت سپنتا دادم كه وقتي براي نصب اومدن متوجه شدن فاصله تا مخابرات زياده و نميشه از ADSL استفاده كرد،من هم تحقيق كردم و فهميدم كه منطقه ي ما هيچ كسي به خاطر فاصله نتونسته ADSL بگيره!

الان تصميم گرفتم كه اگه سرويس Wimax با قيمت مناسب پيدا كنم بگيرم

از دوستان اگه كسي مي دونه تو تهران چه شركت هايي اين سرويس رو ميدن بگن تا بتونم يه تحقيقي در موردشون انجام بدم!

مرسي
    سلام
    نظر خوبی دادی ها ! تاپیک وایمکس کم داریم ...
    راستش تا اون جایی که من می دونم ( طبق معمول من خبر دقیق ندارم ) لایزر ( فقط این رو من می دونم ) اما هزینه اش با دی اس ال غیر قابل مقایسه است ها
    کف اش 80 تومانه ها ؟ به نظر من استفاده تجاری باید داشته باشه ، این جوری صرف نداره به نظرم ...
    یا حق

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته دوست عزيز
    لايزر خيلي زياد ميگيره برا وايمكس و به نظرم اصلا نمي صرفه ولي تو مرداد فروش فوق العاده زده بود كه قيمتاش مناسب بود!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

به هیچ وجه نگیر......... الان داره مزایده وایمکس انجام میشه و تا چندی دیگه ممکنه این شرکتایی که الان وایمکس میدن مثل لایزر و داتک دیگه نتونن بدن (و همچنین فکر کنم پارس آنلاین)................

تو هند به اون گندگی 3 تا اپراتور وایمکس هستش ولی تو ایران وزارت باسواد ارتباطات و فناوری های از ما بهترون میخواد 90 تا پروانه اپراتوری وایمکس یعنی هر استان 3 تا اپراتور صادر کنه و فرکانساشم به بالاترین قیمتا بفروشه که این کار شدیدا با مخالفت اونایی که یه کمی سرشون میشه و همچنین عصر ارتباط قرار گرفته ولی ویر و مسئولان محترم واردات تکنولوژی های عجیب به کشور در اون وزارتخونه محترمه به حرف هیشکی گوش نمیکنه و میخواد یه بازار بی مصرف وایمکس درست کنه با 90 اپراتور......... اپراتورای کشوری خیلی خیلی بهتر از استانیا هستن ولی اون آقایون چون سطح سوادشون به اینجاها نمیرسه میگن که باید تمام روستاها تحت پوشش برن و باید هر استان چند تا اپراتور داشته باشه.... آخه یکی نیست بگه که چند درصد از روستاییان باسواد ما درخواست استفاده از یه چیزی که به صرفه نیست براشون و یکمی هم گرونه رو میدن...؟؟؟ اپراتور کشوری با جمع کردن مبالغ زیاد و تبلیغ و رقابت میتونه کم کم کل کشور رو به سمت وایمکس ببره ولی اپراتور منطقه ای فقط یک درصد امکان بقا و ورشکست نشدن رو داره......

نگیر... اگه بگیری ضرر میکنی شدید...............

اصلا وایمکس امتحانشو تو دنیا هنوز نداده و هنوز معلوم نیست که بتونه تو تکنولوژی بمونه یا نه مسئولان با کمالات کشورمون میخوان اینجوری و بدون گوش کردن به حرف بقیه گند بزنن به کشور و وایمکس.........
    Last edited by Cleeev; 26-09-2008 at 17:47.

داره خودمونی میشه ahmad154's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اصولا راه اندازی Wi-Fi میتونه توی یه شهر کوچیک جواب بده ؟
    ماهیانه 15000الی 20000.
    با حداقل 64kb

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اصولا راه اندازی Wi-Fi میتونه توی یه شهر کوچیک جواب بده ؟
    ماهیانه 15000الی 20000.
    با حداقل 64kb
    بدون محدودیت حجمی است؟مودم ها امانی است یا فروشی؟و شهری که می خواد ارائه شه چقدر خانوار داره؟

7. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها اين طور كه من فهميدم Wi-Fi با Wimax تفاوت داره

داره خودمونی میشه jalal69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

1

سلام دوستان من از سرعت اینترنتم راض نیستم چون dial up هستش و اینجا adsl هم نمیدن من چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین

پروفشنال r4pbr4p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    † Mars †

پيش فرض

سلام دوستان من از سرعت اینترنتم راض نیستم چون dial up هستش و اینجا adsl هم نمیدن من چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین
    باید منتظر بمونی یه شرکت بیاد که ای دی اس ال بده همین!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پارس آنلاین وایمکس میده منتها هنوز قیمتی براش معین نشده خبر دارم که 3 ماه مجانیه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •