تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 49 از 49

نام تاپيک: شركت هاي ارائه دهنده ي سرويس Wimax

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

تعرفه استفاده از WIMAX در تهران به شرح ذيل
    ميباشد :
    - سرويس 128/64 : ماهانه 34.000 تومان
    - سرويس 256/128 : ماهانه 48.000 تومان
    - سرويس 512/256 : ماهانه 60.000 تومان

**** در سرويس WIMAX نيازي به خط تلفن نيست ****

هزينه اوليه مبلغ هفتصدو بيست هزار تومان است كه شامل هزينه تجهيزات ODU و IDU و كابل CAT 6 و هزينه نصب تخصصي آن به همراه حق امتياز استفاده از شبكه ميباشد .
    آقا من فقط قیمت مودم هاشو میخوام بدونم چند اینارو که خودمم قبلا تو اینترنت دیده بودم

آقا شما این قیمتهارو از کجا آوردی ؟‌!!!!‌

اگه بود من 2 سال پیش پرداخت میکنم !‌
    منم این قیمتارو تو یه سایت دیدم الان یادم نیست کدوم شرکت بود وآدرسش چیه ولی درسته

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

این قیمتی هست که به صورت نصب تجهیزات اختصاصی هست ! شبیه وایرلس که میان برات آنتن و تجهیزات تو خونه نصب میکنن که اصلا به صرفه نیست برای کاربر خونگی !

اگه اینجوری باشه درخواست بده برات وایرلس معمولی نصب کنن با 450 تومن ماهی 40 تومن .....
    ولی من تا جایی که اطلاعات کسب کردم وایمکس مثل وایرلس نیست که نیاز به نصب تجهیزات و آنت داشته باشه
    شبکش تقریبا یه چیزی تو مایه های شبکه موبایل و فقط نیاز به یک مودم داره اینو تو سایت پارس آنلاینم خوندم که گفته بود دو نوع مودم وجود داره یکی به صورت کارت cpe که رو لپتاب نصب میشه و یک نوع هم که به lan وصل میشه (مثل همین adsl ها)

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تمام پستهای من در مورد اینترنت ماهواره ای به علت ممنوع بودن بحث --- پاک شد !!!

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض قيمت

آقا من فقط قیمت مودم هاشو میخوام بدونم چند اینارو که خودمم قبلا تو اینترنت دیده بودم

منم این قیمتارو تو یه سایت دیدم الان یادم نیست کدوم شرکت بود وآدرسش چیه ولی درسته
    بفرما جناب p990 باز بگو ازاده ؟؟ همش پريد!!!

حالا چرا جوابي كه به اين سوال داده بودمم پاك كرديد.

[quote=shamabady;3154843]

در مورد سوال شما بايد بگم تا اونجايي كه من فهميدم دستگاهش با مودم فرق داره و نام ديگه داره قيمتشم از 50 دلار هست تا 100 دلار
    Last edited by gog2000; 09-11-2008 at 17:48. دليل: اشباه تايپي

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

تمام پستهای من در مورد اینترنت ماهواره ای به علت ممنوع بودن بحث --- پاک شد !!!
    هم دردیم رفیق...

اگه نباشه جاش خالی می مونه p990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

[QUOTE=gog2000;3158019]بفرما جناب p990 باز بگو ازاده ؟؟ همش پريد!!!

در مورد سوال شما بايد بگم تا اونجايي كه من فهميدم دستگاهش با مودم فرق داره و نام ديگه داره قيمتشم از 50 دلار هست تا 100 دلار
    واقعا ببخشید >
    حالا همین wimax به درد من میخوره.؟یعنی یک کاربر خانگی؟

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

[quote=p990;3158910]

[color=Red]

واقعا ببخشید >
    خيالي نيست
    تا اونجايي كه من فهميدم چون تازه راه افتاده قيمتش بالاست ولي بعد از يك مدت ممكنه مثل adsl فراگير بشه و همه كاربرا بتونن ازش استفاده كنن

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

خيالي نيست
    تا اونجايي كه من فهميدم چون تازه راه افتاده قيمتش بالاست ولي بعد از يك مدت ممكنه مثل adsl فراگير بشه و همه كاربرا بتونن ازش استفاده كنن
    هنوز که راه نیافتاده یه معدود شرکت هایی چند سال که دارن خودشون ارائه میدن برای همین قیمتها بالاست
    حالا برای اطلاع دوستان این خبر و از سایت ایستنا براتون میزارم که برنده های مزایده وایمکس هست

تاریخ : 15 آبان 87
    ایرانسل در شش استان و اسپادان در یک استان برنده مزایده وایمکس شدند

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با شرکت در مزایده وایمکس، توانست در شش استان و اسپادان در یک استان برنده اپراتوری وایمکس شوند.
    به گزارش آژانس خبری تلفن همراه (همنا)، طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ایرانسل در استان های آدربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس موفق به دریافت پروانه وایمکس شد.
    همچنین اسپادان نیز که ظاهرا در دو استان پیشنهادات خود را ارایه داده بود، موفق شد پروانه اپراتوری وایمکس در استان اصفهان را از آن خود کند.
    براساس این گزارش، کنسرسیوم صنایع ارتباطی پایا و مبین ایران نیز با شرکت در مزایده وایمکس در همه 30 استان کشور موفق شد تا مجوز فعالیت در همه استان ها را دریافت کند.
    گفتنی است مجتمع رایانه دانش گلستان نیز موفق شد تا مجوز اپراتوری وایمکس در گلستان را دریافت کند.
    براساس این گزارش، پیش از این یک مقام مسوول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته بود، متوسط قیمت های پیشنهادی درحدود 20 درصد بیش از قیمت پایه در نظر گرفته شده از سوی رگولاتوری بوده است.
    "مهدی قلی" تصریح کرده بود: با مشخص شدن نتیجه مزایده، برندگان 45 روز فرصت دارند تا با اعلام رسمی و کتبی خود به سازمان تنظیم مقررات حضور خود در مزایده را اعلام کنند.

اصل وایمکس ایناست نه اون شرکتهای لایزر و پار آنلاین که فقط تو یک محدوده از یک شهر با قیمت های نجومی سرویس میدن
    اگه ایرانسل wimax راه بندازه چه شود فکرشو بکن تو جاده بشین با اینترنت wimax کار کن

فکر کنم تا اوایل سال 88 راه بیفته

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

[QUOTE=p990;3158910]

[COLOR=Red]

واقعا ببخشید >
    خیر !

قیمت بالایی داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •