تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 145

نام تاپيک: [اا آموزش اختصاصی P30world اا] Jailbreak, Activate و Unlock کردن نسخه 3.0 آیفون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزیز من آیفن 2جی دارم 2 تا سوال داشتم: 1-شنیدم اکه این ورژن جدید را نصب کنی دیگه گوشیت با همراه اول کار نمی کنه آیا این درسته؟؟؟ 2-من الان ورژن 1.1.4 دارم آیا برای آپگریت به این ورژن نیاز به داگرید به ورژن اولم یعنی 1.1.2 دارم یا نه؟؟؟ضمنا از زحمات شما بسیار تشکر می کنم

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوست عزیز من آیفن 2جی دارم 2 تا سوال داشتم: 1-شنیدم اکه این ورژن جدید را نصب کنی دیگه گوشیت با همراه اول کار نمی کنه آیا این درسته؟؟؟ 2-من الان ورژن 1.1.4 دارم آیا برای آپگریت به این ورژن نیاز به داگرید به ورژن اولم یعنی 1.1.2 دارم یا نه؟؟؟ضمنا از زحمات شما بسیار تشکر می کنم
    با آموزشی که در پست اول هست به نسخه 2.1 آپدیت کنید iPhone تون به راحتی با همراه اول کار می کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خیلی متشکم...2 تا سوال دیگه هم داشتم 1: مستر ریست در آیفون (مثل کلیر استریج در پی پی سی ها نه سافت ریست) به چه صورت هستش؟؟؟ 2:اگه به وسیله ی همون پیغام اول آی تونز وقتی آیفون را به پی سی وصل می کنی روی این ورژن آپگریدش کنم فرقی می کنه با اینکه از روشی که شما فرمودین آپگرید کنم یا نه؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خیلی متشکم...2 تا سوال دیگه هم داشتم 1: مستر ریست در آیفون (مثل کلیر استریج در پی پی سی ها نه سافت ریست) به چه صورت هستش؟؟؟ 2:اگه به وسیله ی همون پیغام اول آی تونز وقتی آیفون را به پی سی وصل می کنی روی این ورژن آپگریدش کنم فرقی می کنه با اینکه از روشی که شما فرمودین آپگرید کنم یا نه؟
    1. می تونید از طریق iTunes گوشی رو برگردونید به Backup ای که قبلا گرفتید یا از اول firmware رو نصب کنید. شاید راهی شبیه به PPC ها هم وجود داشته باشه، من اطلاع ندارم.

2. در اون صورت گوشی تون لاک میشه. یعنی شبیه یک iPhone معمولی مثلا در آمریکا که فقط با AT&T کار می کنه... در صورتی که طبق آموزش پست اول پیش برید گوشی تون هم به نسخه 2.1 آپدیت میشه، هم Activate میشه، هم آنلاک و هم Jailbreak.

5. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

باز هم از شما تشکر می کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    آقا الان من یه آیچاد 16 دارم که ورپنش 1.1.4 هست و الان ورپن 2.2 موجوده , میشه به همون طیرقی که در صفحه اول گفتین آیپاد رو آپدیت و آنلاک کنم ولی بجای ورزن 2.1 به 2.2 اپدیت کنم ؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام یه سوال من اگر سیم آنلاک رو بگیرم بعدش باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یک چیز دیگه Jiailbreak, Actiate و Unlock و چه کار می کنن لطفا کامل توضیح دهد ( من متاسفانه 3G دارم وهیچی هم در رابطه با iPhone نمی دونم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    آقا RESTORE کردن آیپاد 16GB چقدر طول می کشه ؟
    وقتی من RESTORE می کنم تو قسمت Verifingy ipod sotware همینجوری می مونه !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام
    می خواستم خواهش کنم طریقه آپدیت و آنلاک ورژن2.2 آیفون را آموزش دهید

و همینطور یک سوال دیگر ، وقتی کسی با گوشی تماس میگیرد فقط شماره تماس گیرنده در صفحه حک می شود و نام او روی صفحه نمی افتد آیا برای رفع این مشکل نیاز به نصب نرم افزار است ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه khalabane javan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    emirates - england - germany

پيش فرض

با سلام
    می خواستم خواهش کنم طریقه آپدیت و آنلاک ورژن2.2 آیفون را آموزش دهید

و همینطور یک سوال دیگر ، وقتی کسی با گوشی تماس میگیرد فقط شماره تماس گیرنده در صفحه حک می شود و نام او روی صفحه نمی افتد آیا برای رفع این مشکل نیاز به نصب نرم افزار است ؟
    براتون من میزارم. هم بله هم خیر . بله چون نرم افزارش هست. خیرم چون میتونین یه بافایل پچ کنین تو فریم ورک.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •