تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: « بهترین انتخاب با دارایی موجود »

اگه نباشه جاش خالی می مونه vivid806's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Zahedan

پيش فرض « بهترین انتخاب با دارایی موجود »

با سلام

اساتید گرامی بین Asus Maximus Formula و Asus P5Q کدوم برد رو انتخاب میکنید بیشتر برای اور کردن
    قیمتشون هم حدوداً 100 هزار تومان تفاوت داره آیا این میزان تفاوت کارایی هم نشون میده؟ بجز کراس فایر که استفاده ای ندارم
    چون خودم واتر کولینگ دارم میخواستم یک مادربردی که میخرم از سینکهای روی چیپ بصورت قوی برخوردار باشه تا مشکل داغی چیپ نداشته باشم
    شما چی پیشنهاد میدید در این حالت؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Zahedan

پيش فرض

یعنی کسی نبود دست یاری به ما بده

خوب یک سوال دیگه مادربردهای Dfi چطورند؟ مدلهای مختلفی در بازار داره من تا حالا کسی رو ندیدم استفاده کرده باشه برای اورکلاک .... ولی خیلی از رکوردها با این برند مادربرد هست.... منتظرم

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

با سلام

اساتید گرامی بین Asus Maximus Formula و Asus P5Q کدوم برد رو انتخاب میکنید بیشتر برای اور کردن
    قیمتشون هم حدوداً 100 هزار تومان تفاوت داره آیا این میزان تفاوت کارایی هم نشون میده؟ بجز کراس فایر که استفاده ای ندارم
    چون خودم واتر کولینگ دارم میخواستم یک مادربردی که میخرم از سینکهای روی چیپ بصورت قوی برخوردار باشه تا مشکل داغی چیپ نداشته باشم
    اين مادبورد چيپش x38 هست و اين چيپ از چيپ p45 خيلي بهتر هست و كارايي بالاتري رو داره و در اور كلاك هم بهتر عمل ميكنه
    مادربورد هاي dfi هم بد نيست ولي معمولا كسي ازشون زياد اطلاعات نداره مدل خاصي مد نظر داري بگو سرچ ميزنيم شايد مطلبي راجبش گير بياريم كه به دردت بخوره
    در ضمن چيپ p45 كه ميبيني fsb 1600 رو ساپورت ميكنه اين چيپ با اوركلاك اين قابليت ها رو داره و ر خود سايت اينتل مشخصات اصليش اين نيست و ايكارو شركت هاي توليد مادربورد كردند

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام

سلام. ماکسیموس فرمولا برای اورکلاک فوق العاده هست ، اما قیمتش بسیار بالاست و ارزش خریدش رو پایین می اره. این مادربرد رو می تونی تا 535 مگاهرتز اورکلاک کنی.
    البته به عنوان یک انتخاب مناسب تر ، p5q_e بگیر که قیمتش حدود 180 تومان هست و تا 525 مگاهرتز هم اورکلاک می شه. من خودم شخصأ این مادربرد رو تا 500 مگاهرتز اورکلاک کردم.نیازس هم به واتر کولینگ نیست چون دمای پل شمالی این پردازنده پاین هست و اصلأ به 50 هم نمی رسه.
    من یک مدت p5q داشتم. و نتونستم که بیشتر از 480 مگاهرتز اورکلاکش کنم. این برد برای اورکلاک چندان جالب نیست.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Zahedan

پيش فرض

من برای پردازنده واتر کولینگ دارم و برای چیپ ندارم به همین علت میخوام که مادربرد از هیت پایپهایی عالی روی چیپهای خودش برخوردار باشه
    تا دیگه زیاد به گرما نیوفته

متشکرم

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من برای پردازنده واتر کولینگ دارم و برای چیپ ندارم به همین علت میخوام که مادربرد از هیت پایپهایی عالی روی چیپهای خودش برخوردار باشه
    تا دیگه زیاد به گرما نیوفته

متشکرم
    چیپ 45 از تکنولوزی 65 نانومتری استفاده می کنه و خیلی کم داغ می کنه و هیتسینک روی asus p5q_e هم خیلی خوب طراحی شده و دما رو خیلی پایین نگه می داره. من خودم این برد رو تا 510 مگاهرتز به راحتی اورکلاک کردم و باز هم جا داشت و دمای پل شمالی هم در بدترین حالت به 50 رسید.
    البته سیستم خنک کننده ی ماکسیموس که جای خود دارد و اصلأ نیازی به تعریف کسی نداره ، اما x38 از تکنولوژی 90 نانومتری استفاده می کنه و یک مقدار گرم تر کار می کنه.
    البته من بعضی از مدل های ماکسیموس فرمولا رو دیدم که خودشون روی پل شمالی ، سد آبی هم داشتند.

7. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •