تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: درخواست راهنمائی برای خرید قلم نوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما دونبال یک قلم نوری می گردم برای تدریس
    فکر کنم صفحه قلم نوری از طریق usb به لب تاپ وصل میشه و و دوباره از طریق لب تاپ به پروژوکتور وصل میشه. اگه اشتباه میکنم راهنمائیم کنید.
    می خواستم ببینم شما به نتیجه ای رسیده اید یا نه. اگه به نتیجه رسیده اید من هم راهنمایی کنید.
    به نظر شما برای تدریس سایزش چقدر باشه مناسبه
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای تدریس اگه می‌خواید فقط متن رو با دست بنویسین و با پروژکتور نشون بدید، مشخصات بالایی نمی‌خواد، با یه مدل wacom bamboo کارتون راه می‌افته.

Sent from my Xperia Sola using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ،
    دوستان من با دست چپ می نویسم ، و قلم نوری می خوام که با ویندوز ایکس پی سازگاری داشته باشد و برای کار با لب تاپ مناسب باشه به طوری که بشه با کمک اون تدریس کرد آیا می تونید مدلی به من تا حداکثر 500 تومان ارایه دهید؟

با تشکر
    حمید رضا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام ،
    دوستان من با دست چپ می نویسم ، و قلم نوری می خوام که با ویندوز ایکس پی سازگاری داشته باشد و برای کار با لب تاپ مناسب باشه به طوری که بشه با کمک اون تدریس کرد آیا می تونید مدلی به من تا حداکثر 500 تومان ارایه دهید؟

با تشکر
    حمید رضا
    دوست عزيز، از قلم‌های شرکت wacom هر کدوم انتخاب کنید کارتون رو راه می‌ندازه، با دست چپ بودن هم مشکلی نداره.

Sent from my Xperia Sola using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

[QUOTE=vioman;3065823]

دوست عزیز من واقعا معذرت میخوام از اینکه دیر متوجه پست شما شدم:43:

شما اگر مطمئن باشید که احتیاجی به تشخیص زاویه ی قلم ندارید ، انتخاب های خوبی پیش رو دارید.
    چون اگر به تشخیص زاویه و تعداد قلم های مختلف احتیاج داشته باشید فقط میتونید سری Intuos 3 از شرکت wacom رو تهیه کنید که قیمت بسیار بالایی داره
    intuos 3 سایز A4قیمتی حدود 700هزار تومان داره!!!
    اگر بخواهیم از براند وکوم مدل های دیگه ای که یه مقداری از intuos خوش قیمت تر باشه معرفی کنیم میشه Bamboo رو نام برد
    بمبو رزولوشن خوبی داره اما تشخیص فشار پایینی داره.
    تشخیص میزان فشار قلم در سری بامبو 512 هست ، قیمت A6 Bamboo حدود 150 هزار تومانه
    اما به نظر من اگر قصد خرید صفحات بزرگ رو دارید از Wacom سرف نظر کنید.
    Wacom از نظر کیفیت و کارایی تو دنیا بی نظیره اما خیلی گرونه و سری نیمه حرفه ای (مثل Bamboo )با توجه به امکاناتی که داره ، نمی ارزه.
    شما میتویند انتخاب خودتون رو معطوف کنید به دستگاه های XP-Pen که با نام P-Active شناخته میشه
    2 مدل خیلی خوب داره که مشخصات مشابهی دارند و فقط سایز اونها فرق میکنه

مدل 8060 XP
    با رزولوشن 2000 ،سایز A5 ، تشخیص فشار 1024 به همراه یک قلم و یک موس با قیمتی حدود 120 هزار تومان.

مدل XP1209

با رزولوشن 4000 ( دقیقا نمیدونم) سایز A4 ، تشخیص فشار 1024 با قیمتی حدود 250 هزار تومان.

قلم های P-Active با باطری کار میکنند ، به هر حال وزن قلم های از براند از وکوم که بدونه باطری هست بیشتر اما نا محسوسه.
    گارانتی خوبی داره (کارپردازان) ، من خودم مدل 8060 رو چند وقتیه که دارم و خیلی راضیم

در مورد کار با نرم افزار ها هم باید این نکته رو اضافه کنم که یک قلم دقیقا کار یک موس رو انجام میده و همونطوری که موس در همه جا کار میکنه ، قلم هم میتونه همه جا کار کنه. فقط یک سری موارد خاص هست (مثل زاویه ی قلم در Wacom ها) که احتیاج به نرم افزار خاص خودش رو داره

موفق باشید
    یا علی

سلام
    مرسی از توضیحات کاملتون من می خوام یه قلم نوری بگیرم برای طراحی گرافیکی می خوام بدونم که اولا آیا میشه زیر یک ملیون یه مانیتور قلم دار مطمئن خرید؟
    دوم اینکه زاویه قلم توی طراحی چه تاثیری داره و چقدر مهمه؟ چون قلمایی که این ویژگیو دارن یکدفعه قیمتشون خیلی بالا میره

داره خودمونی میشه p30worlduser.92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    یه قلم نوری فقط برای یادداشت برداری و ورود اطلاعات میشه معرفی کنید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان اگه ممکنه یه قلم مناسب جهت تدریس به صورت ویدئویی معرفی کنید

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان اگه ممکنه یه قلم مناسب جهت تدریس به صورت ویدئویی معرفی کنید
    قلم های Wacom بهترین هستند. من مدل wacom bamboo Pad رو بهتون توصیه می کنم. هم مدل بی سیم داره هم با سیم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •