تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 142 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

6 كلوپ گيم پد كامپيوتر

امروزه يكي از سخت افزار هاي محبوب گيم پد رايانه هست اين دستگاه دوست داشتني تو تمام خونه هايي كه كامپيوتر به عنوان يك سرگرمي بازي رايانه استفاده ميشه وجود داره تقريبا.
    شايد دليل تعدد گيم پد هاي موجود در بازار جهاني همين مسئله محبوبيت اين قطعه سخت افزاري هست.
    گيم پدهاي مختلف الان توي بازار با قيمت مناسب وجود دارند انواع اقسام در انواع طرحها و قابليت ها. با افزايش كنسولها و ارايه طرحهاي جديد از دسته بازي كشورهايي مثل چين با الگوبرداري از اين تكنولوژي دسته بازي كنسول ها رو براي كامپيوتر طراحي مي كنن و به بازار جهاني عرضه مي كنن. هدف از ايجاد تاپيك بحث در مورد گيم پدهاي مختلف هست كه ممكنه مشكلاتي هم براي كاربران به همراه داشته باشه مشكلاتي از قبيل درايور مخصوص يك گيم پد و يا نحوه استفاده از اونها و حتي مشاوره در مورد خريد يك گيم پد خوب و مناسب.

سير تكامل گيم پدها:
    اولين گيم پدهايي كه به بازار عرضه ميشد طرحي از دسته بازي سوني پلي استيشن 1 بود كه مدلهاي قديمي از پورت چاپگر و برخي از همون گيم پورتي كه مادر بوردهاي قديمي دارا بودند به كامپيوتر متصل مي شدند. اما با افزايش روز افزون استفاده از پورت USB گيم پدهاي جديد تر از همين پورت به رايانه وصل مي شدند. حسن اين مسئله علاوه بر سرعت بالا اين بود كه ديگه نيازي به نصب و راه اندازي نبود و گيم پد هاي جديدي كه با پورت USB وصل مي شدند فاقد سي دي راه انداز بودند. با افزايش استفاده از دسته هاي داراي آنالوگ و مجهز به سيستم شوك دار گيم پدهاي طرح PS2 در بازار عرضه شد. مشكل عمده گيم پد هاي موجود در بازارهاي جهاني بخصوص بازار كشورمون مسئله زود خراب شدن بود. دسته بازيهاي ساخت چين بسيار ضعيف و داراي عمر كم بودند. و حتي گيم پدهايي كه به لحاظ فيزيكي دوام مي آوردند لاستيك زير دكمه هاي آن خيلي زود پاره و بي استفاده ميشدند. اين مسئله باعث شد كه گيم پد تبديل به يك قطعه مصرفي بشه و گيمرها تقريبا هر ساله يك گيم پد خريد كنند. هم اكنون جديدترين نوع گيم پد كه از قيمت بالايي برخوردار هست و داراي سيستم بهتر و مورد قبول تر براي بازي هاي جديد هست گيم پدهاي 360 هستند كه طرحي از كنسول XBox360 مي باشند كه علاوه بر زيبايي بسياري از بازي هاي جديد رو ساپورت مي كنن. در زير عكسي از اين گيم پد رو مشاهده مي كنيد.
    اينم از چند مدل قديمي كه طرحهايي از كنسول هاي شركت سوني يعني PS1 و PS2 هستند.

اميد است اين تاپيك بتونه به دارندگان گيم پد كمك كنه و گيمر ها رو در انتخاب گيم پد مورد نظر ياري كنه. كافيه همديگرو در دانسته هامون شريك كنيم
    Last edited by Spaniuly; 24-09-2008 at 17:58.

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوباره! اینجا یعنی دوباره درخواست بدم!؟
    یه گیم پد pc خوب به من میشه معرفی کنید!؟ فقط برای 2 بازی می خوام: fifa و pes!!
    قیمتشم بذارین لطفا
    مرسی!

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

یه دسته میخوام که بشه این تکنیک های FIFA09 مثل XBOX360 اجرا کرد .

krauser جان شما تو فروم FIFA09 اینو گفتید : اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد

این دسته چه جوریه عکسی یا اطلاعات بیشتر میدی بعد ایا مستقیم به کامپیوتر متصل میشه یا تبدیل داره؟

4. این کاربر از H M R 0 0 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

krauser جان شما تو فروم FIFA09 اینو گفتید : اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده چطوري بايد اجرا كرد اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد

این دسته چه جوریه عکسی یا اطلاعات بیشتر میدی بعد ایا مستقیم به کامپیوتر متصل میشه یا تبدیل داره؟

6. این کاربر از H M R 0 0 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوباره! اینجا یعنی دوباره درخواست بدم!؟
    یه گیم پد pc خوب به من میشه معرفی کنید!؟ فقط برای 2 بازی می خوام: fifa و pes!!
    قیمتشم بذارین لطفا
    مرسی!

krauser جان شما تو فروم FIFA09 اینو گفتید : اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد

دوست عزيز همون دسته اولي كه سفيد رنگ هست (توي پست اول) اونا دسته هاي XBox360 هستند كه طرح كامپيوترشون حدودا 15 هزار تومن هست مال شركت فراسو هست البته ساخت چين هست ولي فراسو عرضه ميكنه و ضمانت يكساله دارن. در مورد حركات تكنيكي بايد بگم كه دسته هاي آنالوگ دار معمولي هم قادر به اجراي اين حركات هستند. ولي بايد از Devdata هك شده استفاده كنيد من براي بازي هاي ساخت EA Sport از 06 تا يورو 2008 فايل هك شده رو دارم با اين فايل شما قادريد حركات تكنيكي موجود در PS2 رو با كامپيوتر و دسته گيم پد اجرا كنيد. ولي اين دمو 09 كلي براش فايل devdata هك شده اومد براي دمو فايل devdata اي كه قبلا تو تاپيك فيفا 09 گذاشتم قابل استفاده هست در حال حاضر من منتظر انتشار ورژن فول بازي هستم تا devdata بازي رو براي دسته هاي رايج تو ايران هك كنم. بعدش تو فروم ميذارم تا دوستان استفاده كنن. من ديروز 360 خريدم ولي معتقدم مشكل داره دكمه هاش. فعلا 360 فراسو رو نخريد تا براي چند تا بازي تست كنم اگه برتري محسوسي داشت ميگم در غير اينصورت بهتره از همون دسته هاي طرح PS2 آنالوگ دار استفاده كنيد

8. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزيز همون دسته اولي كه سفيد رنگ هست (توي پست اول) اونا دسته هاي XBox360 هستند كه طرح كامپيوترشون حدودا 15 هزار تومن هست مال شركت فراسو هست البته ساخت چين هست ولي فراسو عرضه ميكنه و ضمانت يكساله دارن. در مورد حركات تكنيكي بايد بگم كه دسته هاي آنالوگ دار معمولي هم قادر به اجراي اين حركات هستند. ولي بايد از Devdata هك شده استفاده كنيد من براي بازي هاي ساخت EA Sport از 06 تا يورو 2008 فايل هك شده رو دارم با اين فايل شما قادريد حركات تكنيكي موجود در PS2 رو با كامپيوتر و دسته گيم پد اجرا كنيد. ولي اين دمو 09 كلي براش فايل devdata هك شده اومد براي دمو فايل devdata اي كه قبلا تو تاپيك فيفا 09 گذاشتم قابل استفاده هست در حال حاضر من منتظر انتشار ورژن فول بازي هستم تا devdata بازي رو براي دسته هاي رايج تو ايران هك كنم. بعدش تو فروم ميذارم تا دوستان استفاده كنن. من ديروز 360 خريدم ولي معتقدم مشكل داره دكمه هاش. فعلا 360 فراسو رو نخريد تا براي چند تا بازي تست كنم اگه برتري محسوسي داشت ميگم در غير اينصورت بهتره از همون دسته هاي طرح PS2 آنالوگ دار استفاده كنيد
    اوه اوه اوه بابا من از این طرح 360 های فراسو گرفتم !!! این دسته ابله تویه بازی می دونید چی کار میکنه !!!
    اولا که جهتهای راه رفتن که همون آنالوگ سمت چپ هست که بالاتر از آنالوگ سمت راستی هست همیشه زیرش یه دکمه داره یعنی مثل خیلی از آنالوگ های دیگه فشارش هم بدی یه دکمه زیرش هست ! حالا اون دکمه زیرش کار دکمه Esc کی بورد رو می کنه و وقتی شما داری تو بازی راه میری هی Esc می خوره و اعصابت خورد میشه البته این مشکل تو هر دو فیفا 08 و 09 هست حالا بقیه فیفا ها رو هم تست نکردم ولی اونها هم حتما همینطوری هست !
    نکته بعدی که تو این دسته هست اینه که پدالهای پایینی (اون دوتایی که پایین هستند و مثل پدال گاز ماشین عمل می کنن که قابلیت میزان درجه فشار هستند که slider هم بهش می گن) الحمدا... فیفا که نشناخت !
    حالا نمی دونم این دوستمون کرایزر عزیز می تونه یه مودی پچی چیزی بده ما کارمون راه بیوفته یا نه !
    البته اینم بگم این دسته فقط طرح دسته 360 هست و هیچ کدوم از قابلیت های دسته های رسمی 360 اصلی برای کامپیوتر که شرکتهای microsoft یا لوجیتک ساختن رو نداره ! و البته آنالوگ سمت راست که واسه دریب ها هست هم هیچ غلطی نمی کنه ! در نتیجه گولمون زدن (این فراسویی ها) !

10. این کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بله تاييد ميشه هيچ فرقي با دسته هاي معمولي نداره و حتي يكمي هم مورد دار هست در حال حاضر دسته آنالوگ طرح پلي استيشن 2 بهترين هست توي بازار اگه مارك خوب و با دوامش رو بتونيد گير بياريد عاليه يه چيزي هم بگم آنالوگ سمت راست براي Devdata هاي مختلف فرق مي كنه مثلا يكي از تكنيكها توي بازي فيفا انداختن توپ به جلو هست كه باعث ميشه بازيكن تند تر از حتي اسپرينت بدوه. اين حركت با يك تپ به آنالوگ در جهتي كه مي خواهيد توپ رو جلو بندازيد صورت مي گيره توي ورژن 08 فيفا اين جهت آنالوگ راست90 درجه دوران پيدا كرده بود يعني وقتي جهت پايين مي زدي به جلو حرك مي كرد و وقتي جلو رو مي زدي به بالا تغيير مسير مي داد كه اين نشون مي داد در جهت عقربه هاي ساعت 90 درجه دوران وجود داشت توي Devdata هك شده اي كه براي فيفا 09 ساختم اين مشكل رو برطرف كردم (مال 08 رو خودم نساخته بود) ولي با استفاده از 360 ديدم Devdata اي كه با دسته معمولي برا 09 درست جواب ميداد حالا با 360 همون مشكل 08 رو داره و بايد از devdata قبلي استفاده كنم

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

خوب بلاخره چی بگیریم؟!
    این مبدل دسته پلی استیشن 2 اسمش چیه و چجوریه!؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوب بلاخره چی بگیریم؟!
    این مبدل دسته پلی استیشن 2 اسمش چیه و چجوریه!؟
    اولا من جاي شما باشم يه دونه دسته Dual Shock Double ميخرم طرح PS2 از اون 2 تايي ها. چون موقع مقابل هم بازي كردن به درد مي خوره در ضمن اون چيزي كه شما اسمش رو مبدل مي ذاري همون Devdata هست كه فايل مربوط به تنظيمات دسته هست كه اكثر بازيهايي كه دسته ساپورت مي كنن اين فايل رو دارا هستند. اگه وارد باشي مي توني اين تنظيمات رو روي فايل اعمال كني با Word Pad

تو اگه Devdata براي دمو فيفا 09 ميخواي تو تاپيك فيفا 09 گذاشتم. مي توني از اونجا دريافت كني لينكش اونجا موجود هست

14. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

منم از همون موقع كه PC گرفتم چند بار جوي استيك گرفتم و چند تاش خراب شد و يكيش خوب از آب درومد
    يكي كه تقريبا طرح PS2 بود ولي كمي بزرگتر (چند تا فرق داشت با PS2) يه 3 يا 4 سالي هست كه دارمش از موقعي كه خريدمش فقط لاستيك جهت را يه بار عوض كردم و الان هم مثل روز اولش كار ميكنه اسمشم نميدونم روش نوشته(Snopy)

اين اواخر هم يه مبدل گرفتم كه همزمان دو تا دسته PS را به PC وصل ميكنه
    و همه دكمه ها و آنالوگ و L3R3 و .. كار ميكنند
    اينيم خيلي جالبه و قيمتش هم 4 تومنه
    اينم يه عكس كه قبلا تو فروم گذاشته بودم

16. 3 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •