تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 142 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

سلام ، به نظرتون این دسته من خوبه؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

داره خودمونی میشه Al_pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خوب حالا كه فيفا 09 ريليز شد صبحي نشستم واسه دسته طرح PS2 خودم يه Devdata ساختم . از اين طرح 360 نا اميد شدم اگه كسي Devdata طرح PS2 رو براي فيفا مي خواد از لينك زير دانلود كنه فقط كافيه از تو جايي كه بازي رو نصب مي كنيد از فولدر data/input
    هر دو تا فايل مربوط به Devdata رو پاك كنيد و اون فولدر رو خالي نگه داريد بعد بريد به My Document و اين فايل Devdata جديد رو جايگزين كنيد. همه چيزش درست راست استيك هم دقيقا درسته و فعال
    اينم لينك فقط 2 كيلوبايت هست حجمش
    کد:
    اگه لينك بالا كار نكرد اين يكيو امتحان كنيد
    کد:
    سلام دوست عزیز
    این فایل جدیدی که گذاشتین را من با دسته دوتایی طرح PS تست کردم ولی مشکلاتی داشت، یکی از مشکلاتش این بود که شماره دکمه هایی که من توی کنترل تنظیم می کردم، وقتی توی بازی می رفتم عوض می شدن، مثلا با دکمه ی دویدن، حرکت تکنیکی می رفت و با دکمه ی سانتر، پاس تو عمق می داد و ... . و مشکل اساسی تر این بود که وقتی بازیکن هایم پاسی را دریافت می کردند، بجای اینکه آنرا استپ کنند چند متر به اطراف پرتش می کردند، مثل حالتی که در کیبرد شیفت را می گیریم.
    امیدوارم این ایرادها را رفع کنید دوست عزیز
    از زحماتت متشکرم

3. این کاربر از Al_pacino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hosiyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض

krauser جان . این dev جدیدی که دادی کار کرد ولی خیلی مشکل داشت . حتی بعضی اوقات کیبورد هم کار نمی کرد . خودم یه dev گیر آوردم خیلی عالیه . کارمو راه انداخت اساسی . هیچ مشکلی هم نداره . برا شما هم میذارم استفاده کنید :
    52KB
    کد:
    Last edited by hosiyar; 05-10-2008 at 14:11.

5. 2 کاربر از hosiyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام ، به نظرتون این دسته من خوبه؟
    کد:
    کد:
    عاليه مباركت باشه كلا شيكه ولي من شخصا با طرح PS
    ساده بيشتر حال ميكنم و راحتم

سلام دوست عزیز
    این فایل جدیدی که گذاشتین را من با دسته دوتایی طرح PS تست کردم ولی مشکلاتی داشت، یکی از مشکلاتش این بود که شماره دکمه هایی که من توی کنترل تنظیم می کردم، وقتی توی بازی می رفتم عوض می شدن، مثلا با دکمه ی دویدن، حرکت تکنیکی می رفت و با دکمه ی سانتر، پاس تو عمق می داد و ... . و مشکل اساسی تر این بود که وقتی بازیکن هایم پاسی را دریافت می کردند، بجای اینکه آنرا استپ کنند چند متر به اطراف پرتش می کردند، مثل حالتی که در کیبرد شیفت را می گیریم.
    امیدوارم این ایرادها را رفع کنید دوست عزیز
    از زحماتت متشکرم

krauser جان . این dev جدیدی که دادی کار کرد ولی خیلی مشکل داشت . حتی بعضی اوقات کیبورد هم کار نمی کرد . خودم یه dev گیر آوردم خیلی عالیه . کارمو راه انداخت اساسی . هیچ مشکلی هم نداره . برا شما هم میذارم استفاده کنید :
    52KB
    کد:

بله طبيعي هست اشكال كار از اينجا ناشي ميشه كه ورودي USB هر گيم پد با يه گيم پد طرح ديگه متفاوت هست كلا براي هر دسته شما بايد تعريف DEVDATA داشته باشيد. البته اگه دوستمون يه نرم افزار تهيه DEVDATA گير بياره كار همگي راه ميافته. هوسيار جان در مورد DEVDATA هم بگم اگه اون DEVDATA برا شما كار نكرد مطمئن باش DEVDATA اي كه براي دسته شما كار كنه براي دسته من كار نخواهد كرد مشكل هم همون مسئله اي بود كه گفتم تعريف جاهاي دكمه ها تو هر دسته متفاوت هست. خوشحالم كه يه فايل خوب كه با دسته شما كار كنه پيدا كردي منم ايني كه آپلود كرده بودم كاملا متناسب با دسته دوقلوهاي جديدي هست كه خريدم.

7. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

دوستان ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجا هست یا نه من یه گیم پد از نوع topway دارم وقتی میخوام بازی
    فیفا 09 رو بازی کنم بعضی از دکمه هاش رو empty میزنه وهر کاری میکنم نمیتونم تنظیم کنم حالا میخوام ببینم
    مشکل از گیم پد من و باید اونو عوض کنم یا مشکل از فیفا 09 هست ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Toranj_mhg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

52KB
    کد:
    مرسی برای منم کار کرد .

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجا هست یا نه من یه گیم پد از نوع topway دارم وقتی میخوام بازی
    فیفا 09 رو بازی کنم بعضی از دکمه هاش رو empty میزنه وهر کاری میکنم نمیتونم تنظیم کنم حالا میخوام ببینم
    مشکل از گیم پد من و باید اونو عوض کنم یا مشکل از فیفا 09 هست ممنون
    نه از فيفا هست شما فايل Devdata داري اين چند صفحه اخير تاپيك به همين مشكل اختصاص داره اين 3 4 صفحه آخر رو مطالعه كن و Devdata مناسب رو پيدا كن. كافيه Devdata هاي موجود تو تاپيك رو كه آپلود شده دانلود كني و جايگزين Devdata اصلي تو پوشه user توي ماي داكيومنتت كني يادت نره بايد به مسير نصب بازي بري بعدش و از توي پوشه Data\input هر دو تا فايل موجود تو اونجا رو يا حذف كني يا برشون داري . خلاصه اين پوشه باس خالي باشه

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض ممنون دوست عزیز

52KB
    کد:

ممنون دوست عزیز برای منم کار کرد .... پیشنهاد میکنم اونایی که مشکل دارن حتما دانلود کنند...

داره خودمونی میشه Milikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ببخشید این گیم پد منه ، دو قلو و USB هم هست

واقعا لطف میکنین اگه بگین چه dev ی براش مناسبه ، این چند صفحه رو اکثرا امتحان کردم و فایده نداشته

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ميليكان جان شما ميتونيد از Devdata هايي كه توي كلوپ هست استفاده كني چند تا گذاشتيم دانلود كن هركدوم كه جواب اونو استفاده كن البته مال هوسيار جان هم خوبه اول اون رو امتحان كن. اگه نشد من تو صفحات قبل قرار دادم اونارو امتحان كن. بازم مشكلي بود ما در خدمتيم

14. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •