تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 142 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

آخر فروم باز Öracle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

دوستان الآن گرون ترین گیم پد چیه ؟

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان الآن گرون ترین گیم پد چیه ؟
    فكر كنم تو ايران همين دسته 360 فراسو باشه 15 تومن. البته 100 % گرونتر از اين هم هست ولي من نديدم. در واقع نميشه گفت گرئنترينش چي هست و چند قيمته. من معتقدم در حال حاضر استاندارد ترينش فعلا اين Dual Shock هاي طرح PS2 هست و منتظرم تا از خماري اين دسته فراسو 16000 تومني فراسو كه مايه رو از كف دادم در بيام اونوقت ميرم 2 جفت دسته آنالوگ يكسان ميگيرم.
    .
    .
    .
    اسماعيل جان اتفاقا توي فوتبال فيفا اون Be a Pro اش فوق العاده حال ميده 4 نفري
    البته توي مود تيميش هم وقتي دو به دو مقابل هم بازي ميكني عيلي حال ميده.
    كلا من معتقدم بازيهاي 4 نفري عشق خاصي داره واقعا خيلي لحظات به ياد ماندني ميشه بخصوص اگه اين 4 نفر برو بچه هاي هم سن و سال فاميل باشه و همه تو اون بازي حرفه اي باشند

3. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

سلام
    گرون ترین گیم پد ها مال لاجی تک هستند من تا حدود 70 تومن اش رو خبر دارم!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 Logitech Game Pads

لاجي تك يادم نبود بله دسته بازي هاي خيلي خوب و با دوامي هستند كه البته تو بازار ايرن يكم... نميشه روي پر فروش بودنشون حساب كرد واسه همين خيلي كمه و خوراك ماها نيست. در زير چند تا عكس مي بينيد از اين محصول

نمونه هاي بي سيم رو هم توي عكس ها مي بينيم كه جزو گرونترين مدلها هستند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

تاپیک مهم شد.

7. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

15500 قيمت فراسو هست كه گيم پد هست و براي كامپيوتر هست در واقع شكلش 360 هست. و هيچ مزيتي نداره.
    اين 45 تومن مال خود دسته كنسول XBox360 هست و براي كامپيوتر استفاده نميشه مگه اين كه بخواي از اين تبديلاي تو براش جور كنيم البته نمي دونم چنين تبديلي تو بازار ايران يافت ميشه يا نه

خوب توي همه جا كه XBox360 مي فروشن داره از اين 45 تومني ها البته منوط بر اينه كه تبديل داشته باشي چون اگه نداشته باشي براي كامپيوتر بلا استفاده هست. تبديل دسته XBox 360 به گيم پد قابل استفاده براي كامپيوتر سراغ داري شما؟
    من توی این سایت ---------- یه توضیح کامل دیدم . گفته دسته usb هست و نیاز به تبدیل نداره میتونید ببینید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

پس لابد گيم پد هست فكر نميكنم دسته كنسول XBox 360 يه USB ساده باشه. من برام سواله كه آيا دسته 360 براي كامپيوتر وجود داره كه كار 360 رو انجام بده يا نه؟
    من الان كه با اين فراسو كار مي كنم مي بينيم هيچ مزيتي نداره در واقع ساده ميشه گفت كه فقط شكلش 360 هست نه كاراييش.
    واسه همين مسئله عرض مي كنم كه دوستان نرن اين دسته رو به هواي گيم پد 360 بخرن چون واقعا گرونه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

فكر كنم تو ايران همين دسته 360 فراسو باشه 15 تومن. البته 100 % گرونتر از اين هم هست ولي من نديدم. در واقع نميشه گفت گرئنترينش چي هست و چند قيمته. من معتقدم در حال حاضر استاندارد ترينش فعلا اين Dual Shock هاي طرح PS2 هست و منتظرم تا از خماري اين دسته فراسو 16000 تومني فراسو كه مايه رو از كف دادم در بيام اونوقت ميرم 2 جفت دسته آنالوگ يكسان ميگيرم.
    .
    .
    .
    اسماعيل جان اتفاقا توي فوتبال فيفا اون Be a Pro اش فوق العاده حال ميده 4 نفري
    البته توي مود تيميش هم وقتي دو به دو مقابل هم بازي ميكني عيلي حال ميده.
    كلا من معتقدم بازيهاي 4 نفري عشق خاصي داره واقعا خيلي لحظات به ياد ماندني ميشه بخصوص اگه اين 4 نفر برو بچه هاي هم سن و سال فاميل باشه و همه تو اون بازي حرفه اي باشند
    والا واسه من كه زياد حال نميده
    در ضمن فيفا بازي نميكنم
    از گيم پلي بازي خوشم نمياد
    و همش مال كونامي همون ساكر ها را نصب ميكنم

راستي اون تبديل كه عكسشو گذاشته بودم دسته پلي وان را هم ميشناسه
    امروز رفتم يكي گرفتم و تست كردم همه دكمه ها كار ميكنند
    راستي دسته پلي وان اصل نتونستم پيدا كنم
    واسه همين يه دسته 7 تومني گرفتم كه اونم خوب بود و بردش هم فيبر بود

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

پس لابد گيم پد هست فكر نميكنم دسته كنسول XBox 360 يه USB ساده باشه. من برام سواله كه آيا دسته 360 براي كامپيوتر وجود داره كه كار 360 رو انجام بده يا نه؟
    دسته Xbox 360 از طریق پورت USB به خود Xbox 360 و PC وصل میشه. (همون پورت USB که در همه کامپیوتر ها هست)

12. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دسته Xbox 360 از طریق پورت USB به خود Xbox 360 و PC وصل میشه. (همون پورت USB که در همه کامپیوتر ها هست)
    پس بگو سر من حسابي كلاه رفته با اين گيم پد 16 تومني.
    پس بگو XINPUT واسه همين هست كه تو بازيهاي جديد فايلش گذاشته ميشه بازيهايي مثله هري پاتر و محفل ققنوس كه پارسال واسه p30 اومد داراي xinput بود و ميشد با دسته xbox بازي كرد به جاي استفاده از ماوس تابستان سال آينده بازي بعدي هم داراي xinput هست به نظر ميرسه بازيهايي كه بعد اين ساخته بشن ممكنه اين دسته رو ساپورت كنن. چون اينجوري از طرف مايكرو سافت هم حمايت ميشن. چون براي بازي كردن مجبورن برن دسته كنسول xbox بخرن.
    عجب سياستي داره مايكرو سافت پورت ورودي دسته بازيشو USB قرار داده تا با p30 هم قابل استفاده باشه. البته گيم هايي كه داراي فايل xinput هستند داراي قابليت ساپورت ميشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •