تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 142 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

داره خودمونی میشه Rmv3x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    من اون devdata که حجمش 52 کیلو بایت بود رو ریختم و مشکل دستم حل شد ولی نمیتونم skill move رو با دسته انجام بدم
    یه devdata میخواستم که این کارم بتونم انجام بدم با دسته (دکمه قرمز شک رو هم روشن میکنم)
    اسم دستم diamond هست و ازین شک داراست طرح ps2 که وقتی usb شو میزنی خودش اتومات نصب میشه

مرسی از همه

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad07's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Orumieh

پيش فرض

من از xpader استفاده كردم و دارم بازي ميكنم اما نشانه گيري با انالوگ دسته خيلي سخته و يواشتر هم ميره چپ و راست
    اما با موس راحت ميتونم نشانه گيري كنم ايا راهي هست كه انالوگ دسته هم مثل موس راحت بشه و بتونيم نشانه گيري
    دقيق كنم چون موس خيلي روانه ولي انالوگ دسته اينطور نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام کسی از دوستان میدونه رابطه گیم پد پلی استیشن 2 به پی سی رو از کجا میشه خرید ؟
    مرسی

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من اون devdata که حجمش 52 کیلو بایت بود رو ریختم و مشکل دستم حل شد ولی نمیتونم skill move رو با دسته انجام بدم
    یه devdata میخواستم که این کارم بتونم انجام بدم با دسته (دکمه قرمز شک رو هم روشن میکنم)
    اسم دستم diamond هست و ازین شک داراست طرح ps2 که وقتی usb شو میزنی خودش اتومات نصب میشه

مرسی از همه
    چند صفحه قبل گذاشتم يه devdata اون 100% برات جواب ميده

من از xpader استفاده كردم و دارم بازي ميكنم اما نشانه گيري با انالوگ دسته خيلي سخته و يواشتر هم ميره چپ و راست
    اما با موس راحت ميتونم نشانه گيري كنم ايا راهي هست كه انالوگ دسته هم مثل موس راحت بشه و بتونيم نشانه گيري
    دقيق كنم چون موس خيلي روانه ولي انالوگ دسته اينطور نيست
    بله تائيد ميشه يواش هست علتش مسيري هست كه از فشار دادن كليد تا انجام بر روي يبورد طي ميشه يعني وقتي شما دكمه رو با گيم پد فشار ميدي يه پيغام ميفرستي به برنامه برنامه مياد و ميگرده دكمه نگاشتش روي دسته رو پيدا ميكنه و اون دكمه توسط نرم ازار زده ميشه اين بازي زماني همون مشكلي هست كه وجود داره

سلام کسی از دوستان میدونه رابطه گیم پد پلی استیشن 2 به پی سی رو از کجا میشه خرید ؟
    مرسی
    از كنسول فروشي ها ميتوني گير بياري. يا سخت افزار فروشيهايي كه تو كار گيم پد هم هستند

5. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Google Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

اقا من با analog نمیتونم بازی کنم فقط با جهتها عادت دارم بازی کنم و وقتی هم با جهتها بازی کنم دیگه نمیتونم از analog راست برای دیریبل استفاده کنم چون analog خاموشه میخواستم ببینم گیم پدی مثل گیم پد xbox360 برای pc وجود داره که تمام دکمه هاش تو بازی کار بدن چون گیم پد xbox360 چیزی بنام analog نداره و تمام دکمه هاش تو بازی کار میدن ینی میشه بازیکنا رو با جهت ها هدایت کرد و هم از analog راست برا دیریبل استفاده کرد
    شما می تونی خود دسته ی xbox 360 رو تهیه کنی دو نوع داره یکی معمولی ویکی دیگه وش نوشته for windows البته هر دوش یکی هستش و یه سی دی تو دومی اضافه داره که من لینک فایلش رو دارم .این دسته رو بازی کاملا میشناسه و میشه عین 360 قمیتش هم دوستان میگفتن 23000 تومن . توی شهر مون نیست وگرنه میگرفتم .در ضمن این دسته رو بسیاری از بازیها میشناسه و به راحتی می تونی بازی های جنگی رو هم با دسته بازی کنی . من اینجوری شنیدم.

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مشكل شما رو حل مي كنه به شرط اينكه قدم به قدم پيش بري چيزي رو هم از قلم نندازي:

1- اين فايل رو دانلود كن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2- برو به جايي كه بازي فيفا رو نصب كردي: پوشه و برو به : data/input/ اين جا 2 تا فيال هست به اسم هاي XPad.dll و devdata هر دو رو delete كن يا cut بگير از اونجا برشون دار (خلاصه فولدر input بايد خالي باشه)

3- فايلي رو كه دانلود كردي ببر Paste كن اينجا My Document/FIFA 09/user از قبل يه فايل با همين نام هست بايد Replace كني. حالا برو به بازي اگه نرفت توي بازي احتمالا به پروفايلت ايراد ميده فولدر پروفايل رو از توي پوشه فيفا 09 توي ماي داكيومنت پاك كن دوباره برو به بازي. ايشالا كه جواب ميده اگه ايرادي بود بهم اطلاع بده همين جا
    خدا امواتتو بیامرزه واقعا ممنون.اما ظاهرا با اینکار یه مشکل کوچولو پیش میاد :

موقع پاسکاری ، بازیکنی که توپ بهش میرسه ، یه حرکت اضافه رو به عقب میکنه ! یعنی همینکه توپ بهش پاس داده میشه یه جهش رو به عقب میزنه که اگه بغل خط باشه ، میره تو اوت !! در حالیکه من جهتو رو به جلو دارم .
    بازم تنظیم خاصی داره ؟

توضیحات اضافه :
    قبل از اجرای ترفندی که فرمودید ، اینطوری نبود .
    بعد از اجرای مراحل ، بدون مشکل وارد بازی شد ، بازم باید پروفایل رو پاک کنم ؟
    Last edited by !Bikhaneman!; 15-10-2008 at 01:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون میشه لطف کنید لینک دانلود فایلها رو بزارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Google Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون میشه لطف کنید لینک دانلود فایلها رو بزارید
    سلام.
    من دیدم همه دارن راجع به این تو تاپیکهای مختلف سوال می کنن گفتم یه تاپیک جامع بزنیم بهتره.
    من اول چند تا نکته رو می گم :

◄ بنظر من خوشدست ترین دسته دنیا و در کل بهترین دسته دنیا ، دسته 360 هست . و توی هر بازیی هم بهتر از دسته های دیگه عمل می کنه

◄اگر دسته بیسیم + ----- رو برای کامپیوتر بخرید درایور های جانبی کار نمی کنن

◄هیچ رقمه راه نداره که دسته بیسیم رو وصل کنید به کامپیوتر مگر این که رسیورش رو بخرید یا اینکه پک کامل دسته+ ----- رو بخرید که دومی به صرفه تره

◄بهترین خرید ، خرید یه دسته سیمدار اصل 360 ، که روی جعبه اش ننوشته باشه : For Windows چون اون رو اکثر مغازه ها الکی گرون میدن در صورتی که بغیر از یه سیدی هیچ فرقی با دسته معمولی نداره

◄شما در یک زمان فقط میتونید از یکی از درایورهای اصلی یا جانبی استفاده کنید

◄اگر دسته سیمدار خریدید می تونید از درایور های اصلی و جانبی استفاده کنید که :

◄درایور اصلی : اکثر و یا تقریبا همه ی بازی های جدید این دسته رو ساپورت می کنن و ساپورتشون هم خیلی جالبه ، نمونه اش هم Gears of War هست. و این ساپورت اینطوریه که شما دسته رو وصل می کنید و از امکاناتی بهره مند میشید که با هیچ دسته ای توی دنیا روی پیسی نمی تونید اونها رو داشته باشید مثل : نوشتن اسم اصلی دکمه ها RT,LT و... به جای Button 1,2 که تو بقیه دسته ها می نویسه و ویبره ی ظریف و دقیقی که مخصوص این دسته طراحی شده ، استفاده کامل از تریگر ها.

◄اما اگر یه بازی دسته رو ساپورت نکنه و اون رو مثل یه دسته USB ساده تشخیص بده به مشکلات بزرگی بر میخورید که مجبورید درایور های جانبی رو بجای اصلی فعال کنید ، مثلا سری nfs از قدیم تا جدید این دسته رو ساپورت نمی کنن و اگه از درایور های خود مایکروسافت استفاده کنید:
    ● تریگر ها برعکس هم عمل می کنن و عملا شما هیچ وقت نمی تونید ترمز و گاز رو با هم داشته باشید چون یکی از تریگر ها اون یکی رو خنثی می کنه و اگر گاز و ترمز رو فشار بدید با هم ، انگار هیچ دکمه ای رو فشار ندادید و ماشین رها میشه ، نه ترمز میگیره ، نه سرعت
    و همین امر در مورد بازیهای دیگه ای که درایور اصلی رو ساپورت نمی کنن صدق می کنه مثلا اگه یا بازی با یکی از تریگر ها کاور بگیره با یکی دیگه شلیک کنه شما این دوتا رو با هم فشار بدید هیچ عملی انجام نمیشه
    ● آنالوک ها با یه لمس کوچیک عملکرد زیادی دارن و با فوت کردن آنالوگ ماشینتون 10 متر جابجا میشه!!
    ● بعضی از دکمه ها عمل نمی کنن
    ◄ پس مجبور میشید درایور های جانبی رو نصب کنید که در این صورت دسته 360 مثل یه دسته USB ساده شناخته میشه ولی از یه سری مزایا بهره مند میشید
    ● می تونید هر دکمه ای رو قابلیتش رو عوض کنید! مثلا توی DMC 3 که همه عذاب می کشیدن من با جابجا کردن چند تا جهت آنالوگ و چند تا دکمه بازی رو طوری بازی کردم انگار واسه 360 ساختنش!
    ● میتونید از برنامه فوق العاده Xpadder استفاده کنید که به شما اجازه میده با داشتن یه دسته 360 هر بازیی تو دنیا رو باهاش بازی کنید ، یکی از بهترین شبیه سازهای مو و کیبورد روی دسته که فقط با ماله 360 کار می کنه
    ● اگر پول دارید یا یه جوری میتونید برنامه Pinnacle Game Profiler رو فعال کنید حالا با پول یا کرک یا هر چیزی ، میتونید باز هم همه ی بازی هایی که فقط موس و کیبرد ساپرت می کنن رو با دسته بازی کنید با این تفاوت که پروفایل بازی ها توی سایتش آماده هست و فقط کافیه اسم بازیی رو که میخواهید رو توی برنامه وارد کنید ، و اون هم میره سرچ می کنه و دانلود می کنه و به این طریق حتی لازم نیست دکمه های بازی رو روی دسته بچینید ، دقیقا انگار بازی رو برای 360 ساختن!

◄نگران نباشید که کدوم نوع درایور رو انتخاب کنید شما میتونید هر دفعه در 30 ثانیه ، بین درایور ها سوییچ کنید.
    {این مقاله در سایت ----------.com نوشته شده}
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    خوب من چیزی برای دسته بیسیم نمی گم چون اگه به هر طریق صاحب ----- بشید خودش درایور های اصلی رو داره و درایور های جانبی هم که کار نمی کنن روش
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    این توضیحات راجع به Win XP SP2 می باشد توضیحات لازمه برای SP3 در پایین نوشته شده
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    فایلهای زیر رو دانلود کنید:

درایور اصلی |حجم : 3.2 MB .
    کد:
    درایور جانبی |حجم : 619 KB
    کد:
    نرم افزار Xpadder | حجم : 552 KB
    کد:
    یه پروفایل خوب واسه انواع بازی ها | حجم : 1 KB
    کد:
    یه پروفایل برای Xpadder | حجم : 1 KB
    کد:
    ----------------------------------------------------------------
    خوب ، حالا که همه فایلها رو نصب کردید
    با نصب درایور اصلی یعنی همون فایل XBOX360Eng.exe میتونید برید تو Gears of War و همینطوری بازی کنید
    بهتره بعد از نصب این درایور ، درایوری که همراه Gears of War هست یا جدید تر از اون رو نصب کنید
    لیستی از بازی هایی که این دسته رو با درایور اصلی ساپورت می کنن

* Assassin's Creed
    * Attack on Pearl Harbor
    * Audiosurf
    * Auto Assault
    * Battlestations: Midway
    * Beowulf
    * Blazing Angels Squadrons of WWII
    * Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII
    * BioShock
    * Colin McRae: DiRT
    * Conflict: Denied Ops
    * Crysis
    * Clive Barker's Jericho
    * Devil May Cry 4
    * Eragon
    * FlatOut: Ultimate Carnage
    * Flight Simulator X
    * Gears of War[2]
    * Geometry Wars: Retro Evolved
    * Guitar Hero 3: Legends of Rock
    * Halo 2[3]
    * Harry Potter and the Order of the Phoenix
    * Jade Empire[4]
    * Juiced 2: Hot Import Nights
    * Kane and Lynch: Dead Men
    * Lara Croft Tomb Raider: Anniversary
    * Lara Croft Tomb Raider: Legend
    * Lego Star Wars II: The Original Trilogy
    * Lego Indiana Jones: The Original Adventures
    * Lost
    * Lost Planet: Extreme Condition
    * Medal of Honor: Airborne
    * Overlord[5]
    * Pirates of the Caribbean: At Worlds End
    * Pro Evolution Soccer 2008
    * Race Driver: GRID
    * Rayman: Raving Rabbids
    * Sega Rally Revo
    * Shadowrun
    * Spider-Man: Friend or Foe
    * Spider-Man 3
    * The Club
    * Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
    * Rainbow Six: Vegas
    * Rainbow Six: Vegas 2
    * TMNT
    * Transformers: The Game
    * Virtua Tennis 3
    * Viva Pinata
    * Fifa08
    و خیلی بازی دیگر .....

حالا اگه میخواهید بازیی خارج از این بازیها با این دسته بازی کنید و میبینید دسته تو اون بازیها می لنگه باید درایور جانبی رو نصب کنید.
    خوب XBCD Diver رو نصب کنید
    به Control Panel بروید
    System رو انتخاب کنید==>Hardware==>و Device Manager رو انتخاب کنید

Microsoft Common ... رو باز کنید
    روی XBOX 360 Controller For Windows راست کلیک کنید و Update Driver رو بزنید

گزینه ی دوم یعنی Install from a list or... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

Don't Search . Iwill Choose... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

این صفحه محتویاتش ممکنه یوخده فرق داشته باشه ولی مهم XBCD XBox 360 Gamepad هست که شما انتخابش می کنید و Next رو میزنید

اگر در حین راه به همچین مشکلی برخوردید Continue Anyway رو بزنید بره پی کارش

-------------------------

خوب حالا این درایور فعال شده ، باید اون دوتا فایل zip که دانلود کرده بودید رو از zip درش بیارید و بریزید تویه یه فولدر

به Start Menu بروید ==> All Programs ==> و XBCD ==> و Setup Utility 360 رو باز کنید

و Default Profile(Seperate Normal Triggers).xgi رو open کنید

حالا میتونید راحت بازیهایی رو که گیم پد های معمولی رو ساپورت می کنن بازی کنید

-------------------------------------------------
    حالا اگه یه بازی دارین که اصلا گیم پد ساپورت نمی کنه برنامه Xpadder رو نصب کنید و فقط قبل از اجراش دوباره اون Setup Utility رو باز کنید و ایندفعه پرو فایل Xpadder رو open کنید
    --------------------------------------------------
    اگر خواستید دوباره به درایور اصلی برگردید:
    به Control Panel بروید
    System رو انتخاب کنید==>Hardware==>و Device Manager رو انتخاب کنید

Human Interface Devices رو باز می کنید ، XBCD XBox 360 Gamepad رو انتخاب می کنید
    Update Driver رو میزنید

گزینه ی دوم یعنی Install from a list or... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

Don't Search . Iwill Choose... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

و در صفحه ایی که باز میشه XBOX 360 Controller for Windows رو انتخاب می کنید
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر در Vista هستید درایور اصلی خود به خود نصبه ولی فقط می تونید بازیهای لیست رو بازی کنید و حتی نمی تونید به صورت درب و داغون بازیهای دیگه رو بازی کنید
    می تونید به درایور جانبی تبدیل اش کنید اما دیگه بر نمی گرده و اگر هم میشه من بلد نیستم
    اگر می خواهید تبدیلش کنید به جانبی این فایل را نصب کنید :
    کد:
    اگر در WinXP SP3 هستید ، درایور اصلی خود به خود نصبه ولی فقط می تونید بازیهای لیست رو بازی کنید و حتی نمی تونید به صورت درب و داغون بازیهای دیگه رو بازی کنید
    می تونید به درایور جانبی تبدیل اش کنید اما دیگه بر نمی گرده و اگر هم میشه من بلد نیستم
    اگر می خواهید تبدیلش کنید به جانبی ، دیگه لازم نیست XBOX360Eng رو نصب کنید
    یه راست XBCD Driver رو نصب کنید و بر طبق دستورالعمل ، عمل کنید

منبع :
    کد:

10. 4 کاربر از Google Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه spacoir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

14

خدا امواتتو بیامرزه واقعا ممنون.اما ظاهرا با اینکار یه مشکل کوچولو پیش میاد :

موقع پاسکاری ، بازیکنی که توپ بهش میرسه ، یه حرکت اضافه رو به عقب میکنه ! یعنی همینکه توپ بهش پاس داده میشه یه جهش رو به عقب میزنه که اگه بغل خط باشه ، میره تو اوت !! در حالیکه من جهتو رو به جلو دارم .
    بازم تنظیم خاصی داره ؟

توضیحات اضافه :
    قبل از اجرای ترفندی که فرمودید ، اینطوری نبود .
    بعد از اجرای مراحل ، بدون مشکل وارد بازی شد ، بازم باید پروفایل رو پاک کنم ؟

من هم همین مشکل رو دارم ولی وقتی دکمه L2 دسته را نگه می دارم مشکل حل میشه یعنی تو کل بازی باید دستت رو این دکمه باشه

موقع گرفتن سرعت نیز همین طور اگر دستت روی دکمه L2 نباشه سرعت عمل نمی کنه

لطفا اگه کسی می تونه این مشکل رو حل کنه ما را از راهنمائی محروم نکنه !!!

12. این کاربر از spacoir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اقا ممنون از اموزشتون من دنبال یه دسته xbox360 سیم دار هستم ولی به سختی پیدا میشه تو بازار اکثرا دسته بیسیمش هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •