تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 132 از 142 اولاول ... 3282122128129130131132133134135136 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,311 به 1,320 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    اقا من چند وقت پیش درایور دسته بازی viera vi-811 رو از اینترنت دانلود کردم و ازش استفاده کردم با نصب این درایور ویبره دسته بازی کار کرد اما درایورش پاک شده.حالا می خوام ببینم از دوستان کسی میتونه به من کمک کنه درایورش رو برام اپلود کنه یا یه لینک برا دانللود بده.ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

گیم پد معمولی گرفتم و یه مشکلی که دارم اینکه هر بار که بخوام PES بازی کنم باید تمام دکمه ها رو از اول تنظیم کنم .مشکل از کجاست به نظرتون.
    خودم حلش کردم ، مشکل از دسته بود و با یه دسته بهتر امتحان کردم همه چی ردیف شد !!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اقا دمت گرم که جواب دادی.اما من نتونستم دانلود کنم یا اینکه فایل اشتباهی رو دانلود کردم.می شه راهنمایی کنی بگی چطور باید دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اقا دمت گرم که جواب دادی.اما من نتونستم دانلود کنم یا اینکه فایل اشتباهی رو دانلود کردم.می شه راهنمایی کنی بگی چطور باید دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من یه دسته ی فرمون بازی فراسو مدل FGW-810 گرفتم ولی توی بازی Need For Speed - The Run توی قسمت تنظیمات گیم پلی ، دسته رو می شناسه ولی توی بازی کلید هاش کار نمی کنه یعنی نه اینکه کلید ها خراب باشه بلکه توی بازی کار نمی کنه و فقط کلید 4 جهتی سمت چپ دسته هست که کار می کنه و بعبارتی شناسایی شده

نکته : توی قسمت Gamepad که توسط درایور خود دسته نصب میشه ، اونجا همه ی کلیدها رو تست کردم و سالم بودن

از دوستان می خوام که کمک کنن تا دسته رو به بازی بشناسونم

مرسی خیلی زیاد

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

سلام

من یه دسته ی فرمون بازی فراسو مدل FGW-810 گرفتم ولی توی بازی Need For Speed - The Run توی قسمت تنظیمات گیم پلی ، دسته رو می شناسه ولی توی بازی کلید هاش کار نمی کنه یعنی نه اینکه کلید ها خراب باشه بلکه توی بازی کار نمی کنه و فقط کلید 4 جهتی سمت چپ دسته هست که کار می کنه و بعبارتی شناسایی شده

نکته : توی قسمت Gamepad که توسط درایور خود دسته نصب میشه ، اونجا همه ی کلیدها رو تست کردم و سالم بودن

از دوستان می خوام که کمک کنن تا دسته رو به بازی بشناسونم

مرسی خیلی زیاد
    سلام..طبق آموزش زیر پیش برین..100% تست شده..

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از milad_takjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من میخوام گیم پد xbox واسه pc بگیرم توی مغازه های شهرمون پیدا نمیشه کسی تو نت جایی سراغ نداره بفروشه. با سیم باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    اقا من چند وقت پیش درایور دسته بازی viera vi-811 رو از اینترنت دانلود کردم و ازش استفاده کردم با نصب این درایور ویبره دسته بازی کار کرد اما درایورش پاک شده.حالا می خوام ببینم از دوستان کسی میتونه به من کمک کنه درایورش رو برام اپلود کنه یا یه لینک برا دانللود بده.ممنون میشم
    کسی نبود به من کمک کنه؟؟؟؟؟
    واقعا نیاز دارم لطفا کمک کنید.
    یه توضیح بدم قبل اینکه اون درایور رو نصب کنم ویندوز گیم پد رو میشناسه اما به عنوان usb general.بعد از نصب اون درایور ویندوز دسته ها رو با اسم خودشون یعنی ویرا شناسایی کرد و تنظیمات اضافی برای دسته ها اومد.

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من میخوام گیم پد xbox واسه pc بگیرم توی مغازه های شهرمون پیدا نمیشه کسی تو نت جایی سراغ نداره بفروشه. با سیم باشه
    کسی نمیدونه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •