تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما به کدام یک اعتیاد دارید

راي دهنده
168. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ندارم

124 73.81%
  • سیگار

26 15.48%
  • حشیش

4 2.38%
  • تریاک

6 3.57%
  • کراک

4 2.38%
  • هروئین

1 0.60%
  • مت‌آمفتامین(شیشه)

3 1.79%
صفحه 59 از 61 اولاول ... 94955565758596061 آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 608

نام تاپيک: مواد مخدر و مشروبات الکلی (کلیۀ اخبار و بحث های مرتبط)

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

«رابین مورای» از محققان این پژوهش تأکید می‌کند: اکنون یک شاهد قوی مبنی بر وجود رابطه علی و معلولی بین اعتیاد به حشیش و بروز بیماری‌های روانی وجود دارد و اعتیاد به این ماده از مهم‌ترین عوامل ابتلا به اسکیزوفرنی است.
    بالاخره یه دلیل علمی واسه بد بودنش پیدا شد . ولی چیز خاصی نیست هر چیزی ضرری داره از سرطانزایی روغن و دود ماشین که هر روز مصرف میکنیم بدتر که نیست ! جدا از اینکه حشیش با علف فرق داره توی حشیش هر آشغالی قاطی میکنن از شیشه بگیر تا ... ( جدا از اینکه اگه اصل باشه چندین برار علف قدرت داره که اصل نیست ) من تو این مدتی که علف میزنم (حشیش نه) یه تجاربی به دست اوردم که به درد بعضیا میخوره گفتم بگم

برای من بیشتر کمک بوده و واقعا اگه نبود این نازنین(من) خودکشی کرده بود تا الان :دئ
    در مورد خودم حدود 5-4 سال پیش وقتی اوج افسردگیم بود یه بار واقعا اعصابم داغون بود علف زدم انگار از اسمون ول شدم تو بُعد چَندُم از نظر روحی کاملا آزاد شدم ولی لذتی نبردم بیشتر حس بیحالی و ضعف داشتم ولی واسه من ارزش اینو داشت برای رهایی از زجر افسردگی . از اون به بعد حدود 4-6 ماه یه بار پاش میافتاد میزدم تا اینکه حدود دو ساله تغریبا 7 تا 30 روز یکبار میزنم
    ولی هرچی گذشت حس ضعف و گنگی کمتر شد و لذت بیشتر برعکس بقیه مخدرا تا اینکه :
    الان از حدود یکی دو سال پیش هر وقت میزنم اصلا حالت ضعف ندارم و چند دقیقه اول حس سکوت عجیبی میده انگار دنیا ShutDown شده به همراه لذتی ناب() این حالت ادامه داره تا وقتی سرم به یه چیز گرم بشه دیگه زمان حس نمیشه یهو به خودت میای میبینی 2 ساعته داری کار میکنی
    من فقط تجربه خودمو نقل کردم نگفتم خوبه برید بکشید یا نه
    واسه من که فعلا خوبه فردا هم که نیومده هنوز
    Last edited by Reza Azimy_RW; 01-03-2016 at 19:24.

2. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

نمیدونم چرا خاورمیانه ای ها (مخصوصا ایرانی ها ) عشق دود ن!

نمونه ش خودم 4ساله بکوب هر روز قلیون! هرازگاهی میرم آزمایش و تست اسپرومتری میبینیم هیچیم نیست دوباره مییام با جون و دل ادامه میدم

نمیخوام عادت غلطمو توجیه کنم ولی صرفا جهت وقت کشی و جلوگیری از خواب استفاده میکنم .

قلیون هم نه آدمو میبره ب فاز و حال خاصی نه تحولی درت ایجاد میکنه ! صرفا خودمم و خودم که عادت دارم که عادت کنم !

پ ن : اطرافیان رو میبینم که گل باز و امثال اعهم بازن روحیه ب مراتب بهتری از من دارن :( دارم تحریک میشم برم سمتش :(

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

با یک نوشابه انرژی زا شروع و آخرش به هروئین ختم میشه.
    این روایت جوان ایرانیست.

تموم فاز هایی که با مواد میشه گرفت با روش های طبیعی هم میشه گرفت ، لذت رابطه جنسی عاشقانه برابر شیشه است.
    لذت عشق به جنس مخاف کاملا با speed ball برابراست. ( heroin + methamphetamine)
    لذت کار مورد علاقه خیلی بیشتر از لذت بنگ و گراس و حشیشه.

نمونه زیاده...

کسایی که میگن بخاطر افسردگی مواد مصرف میکنند بد ترین کار رو میکنند ، افسردگی راحت با داروی های ضد افسردگی درمان میشه ، دارو هایی که عوارض جانبیشون 1 در 10000 است.

5. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نمیدونم چرا خاورمیانه ای ها (مخصوصا ایرانی ها ) عشق دود ن!

نمونه ش خودم 4ساله بکوب هر روز قلیون! هرازگاهی میرم آزمایش و تست اسپرومتری میبینیم هیچیم نیست دوباره مییام با جون و دل ادامه میدم

نمیخوام عادت غلطمو توجیه کنم ولی صرفا جهت وقت کشی و جلوگیری از خواب استفاده میکنم .

قلیون هم نه آدمو میبره ب فاز و حال خاصی نه تحولی درت ایجاد میکنه ! صرفا خودمم و خودم که عادت دارم که عادت کنم !

پ ن : اطرافیان رو میبینم که گل باز و امثال اعهم بازن روحیه ب مراتب بهتری از من دارن :( دارم تحریک میشم برم سمتش :(
    دخانیات تاثیرشون اینطور نیست که با آزمایش معمولی بررسی بشه. شما اگر آزمایش های مربوط به تومور مارکرها رو انجام بدین میبیین که نسبت به بقیه افراد تومورمارکرهای بیشتری در بدنتون هست دلیلشم اینه که سلول های سرطانی در بدن افراد سیگاری بیشتر از بقیه تولید میشن. البته در حالت عادی این سلول ها توسط سیستم ایمنی از بین میرن ولی ممکنه در اثر یه موتاسیون شدید یا لحظه ای خاطای سیستم ایمنی، این سلول ها تبدیل به تومورهای سرطانی بشن. بعضی از موتاسیون ها هم هستن که الان در بدن اتفاق میافتن ولی باعث میشن که فرد ده سال بعد دچار سرطان بشه. بنابرین آدم نمیتونه بره آزمایش خون بده و بیاد بگه اینهمه قلیون کشیدم و چیزیم نشده !!
    اسپیرومتری هم مربوط به بیماری های ریوی میشه که حتی اگه به شدیدترینشون هم دچار شده باشین با هزینه و ریسک و دردسر پایین قابل مداوا هستن ولی عوارض اصلی دخانیات بیماری های ریوی نیستن بلکه سرطان ها هستن.

7. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان
    سه شنبه از کانال سلامت SALAMAT برنامه ای در مورد مواد مخدر پخش میشه ساعت 11 صبح یا 10:45 صبح به وقت ایران
    چه درگیر مواد باشین چه نباشین سعی کنین ببینینش
    چیزهائی میبینین و میشنوین که مو به تن سیخ میشه
    شیشه ای ها رو نشون میده که چطوری مغزشون نابود شده و تبدیل شده اند به آدمهای خل و دیوانه و حتی زنجیری
    همین الان داره پخش میشه تا 12:15 ظهر هم ادامه داره
    در همین برنامه گفت که تنها داروی ترک اعتیاد تایید شده اسمش V2 هست که اتفاقاً هیچ تبلیغی هم در مورد نمیشه
    گفت تمام چیرهائی که به اسم داروهای ترک اعتیاد فروخته میشه همگی پرخطر و یا بی اثر و یا دارای عوارض زیاد هست

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

درود
    دوستان حقیقته که تو کشورهای اروپایی دارن فرهنگ سازی میکنن که ملت سمت مشروبات الکلی نرن؟
    راسته تو بیمارستان های ایران هم جمع شده کلا؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

درود دوستان حقیقته که تو کشورهای اروپایی دارن فرهنگ سازی میکنن که ملت سمت مشروبات الکلی نرن؟ راسته تو بیمارستان های ایران هم جمع شده کلا؟
    سلام
    وضعیت مشروبات الکلی در خارج درست مثل وضعیت سیگار و قلیان در ایران هست .
    یعنی همه جا هست , فروشش علنیه , در دسترس همه هم هست اما پزشکان میگن مشروب نخورین چون کبد و کلیه و مغز و معده و غیره رو داغون میکنه غیر از مصیبتهای ناشی از مستی (جرم و جنایت , تصادف )
    در ایران سالانه حدود 15 ملیارد دلار سیگار و تنباکو و توتون پیپ و اینها فروخته میشه . هر چی دکترها میگنند سرطانزا هست گوش واردکنندها و تولیدکننده ها و حکومت و دولت بدهکار این حرفها نبست چون پول خوبی به جیب میزنند از فروش این چیزها
    در خارج هم صدها میلیارد دلار الکل فروخته میشه و کسی قدرت ممنوع کردنش رو نداره . فقط توصیه هائی میکنند که کمتر بخورین یا نخورین اما کو گوش شنوا

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    وضعیت مشروبات الکلی در خارج درست مثل وضعیت سیگار و قلیان در ایران هست .
    یعنی همه جا هست , فروشش علنیه , در دسترس همه هم هست اما پزشکان میگن مشروب نخورین چون کبد و کلیه و مغز و معده و غیره رو داغون میکنه غیر از مصیبتهای ناشی از مستی (جرم و جنایت , تصادف )
    در ایران سالانه حدود 15 ملیارد دلار سیگار و تنباکو و توتون پیپ و اینها فروخته میشه . هر چی دکترها میگنند سرطانزا هست گوش واردکنندها و تولیدکننده ها و حکومت و دولت بدهکار این حرفها نبست چون پول خوبی به جیب میزنند از فروش این چیزها
    در خارج هم صدها میلیارد دلار الکل فروخته میشه و کسی قدرت ممنوع کردنش رو نداره . فقط توصیه هائی میکنند که کمتر بخورین یا نخورین اما کو گوش شنوا
    خیر الامور اوسطها
    اندازه نگه دار که اندازه نکوست.
    درود
    دوستان حقیقته که تو کشورهای اروپایی دارن فرهنگ سازی میکنن که ملت سمت مشروبات الکلی نرن؟
    راسته تو بیمارستان های ایران هم جمع شده کلا؟
    از اونجا که هر فرد معتاد یا الکلی کلی هزینه برای دولت داره عقلانی هست ولی منظور از فرهنگ سازی رو متوجه نمیشم، یه سری محدودیت ها هرجای دنیا داره تهیه مشروبات الکی مثل سن قانونی ، درصد الکل ، مکان مورد استفاده و ... حب اینا هم تو چهارچوب فرهنگ سازی میشه قرار داد.
    و یادتون باشه در دهه ۲۰ در ایالات متحده تهیه و توزیع و خرید و فروش مشروب غیرقانونی بود!
    تو بیمارستان های ایران منظورتون چیه از جمع شدن؟ مسمومیت یا حساسیت به الکل ممکنه از طریق داروهای حاوی الکل یا مصرف اشتباه الکل غیر حوراکی توسط اطفال هم بگیره پس اگه منظورتون سرویس دخی خستش که بعیده جمع بشه.
    Last edited by Captain_America; 20-04-2016 at 03:25.

12. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

خیر الامور اوسطهااندازه نگه دار که اندازه نکوست. .
    شما به بچه های خودتون هم همین رو میگین ؟

بهشون میگین باباجون الکل بخور ولی به اندازه بخور ؟
    اونوقت این به اندازه چقدره دقیقاً ؟

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مشروبات الکلی هم ضرر خالص نیستن . دو تن از اقوام بنده که سکته قلبی کرده بودن و به پزشک مراجعه کرده بودن , پزشکها بهشون توصیه کرده بودن که شراب بنوشن .

هر چیزی که از حد خودش بگذره میتونه مشکل ساز بشه . به شعر ابن سینا در این مورد توجه کنین .

شراب را چه گنه گر که ابلهی نوشد......گهی به تیغ برد دست و گهی به سوی نجق
    چو بو علی می ناب ار خوری حکیمانه.......به حق حق که وجودت به حق شود ملحق
    حلال گشت به فتوای عقل بر دانا......................حرام گشت به فتوای شرع بر نادان

15. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •