تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما به کدام یک اعتیاد دارید

راي دهنده
168. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ندارم

124 73.81%
  • سیگار

26 15.48%
  • حشیش

4 2.38%
  • تریاک

6 3.57%
  • کراک

4 2.38%
  • هروئین

1 0.60%
  • مت‌آمفتامین(شیشه)

3 1.79%
صفحه 2 از 61 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 607

نام تاپيک: مواد مخدر و مشروبات الکلی (کلیۀ اخبار و بحث های مرتبط)

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_bjt
    سلام
    يا شما شراب نخوردين و يا اينكه اشتباه به عرضتون رسوندن . اصلا اين اطلاعاتي رو كه دادين
    درست نيست چون در اروپا حدود 500 ساله كه مردم مشروب مصرف مي كنند و شراب ناب
    به همه حتي بچه ها نيز توصيه شده . شما بهتره يه كم منطقي تر صحبت كنيد . در ضمن
    اگه شراب اينهمه اشكال داشت كه شما فرمودين اروپايي ها 100 سال پيش مصرف اونو قدغن
    كرده بودند . مصرف بيرويه هر چيز براي بدن ضرر داره .
    آقا مهدي سلام
    مساله اي كه اينجا وجود داره اينه كه اروپايي ها هيچ وقت يكي از سود آور ترين صنايع خودشون رو قدغن اعلام نمي كنن. و دوم اين كه فرهنگ اونجا با اينجا يه تفاوتي داره و اون اينه كه اونجا به همه جور موضوعي اجازه ي ظهور و بروز داده ميشه و منافع و مضرات اون هم كه صد البته طبق تجربه ساليان به دست اومده در اختيار قرار ميگيره و در نهايت اين خود افراد هستند كه "انتخاب" مي كنن كاري رو انجام بدن يا نه و به همين علت هر كسي هم به هر دليلي راهي رو انتخاب مي كنه از اون راضي هست چون خيالش راحته كه حداقل به شعورش احترام گذاشته شده و بهش حق انتخاب داده شده و در واقع اونجا كسي براي كسي تكليف معلوم نمي كنه و هر كي به راه خودشه و به قول معروف پاي لرز كاراش ميشينه و هميشه يه قانون كلي و محكم با ضمانت اجرايي محكم هم وجود داره كه نمي ذاره كسي از حد خودش خارج بشه. و كسي اگه كاري رو انجام ميده كه مي دونه اشتباه خودش قبول داره و سعي نمي كنه براي توجيه كارش آسمون و ريسمون ببافه. به بيان ساده حق و حقيقت اونجا راحت معلومه.
    ولي اينجا متاسفانه دقيقا برعكسه كه خودتون هم بهتر از من مي دونيد و ما هميشه سعي مي كنيم كار اشتباهمون رو به بهترين نحو توجيه هم بكنيم. در مورد مشروبات الكلي هم همينطوره. اگه از اول آزادي مصرف اون وجود داشت ملت خودشون راه رو مي رفتن و با ادراك خودشون به اين نتيجه مي رسيدن كه آيا مفيده يا مضر.
    بگذريم... اميدوارم ناراحتتون نكرده باشم
    هميشه موفق باشيد و پايدار

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_bjt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    شیراز

12 دقيقا

نقل قول نوشته شده توسط Dianella
    آقا مهدي سلام
    مساله اي كه اينجا وجود داره اينه كه اروپايي ها هيچ وقت يكي از سود آور ترين صنايع خودشون رو قدغن اعلام نمي كنن. و دوم اين كه فرهنگ اونجا با اينجا يه تفاوتي داره و اون اينه كه اونجا به همه جور موضوعي اجازه ي ظهور و بروز داده ميشه و منافع و مضرات اون هم كه صد البته طبق تجربه ساليان به دست اومده در اختيار قرار ميگيره و در نهايت اين خود افراد هستند كه "انتخاب" مي كنن كاري رو انجام بدن يا نه و به همين علت هر كسي هم به هر دليلي راهي رو انتخاب مي كنه از اون راضي هست چون خيالش راحته كه حداقل به شعورش احترام گذاشته شده و بهش حق انتخاب داده شده و در واقع اونجا كسي براي كسي تكليف معلوم نمي كنه و هر كي به راه خودشه و به قول معروف پاي لرز كاراش ميشينه و هميشه يه قانون كلي و محكم با ضمانت اجرايي محكم هم وجود داره كه نمي ذاره كسي از حد خودش خارج بشه. و كسي اگه كاري رو انجام ميده كه مي دونه اشتباه خودش قبول داره و سعي نمي كنه براي توجيه كارش آسمون و ريسمون ببافه. به بيان ساده حق و حقيقت اونجا راحت معلومه.
    ولي اينجا متاسفانه دقيقا برعكسه كه خودتون هم بهتر از من مي دونيد و ما هميشه سعي مي كنيم كار اشتباهمون رو به بهترين نحو توجيه هم بكنيم. در مورد مشروبات الكلي هم همينطوره. اگه از اول آزادي مصرف اون وجود داشت ملت خودشون راه رو مي رفتن و با ادراك خودشون به اين نتيجه مي رسيدن كه آيا مفيده يا مضر.
    بگذريم... اميدوارم ناراحتتون نكرده باشم
    هميشه موفق باشيد و پايدار
    سلام
    من هم كاملا با حرفاتون موافقم ولي شراب اونطوري كه Leila_kl ميگن نيست.

داره خودمونی میشه leila_kl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

13 بي منطق!!!!!!!!!!!

سلام
    يا شما شراب نخوردين و يا اينكه اشتباه به عرضتون رسوندن . اصلا اين اطلاعاتي رو كه دادين
    درست نيست چون در اروپا حدود 500 ساله كه مردم مشروب مصرف مي كنند و شراب ناب
    به همه حتي بچه ها نيز توصيه شده . شما بهتره يه كم منطقي تر صحبت كنيد . در ضمن
    اگه شراب اينهمه اشكال داشت كه شما فرمودين اروپايي ها 100 سال پيش مصرف اونو قدغن
    كرده بودند . مصرف بيرويه هر چيز براي بدن ضرر داره .
    جوامع مختلف باورهاي مختلفي درمورد الكل دارند و نظراتشون هم متفاوته. يهوديان الكل رو به عنوان جنبه مذهبي مصرف مي كنند و مسيحيان اون رو نوعي تمثيل خون مسيح ميدونن بخاطر همين براشون مقدسه. در ايران هم به كل حرامه.
    تو يكي از تايپيكها ديدم كه نوشته بودي من از ادمهايي كه فكر نكرده حرف مي زنند بدم مي ياد . با حرفت كاملا موافقم. من اينجا نميخوام از دين اسلام طرفداري كنم. شايد خيلي از مسائلي رو هم كه گفته باشه حتي باهاش مخالف صد درصد باشم . به نظر من هم بهتره ما بتونيم به مسائل مطرح شده بدون پيش ذهني و جبهه گيري قبلي نگاه كنيم و در مورد اونها تحقيق كنيم و فكر كنيم اگه با عقلمون جور بود خوب چه اشكال داره قبولش كنيم حتي اگه اون حرف رو دشمنمون زده باشه.
    و اما در مورد شراب ايتاليائيها اون رو به عنوان غذا مصرف مي كنن يا ايرلنديها ان رو محرك رفتار مي دونن در برخي فرهنگها مثل غرب به اين خاطر از اون استقبال مي كنند كه اون رو وسيله كاهش فشار رواني مي دونن و اون رو به عنوان وسيله اي براي ايجاد نشاط و تسهيل روابط و مكالمات بكار مي برن (ميدوني كه يه فرد مست ميتونه صحبها و عقايدش رو به راحتي ابراز كنه كه در حالت عادي شايد خجالت بكشه) ولي هر جامعه اي فرهنگش و باورهاش براش محترمه و اين دليل نميشه كه چون ما اون رو نهي كرديم حرفمون بي منطق باشه .......

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezasafa2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . آيا در قرآن مسئله شراب به كلي حرام اعلام شده ؟ آيه صريحي وجود داره ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    شیراز

10 كاملا درسته...

نقل قول نوشته شده توسط leila_kl
    جوامع مختلف باورهاي مختلفي درمورد الكل دارند و نظراتشون هم متفاوته. يهوديان الكل رو به عنوان جنبه مذهبي مصرف مي كنند و مسيحيان اون رو نوعي تمثيل خون مسيح ميدونن بخاطر همين براشون مقدسه. در ايران هم به كل حرامه.
    تو يكي از تايپيكها ديدم كه نوشته بودي من از ادمهايي كه فكر نكرده حرف مي زنند بدم مي ياد . با حرفت كاملا موافقم. من اينجا نميخوام از دين اسلام طرفداري كنم. شايد خيلي از مسائلي رو هم كه گفته باشه حتي باهاش مخالف صد درصد باشم . به نظر من هم بهتره ما بتونيم به مسائل مطرح شده بدون پيش ذهني و جبهه گيري قبلي نگاه كنيم و در مورد اونها تحقيق كنيم و فكر كنيم اگه با عقلمون جور بود خوب چه اشكال داره قبولش كنيم حتي اگه اون حرف رو دشمنمون زده باشه.
    و اما در مورد شراب ايتاليائيها اون رو به عنوان غذا مصرف مي كنن يا ايرلنديها ان رو محرك رفتار مي دونن در برخي فرهنگها مثل غرب به اين خاطر از اون استقبال مي كنند كه اون رو وسيله كاهش فشار رواني مي دونن و اون رو به عنوان وسيله اي براي ايجاد نشاط و تسهيل روابط و مكالمات بكار مي برن (ميدوني كه يه فرد مست ميتونه صحبها و عقايدش رو به راحتي ابراز كنه كه در حالت عادي شايد خجالت بكشه) ولي هر جامعه اي فرهنگش و باورهاش براش محترمه و اين دليل نميشه كه چون ما اون رو نهي كرديم حرفمون بي منطق باشه .......
    سلام
    اطلاعاتي كه دادين كاملا درسته . من تعجب ميكنم كه شما در اين زمينه انقدر اطلاع دارين و انقدر
    از مشروب بد گفتين . من كاري به فرهنگ ايران ندارم . ايران اون ايراني كه بايد باشه نيست . ما
    مهد تمدن جهان بوديم . در مورد مشروب اگر هر كس حد اون رو رعايت بكنه هيچ مشكلي پيش
    نمي ياد . حالا چه در ايران چه در اروپا .

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اطلاعاتي كه دادين كاملا درسته . من تعجب ميكنم كه شما در اين زمينه انقدر اطلاع دارين و انقدر
    از مشروب بد گفتين . من كاري به فرهنگ ايران ندارم . ايران اون ايراني كه بايد باشه نيست . ما
    مهد تمدن جهان بوديم . در مورد مشروب اگر هر كس حد اون رو رعايت بكنه هيچ مشكلي پيش
    نمي ياد . حالا چه در ايران چه در اروپا .
    سلام
    مساله مشروبات الكلي خيلي بحث برانگيز و جالبه و با اين كه من هر كس رو ديدم با فراغ بال فراوان اظهار مي كرده كه بله مشكلي نيست و ضرري نداره و بايد اندازه رو نگه داشت و غيره ولي همون شخص باز هم سعي مي كرده اين عقيده ي خودش رو به ديگران بقبولونه (عجب كلمه اي ) . خوب اگه شما فكر مي كني خوبه برو مصرف كن يه 10 سال بعد نتيجش رو بگو.
    ولي اين يكي از خصلتهاي انسانه كه چيزايي رو كه در موردشون 100 درصد مطمئن نيست سعي مي كنه دست جمعي انجام بده تا به قول معروف هر بلايي مي خواد بياد به سر جمع بياد
    من معذرت مي خوام اگه لحنم جالب نبود.
    موفق و پايدار باشيد

7. این کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    شیراز

13 مشكل عدم آگاهي ست

سلام
    مساله مشروبات الكلي خيلي بحث برانگيز و جالبه و با اين كه من هر كس رو ديدم با فراغ بال فراوان اظهار مي كرده كه بله مشكلي نيست و ضرري نداره و بايد اندازه رو نگه داشت و غيره ولي همون شخص باز هم سعي مي كرده اين عقيده ي خودش رو به ديگران بقبولونه (عجب كلمه اي ) . خوب اگه شما فكر مي كني خوبه برو مصرف كن يه 10 سال بعد نتيجش رو بگو.
    ولي اين يكي از خصلتهاي انسانه كه چيزايي رو كه در موردشون 100 درصد مطمئن نيست سعي مي كنه دست جمعي انجام بده تا به قول معروف هر بلايي مي خواد بياد به سر جمع بياد
    من معذرت مي خوام اگه لحنم جالب نبود.
    موفق و پايدار باشيد
    سلام
    عزيزم من ناراحت نشدم ولي بهتره بدوني كه 60 درصد مردم جهان حداقل ماهي يك بار يك
    ته استكان مشروب مي خورن . پس مشكل من نيستم كه مي خوام عقيده ام رو به اصطلاح
    شما به ديگران تحميل كنم . چيزيه كه واقعيت داره .

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    عزيزم من ناراحت نشدم ولي بهتره بدوني كه 60 درصد مردم جهان حداقل ماهي يك بار يك
    ته استكان مشروب مي خورن . پس مشكل من نيستم كه مي خوام عقيده ام رو به اصطلاح
    شما به ديگران تحميل كنم . چيزيه كه واقعيت داره .
    سلام
    دليلي نداره كه همه ي واقعيتهاي جهان درست باشند كه!!
    شونصد هزار نفر به الكليسم مبتلا هستن و چقدر معتاد داريم و غيره. چون واقعيت داره پس درسته؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    شیراز

13 عجب استدلالي

سلام
    دليلي نداره كه همه ي واقعيتهاي جهان درست باشند كه!!
    شونصد هزار نفر به الكليسم مبتلا هستن و چقدر معتاد داريم و غيره. چون واقعيت داره پس درسته؟
    سلام
    به نظر من چيزي درسته كه اولا از لحاظ علمي ثابت شده باشه و دوم اينكه خودم بخوام كه
    درست باشه . مردم جهان هم هرچي مي خوان بگن . من اين مثال رو زدم كه بگم مضراتي
    كه براي مشروب تو گوش مردم كردند در اون خيلي اقراغ شده .
    در مورد اعتياد هم بايد بگم كه اعتياد به هر چيز درست نيست . شما اگه حد هر چيزي رو رعايت
    كنيد هيچ مشكلي براتون پيش نخواهد اومد .
    Last edited by mehdi_bjt; 27-04-2006 at 08:01.

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

سلام
    به نظر من چيزي درسته كه اولا از لحاظ علمي ثابت شده باشه و دوم اينكه خودم بخوام كه
    درست باشه . مردم جهان هم هرچي مي خوان بگن . من اين مثال رو زدم كه بگم مضراتي
    كه براي مشروب تو گوش مردم كردند در اون خيلي اقراغ شده .
    در مورد اعتياد هم بايد بگم كه اعتياد به هر چيز درست نيست . شما اگه حد هر چيزي رو رعايت
    كنيد هيچ مشكلي براتون پيش نخواهد اومد .
    تاييد ميشه
    100%
    آقا تكيلا مكزيك و شراب رو مگه ميشه نخورد؟ نميشه ديگه نخوردن نمي دونند
    حالا اگه ضرر داره اون بحثي جدا هست سيگار هم ضرر داره اما نميشه نكشيد كه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •